Quantcast

ЧАНАК и нови 5 октобар

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.438
Ево сад да напишем нешто о вајним демократама.... Вечерас рече Чанак.... СРБИ НИСУ НАРОД ОНИ СУ ЗАМЕНА ЗА НАРОД.... да сам био на конференсцији за штампу, ја би му рекао да он није замена за свињу, већ да је дебели крмак. Али то је позната ствар... само свиња пљује у чанак из кога једе...

Poruka
22.429
marlon:
Ево сад да напишем нешто о вајним демократама.... Вечерас рече Чанак.... СРБИ НИСУ НАРОД ОНИ СУ ЗАМЕНА ЗА НАРОД.... да сам био на конференсцији за штампу, ја би му рекао да он није замена за свињу, већ да је дебели крмак. Али то је позната ствар... само свиња пљује у чанак из кога једе...
Опет ће му мотор проклиже

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.438
Стварно брате, на конференцији за штампу поводом оснивања нове групе за препород 5.октобар. Беху ту још и Весна Пешић и многи. Индикативно, све телевизије пренеле сем Б92. Да сам знао раније никад не бих био на оном ручку са њим.

urospo

Iskusan
Poruka
5.241
marlon:
Стварно брате, на конференцији за штампу поводом оснивања нове групе за препород 5.октобар. Беху ту још и Весна Пешић и многи. Индикативно, све телевизије пренеле сем Б92. Да сам знао раније никад не бих био на оном ручку са њим.
Ma nemaju vremena, zaokuplja ih Slobina sahrana :D ;-)

veKsla

Domaćin
Banovan
Poruka
3.042
...pa dobro,mlada damo...nije vazhno koliko je lichnosti,deluje kao da je svaka sve sklonija neinteligentnim provokacijama...
...kako objasniti da je postovao na temi osobe koju ne vidi,ergo nije u stanju da vidi uvodni post,to bi neki okarakterisali kao spamovanje...

paola

Ističe se
Banovan
Poruka
2.333
marlon:
Све јаке фаце и испушене муштикле1