Чанак: Ако Вучић уведе санкције Русији, Руси ће га убити, и Ђинђића су убили

комшија

Stara legenda
Poruka
90.996

1656252661975.png

Čanak: Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, Rusi će ga ubiti, i Đinđića su ubili


1656252946723.png


26. jun. 2022

"Vučić, za razliku od Dodika, razmišlja. Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, onda će ga Rusi ubiti. Nalog za ubistvo Đinđića je stigao iz Moskve. Zašto bi stigao sa Zapada kad je on bio svezan za njih. Ljudi koji su znali mnogo više od mene su mrtvi. Vučić se ne bi glave nanosio ako bi se suprotstavio Rusiji", rekao je Nenad Čanak.

Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine, gostujući u „Centralnom dnevniku“ na FACE televiziji, nazvao je čelnike Evropske unije magarcima zbog njihovog odnosa prema Zapadnom Balkanu.

“Sve zemlje Zapadnog Balkana zajedno imaju manje stanovnika od pola Ukrajine. Po tome vidite koliko su čelnici EU magarci. Zbog rata u Ukrajini i ruske čizme, ubacili su brže-bolje i Moldaviju. Ne vide kako bi lako moglo doći do rata i u BiH i na Zapadnom Balkanu. Šta je problem da se ubace ljudi iz FSB-a da naprave novi problem kod nas? Sutra mogu da potpale vatru. Putina ne zanima hoćemo li svi mi ovde izginuti”, prokomentarisao je poteze zvaničnog Brisela Nenad Čanak.

Govoreći o ruskoj agresiji na Ukrajinu kazao je da Rusi ne osvajaju: „Oni spale, pa dođu“.

Šta je onda njihovo – zgarište? Mile Dodik računa da pobegne u Sankt Peterburg i da ga tamo niko neće naći. Vučić, za razliku od Dodika, razmišlja. Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, onda će ga Rusi ubiti. Nalog za ubistvo Đinđića je stigao iz Moskve. Zašto bi stigao sa Zapada kad je on bio svezan za njih. Ljudi koji su znali mnogo više od mene su mrtvi. Vučić se ne bi glave nanosio ako bi se suprotstavio Rusiji“, ispričao je Čanak.

Kako navodi, ako se suprotstavi Zapadu, opet će ga ubiti Rusija, jer bi to bio iznuđen potez, ne bi bio dovoljno njihov.

”Vučić mora da sedi na dvije stolice, jer bi ga Rusi ubili, bio s njima ili protiv njih. Rusija će biti kineska kolonija. Ruska obaveštajna mreža je previše jaka u Srbiji. Rusija nema više ništa u Evropi osim Srbije i Republike Srpske. Vučić im nije siguran i zato Mile Dodik i talibani idu na Vučića. Cilj je da se likvidira Vučić. Vučić odlaže formiranje Skupštine čekajući šta će da se desi. Kupuje vreme. Moskva ne veruje Vučiću, a ako bi on krenuo na Zapad – likvidirali bi ga. Dodik pokušava da uz rusku pomoć ide na Srbiju. Dodik je dobio nalog od Putina da krene na Vučića. Mora da se zna na kojoj strani je Srbija”, poručio je Čanak za FACE TV.

link




Браво за доајена Нове Војвођанске политичке мисли! Сјајно гостовање! И то на најбољој телевизији у Региону!
 
istina je to,i ja dugo to već pišem po društvenim mrežama,potpisao bi onaj sankcije,da se ne boji za svoju glavu.
pokušali su to rusi i u Makedoniji,pokušali su i kod Mila,koji im je prdnuo u usta,na žalost jedino su kod nas uspeli...
 
Mislim da je u pravu Čanak. Odavno mi je to za Đinđića palo na pamet, još kad su Tadić i Koštunica onomad pod očiglednim pritiskom prihvatili nepovoljan naftni ugovor.
Meni je ono bilo fora,kad je pobedio Toma Nikolić i odmah odjurio u Moskvu po dalje instrukcije,a Putin mu rekao,pozdravite mi Tadića...
Tadić zanemeo,znao je i on vrlo dobro šta mu se može desiti...
 
