• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Čanak, Čeda, ambasador Hil... evo ko je od poznatih došao da podrži Evroprajd

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.094
3177653-collage-ls-s.jpg

Mnoga poznata lica došla su danas u centar Beograda da podrže Evroprajd 2022.

Učesnica Prajda je i Milica Đurđić, partnerka premijerke Ane Brnabić.

Takođe, dosta je i političara koji su došli da podrže Evroprajd, među njima i Čedomir Jovanović i Nenad Čanak, lideri Liberano-demokratske partije i Lige socijaldemokrata Vojvodine.

U prvom redu pred Prajd šetnju našao se i ambasadro SAD u Srbiji, Kristofer Hil, koji je došao sa kravatom u duginim bojama.

Ambasador EU u Srbiji Emanuel Žiofre je došao na Evroprajd i u objavi na tviteru konstatovao da je ponosan što je tu.

Izvor: https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4012953/evo-ko-je-od-poznatih-dosao-da-podrzi-evroprajd

🤣 Kaže Aleksandar Vučić da nikakve šetnje neće biti i da će se poštovati odluke MUP.Sa tim se saglasio i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekavši da neće strani ambasadori krojiti politiku zemlje i donositi odluke ...

A onda je Kristofer Hil održao jutros sastanak sa srpskim zvaničnicima pre Prajda i svima im zavrnuo uši,simbolično pokazavši time koliko je Srbija suverena.

750.000 članova SNS u neverici.Tiho jecaju,plaču i jauču..😭

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
9.320
Auh, da..sećam se toga. Fetiš prema Dijani Hrkalović od milošte zvane Dixi. 😄

A ko kaze da se radi o njoj , mozda sam mislio na neku drugu bivsu funkcionersku mupa neznog izgleda i gradje ali namrstenog pogleda i autoritativnog, dubokog, grubog glasa ? :)
Ma salim se , na nju sam mislio, eto provalio si me (mislio sam da neces ali eto jesi) :) , aaah ljupka Diksi 😍 :rumenko:, ja mislim da kad bi me pogledala onako ispod oka sa onim njenim opakim pogledom i kad bi pustila onu njenu glasinu da bi ja ono pretrnuo i vec u 9 uvece bio u krevetu, u pidzami sa Duskom Dugouskom i pokriven do brade (i naravno gospodski sacekao i nju ) . :)

vučji čopor

Legenda
Poruka
61.583
3177653-collage-ls-s.jpg

Mnoga poznata lica došla su danas u centar Beograda da podrže Evroprajd 2022.

Učesnica Prajda je i Milica Đurđić, partnerka premijerke Ane Brnabić.

Takođe, dosta je i političara koji su došli da podrže Evroprajd, među njima i Čedomir Jovanović i Nenad Čanak, lideri Liberano-demokratske partije i Lige socijaldemokrata Vojvodine.

U prvom redu pred Prajd šetnju našao se i ambasadro SAD u Srbiji, Kristofer Hil, koji je došao sa kravatom u duginim bojama.

Ambasador EU u Srbiji Emanuel Žiofre je došao na Evroprajd i u objavi na tviteru konstatovao da je ponosan što je tu.

Izvor: https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4012953/evo-ko-je-od-poznatih-dosao-da-podrzi-evroprajd

🤣 Kaže Aleksandar Vučić da nikakve šetnje neće biti i da će se poštovati odluke MUP.Sa tim se saglasio i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekavši da neće strani ambasadori krojiti politiku zemlje i donositi odluke ...

A onda je Kristofer Hil održao jutros sastanak sa srpskim zvaničnicima pre Prajda i svima im zavrnuo uši,simbolično pokazavši time koliko je Srbija suverena.

750.000 članova SNS u neverici.Tiho jecaju,plaču i jauču..😭
Само нек плачу, мање ће да пишају.

Poruka
17.315
Kako me uvijek obraduje vidjeti gospodina Nenada Canka, negdje mi je u rangu s gospodinom premijerom Andrejem Plenkovicem, gospodinom predsjednikom hrvatskog sabora Gordanom Jandrokovicem Njonjom, gospodinom Milom Djukanovicem, dr. Vojislavom Seseljom, gospodinom ministrom Aleksandrom Vulinom, gospodinom predsjednikom Aleksandrom Vucicem.

:heart2: :heart2: :heart2:

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.094
Kako me uvijek obraduje vidjeti gospodina Nenada Canka, negdje mi je u rangu s gospodinom premijerom Andrejem Plenkovicem, gospodinom predsjednikom hrvatskog sabora Gordanom Jandrokovicem Njonjom, gospodinom Milom Djukanovicem, dr. Vojislavom Seseljom, gospodinom ministrom Aleksandrom Vulinom, gospodinom predsjednikom Aleksandrom Vucicem.

:heart2: :heart2: :heart2:

Imaš li informaciju gde su trenutno forumaši @fobos11 i @Nataša Rostova ?

Unutar SNS se priča da su se zagubili među LGBT populacijom i da je trenutno objavljena potraga za drugom i drugaricom?! 🥳

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.