Čanak, Čeda, ambasador Hil... evo ko je od poznatih došao da podrži Evroprajd

Nisu krivi pedeasi nego Srbi koji dozvoljavaju pederima da ih jebu.
Upravo to
Da je izašlo pola miliona ljudi i pregazilo i Hila i Čedu o Čanka zajedno sa premijerkinom ženom e onda bi se stavila tačka na silovanje naroda.
Ovako.Srbi su pokazali da vole da ih neko j.ebe u mozak.
 
Upravo to
Da je izašlo pola miliona ljudi i pregazilo i Hila i Čedu o Čanka zajedno sa premijerkinom ženom e onda bi se stavila tačka na silovanje naroda.
Ovako.Srbi su pokazali da vole da ih neko j.ebe u mozak.
Zavisi. Neki su 2010 za pederbal popili lepe kazne, maltretiranja i ostalo. Ko god je bio uhapsen automatski mu se stavljalo teret napad na sluzbeno lice. Mnogi i jesu dobili odstetu za odlozenih 2 meseca pritvora, ali kod kod zna kako je to proslo, tom se vise ne hvata u to kolo

Oni koji kur*cu vrede su digli ruke od pederbala. "neka neko drugi da svoj doprinos"
 
Kako me uvijek obraduje vidjeti gospodina Nenada Canka, negdje mi je u rangu s gospodinom premijerom Andrejem Plenkovicem, gospodinom predsjednikom hrvatskog sabora Gordanom Jandrokovicem Njonjom, gospodinom Milom Djukanovicem, dr. Vojislavom Seseljom, gospodinom ministrom Aleksandrom Vulinom, gospodinom predsjednikom Aleksandrom Vucicem.

:heart2: :heart2: :heart2:

Nda...to je taj pandemonijum...
Mislim da nikog nisi zaboravio...
Hell Parade...

Čeda, Čanak i Čemerikanac...jos si im samo falio ti Yugo Čmarak... :klap:


...
 
Fc3Ok5QWYAEGtZc
Kao ti još nisu ... :mrgreen:
 
Ovo sa Hilom me podsetilo na onu scenu iz filma "Bure baruta" (valjda - davno beše) kad je onaj kriminalac prislonio pištolj na čelo onom liku i terao ga da peva.
Tako i nama Amerikanci pištolj na čelo, mi pevamo, a oni nas pomaze po glavi i pohvale kako smo bili dobra deca.
Kakav li su sledeći scenario spremili za Balkan - sve me strah i da pomislim.
 
Imaš li informaciju gde su trenutno forumaši @fobos11 i @Nataša Rostova ?

Unutar SNS se priča da su se zagubili među LGBT populacijom i da je trenutno objavljena potraga za drugom i drugaricom?! 🥳
Жив сам и здрав, љуби те брат. И ми сендвичари имамо одмор. Драго ми је да сам ти недостајао. Колико сутра поново почињем да ти силујем мозак. Остај ми добро и буди стрпљив, креће нови круг интелектуалног злостављања.
 
Жив сам и здрав, љуби те брат. И ми сендвичари имамо одмор. Драго ми је да сам ти недостајао. Колико сутра поново почињем да ти силујем мозак. Остај ми добро и буди стрпљив, креће нови круг интелектуалног злостављања.

Hahaha... 🤣 Evo,našli ga u gomili tamo i jedva ga dovukli da može ponovo da botuje na izmišljenom radnom mestu u kancelariji javnog preduzeća... Pazite sad u kom periodu će sutra da piše po forumu.. Ja sam ga par puta uhvatio da je to 08:00-16:00h, znači tačno u radno vreme kada pošten svet gine na poslu...

A gde ti je @Nataša Rostova? Ostavio si je tamo da je lezbače rastrgnu? Za tvoje dupe da ne pitam kako je... 🤣
 
3177653-collage-ls-s.jpg


Mnoga poznata lica došla su danas u centar Beograda da podrže Evroprajd 2022.

Učesnica Prajda je i Milica Đurđić, partnerka premijerke Ane Brnabić.

Takođe, dosta je i političara koji su došli da podrže Evroprajd, među njima i Čedomir Jovanović i Nenad Čanak, lideri Liberano-demokratske partije i Lige socijaldemokrata Vojvodine.

U prvom redu pred Prajd šetnju našao se i ambasadro SAD u Srbiji, Kristofer Hil, koji je došao sa kravatom u duginim bojama.

Ambasador EU u Srbiji Emanuel Žiofre je došao na Evroprajd i u objavi na tviteru konstatovao da je ponosan što je tu.

Izvor: https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4012953/evo-ko-je-od-poznatih-dosao-da-podrzi-evroprajd

___________________________

🤣 Kaže Aleksandar Vučić da nikakve šetnje neće biti i da će se poštovati odluke MUP.Sa tim se saglasio i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekavši da neće strani ambasadori krojiti politiku zemlje i donositi odluke ...

A onda je Kristofer Hil održao jutros sastanak sa srpskim zvaničnicima pre Prajda i svima im zavrnuo uši,simbolično pokazavši time koliko je Srbija suverena.

750.000 članova SNS u neverici.Tiho jecaju,plaču i jauču..😭
nije hil zavrnuo usi vec odresio kesu.
Ima razlike izmedju usiju i kese.
 
Лепо је рекао Дритан...Чанку даш 500 евра и он дође да агитује где год...треба нахранити прасе...
resenje: "eliminisati" svakog u Srbiji koji pokaze naklonost prema novcu. Novac je unistio pola planete , mislim na korupciju , najpre na politicare , pa do onih koji "rade" ovde na forumu. Da ne verujes sta sve rade za pare. To su opasne zveri a ne ljudi pa ih tako treba i tretirati.
 
Hahaha... 🤣 Evo,našli ga u gomili tamo i jedva ga dovukli da može ponovo da botuje na izmišljenom radnom mestu u kancelariji javnog preduzeća... Pazite sad u kom periodu će sutra da piše po forumu.. Ja sam ga par puta uhvatio da je to 08:00-16:00h, znači tačno u radno vreme kada pošten svet gine na poslu...

A gde ti je @Nataša Rostova? Ostavio si je tamo da je lezbače rastrgnu? Za tvoje dupe da ne pitam kako je... 🤣
Па ти си бре постао Шерлок Холмс. Ухватио си ме да пишем, од 8 до 16 часова. Јер код вас у лудници не постоји рад по сменама, само преподне.

Морам да признам да си ми недостајао. Твоји ретардизми и оно што излази из полупаног мозга, то не може свуда да се види.

Него мани то, како си прошао на прајду? Колико си их примио, јел си одбранио част Тољатијеве? Како тече лечење? Јел су твоји добро, како ти је мама? Причај човече, жив нисам док ми не кажеш шта сам пропустио.
 
Odrešio je kesu tako što će naterati Vučića da odvoji više love iz budžeta za NVO projekte dotičnih.

To kao bese u onoj seriji "Gore Dole" kada Bane Vidakovic kaze , e zeno znas sta ima novo, bili su nam reketasi opet , i jel si ih isplatio , ma jok oni su mene , e to je taj fazon odprilike.

Hil jeste odresio kesu ali Vucicevu tj. nasu drzavnu. : D
 

Back
Top