Da su stvarno Rusi ubili Đinđića mislite da bi zapad ćutao o tome i da bi štitili Ruse,ne bi nego bi na sva zvona brujali o tome
Pa uhvatili su one naše koji su bili povezani sa dvojicom Rusa koji su pobegli,prilikom pokušaja atentata na Mila,pre nego što je uveo Crnu Goru u Nato,i ništa...Najsmešnije mi bilo kad su uhvatili onog nesrecnog Dikića sa oružjem,kako je ilegalno ušao u Crnu Goru,a on na sudu rekao da je samo došao da se pomoli... :)
 
Ha

Pogledajte prilog 1177250

Čanak: Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, Rusi će ga ubiti, i Đinđića su ubili


Pogledajte prilog 1177256

26. jun. 2022

"Vučić, za razliku od Dodika, razmišlja. Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, onda će ga Rusi ubiti. Nalog za ubistvo Đinđića je stigao iz Moskve. Zašto bi stigao sa Zapada kad je on bio svezan za njih. Ljudi koji su znali mnogo više od mene su mrtvi. Vučić se ne bi glave nanosio ako bi se suprotstavio Rusiji", rekao je Nenad Čanak.

Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine, gostujući u „Centralnom dnevniku“ na FACE televiziji, nazvao je čelnike Evropske unije magarcima zbog njihovog odnosa prema Zapadnom Balkanu.

“Sve zemlje Zapadnog Balkana zajedno imaju manje stanovnika od pola Ukrajine. Po tome vidite koliko su čelnici EU magarci. Zbog rata u Ukrajini i ruske čizme, ubacili su brže-bolje i Moldaviju. Ne vide kako bi lako moglo doći do rata i u BiH i na Zapadnom Balkanu. Šta je problem da se ubace ljudi iz FSB-a da naprave novi problem kod nas? Sutra mogu da potpale vatru. Putina ne zanima hoćemo li svi mi ovde izginuti”, prokomentarisao je poteze zvaničnog Brisela Nenad Čanak.

Govoreći o ruskoj agresiji na Ukrajinu kazao je da Rusi ne osvajaju: „Oni spale, pa dođu“.

Šta je onda njihovo – zgarište? Mile Dodik računa da pobegne u Sankt Peterburg i da ga tamo niko neće naći. Vučić, za razliku od Dodika, razmišlja. Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, onda će ga Rusi ubiti. Nalog za ubistvo Đinđića je stigao iz Moskve. Zašto bi stigao sa Zapada kad je on bio svezan za njih. Ljudi koji su znali mnogo više od mene su mrtvi. Vučić se ne bi glave nanosio ako bi se suprotstavio Rusiji“, ispričao je Čanak.

Kako navodi, ako se suprotstavi Zapadu, opet će ga ubiti Rusija, jer bi to bio iznuđen potez, ne bi bio dovoljno njihov.

”Vučić mora da sedi na dvije stolice, jer bi ga Rusi ubili, bio s njima ili protiv njih. Rusija će biti kineska kolonija. Ruska obaveštajna mreža je previše jaka u Srbiji. Rusija nema više ništa u Evropi osim Srbije i Republike Srpske. Vučić im nije siguran i zato Mile Dodik i talibani idu na Vučića. Cilj je da se likvidira Vučić. Vučić odlaže formiranje Skupštine čekajući šta će da se desi. Kupuje vreme. Moskva ne veruje Vučiću, a ako bi on krenuo na Zapad – likvidirali bi ga. Dodik pokušava da uz rusku pomoć ide na Srbiju. Dodik je dobio nalog od Putina da krene na Vučića. Mora da se zna na kojoj strani je Srbija”, poručio je Čanak za FACE TV.

link




Браво за доајена Нове Војвођанске политичке мисли! Сјајно гостовање! И то на најбољој телевизији у Региону!
Hahahaha

Djindjica ubiše jer je dao intervju o namerama i planu za Kosovo.

Šešelj tada bježi u hag a udba po cia nalogu preko svojih ubica na čelu s legijom odrađuje posao...


To i budala zna....

jesu li ukrajinci dresirali canka?
Jok
Dolanc

Titoistickog kopile iz iste kuhinje kao drašković šešelj jović I ubice udbe osamdesetih arkan gotovina giska....

Čedo udbe
 

Pogledajte prilog 1177250

Čanak: Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, Rusi će ga ubiti, i Đinđića su ubili


Pogledajte prilog 1177256

26. jun. 2022

"Vučić, za razliku od Dodika, razmišlja. Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, onda će ga Rusi ubiti. Nalog za ubistvo Đinđića je stigao iz Moskve. Zašto bi stigao sa Zapada kad je on bio svezan za njih. Ljudi koji su znali mnogo više od mene su mrtvi. Vučić se ne bi glave nanosio ako bi se suprotstavio Rusiji", rekao je Nenad Čanak.

Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine, gostujući u „Centralnom dnevniku“ na FACE televiziji, nazvao je čelnike Evropske unije magarcima zbog njihovog odnosa prema Zapadnom Balkanu.

“Sve zemlje Zapadnog Balkana zajedno imaju manje stanovnika od pola Ukrajine. Po tome vidite koliko su čelnici EU magarci. Zbog rata u Ukrajini i ruske čizme, ubacili su brže-bolje i Moldaviju. Ne vide kako bi lako moglo doći do rata i u BiH i na Zapadnom Balkanu. Šta je problem da se ubace ljudi iz FSB-a da naprave novi problem kod nas? Sutra mogu da potpale vatru. Putina ne zanima hoćemo li svi mi ovde izginuti”, prokomentarisao je poteze zvaničnog Brisela Nenad Čanak.

Govoreći o ruskoj agresiji na Ukrajinu kazao je da Rusi ne osvajaju: „Oni spale, pa dođu“.

Šta je onda njihovo – zgarište? Mile Dodik računa da pobegne u Sankt Peterburg i da ga tamo niko neće naći. Vučić, za razliku od Dodika, razmišlja. Ako Vučić uvede sankcije Rusiji, onda će ga Rusi ubiti. Nalog za ubistvo Đinđića je stigao iz Moskve. Zašto bi stigao sa Zapada kad je on bio svezan za njih. Ljudi koji su znali mnogo više od mene su mrtvi. Vučić se ne bi glave nanosio ako bi se suprotstavio Rusiji“, ispričao je Čanak.

Kako navodi, ako se suprotstavi Zapadu, opet će ga ubiti Rusija, jer bi to bio iznuđen potez, ne bi bio dovoljno njihov.

”Vučić mora da sedi na dvije stolice, jer bi ga Rusi ubili, bio s njima ili protiv njih. Rusija će biti kineska kolonija. Ruska obaveštajna mreža je previše jaka u Srbiji. Rusija nema više ništa u Evropi osim Srbije i Republike Srpske. Vučić im nije siguran i zato Mile Dodik i talibani idu na Vučića. Cilj je da se likvidira Vučić. Vučić odlaže formiranje Skupštine čekajući šta će da se desi. Kupuje vreme. Moskva ne veruje Vučiću, a ako bi on krenuo na Zapad – likvidirali bi ga. Dodik pokušava da uz rusku pomoć ide na Srbiju. Dodik je dobio nalog od Putina da krene na Vučića. Mora da se zna na kojoj strani je Srbija”, poručio je Čanak za FACE TV.

link




Браво за доајена Нове Војвођанске политичке мисли! Сјајно гостовање! И то на најбољој телевизији у Региону!
da Bog da ti Čanak komšija bio!
 
Ha

Hahahaha

po ci
Djindjica ubiše jer je dao intervju o namerama i planu za Kosovo.



Šešelj tada bježi u hag a udba
a nalogu preko svojih ubica na čelu s legijom odrađuje posao...


To i budala zna....


Jok
Dolanc

Titoistickog kopile iz iste kuhinje kao drašković šešelj jović I ubice udbe osamdesetih arkan gotovina giska....

Čedo udbe

Ha

Hahahaha

Djindjica ubiše jer je dao intervju o namerama i planu za Kosovo.

Šešelj tada bježi u hag a udba po cia nalogu preko svojih ubica na čelu s legijom odrađuje posao...


To i budala zna....


Jok
Dolanc

Titoistickog kopile iz iste kuhinje kao drašković šešelj jović I ubice udbe osamdesetih arkan gotovina giska....

Čedo udbe

Da,Cia naravno,smetao im je prvi prozapadni lider Srbije koji ju je želeo uvesti u EU i totalno odvojiti od ruskog uticaja...
Zaista logično,al čim ti pišeš ono bježi,meni sve jasno
:)
 
Djindjica ubiše jer je dao intervju o namerama i planu za Kosovo.
Будалаштина коју су пласирали они који су били политички кишобран за убиство Зорана Ђинђића, а то је тадашњи ДСС.

Ово је тај интервју за TV BN и свако ко погледа видеће да ту није речено баш ништа шта би "подстакло западне службе" да убију Србијанског премијера:


Узгред буди речено, Ђинђић је пар месеци пре атентата из амбасаде Британије добио обавештење да му се спрема убиство. Свакако да му Енглези не би ту информацију пренели да им је одговарало његово убиство, а камоли да су они организовали као што je пласирао тадашњи ДСС и њихови пиончићи међу новинарима и националистичким организацијама типа двераца.
 
Poslednja izmena:

Back
Top