Cam girls: Sve popularnije zanimanje za žene u Srbiji

Vidi, meni ne smeta da neko kaci sise ili bilo sta ovde. Samo je ocekuj od mene da menjam svoj stav prema tebi zbog toga.
Ili da se zaljubim u tebe. Na protiv, alobodna devojka, kruzuje seksi momente, nista za osudu, osim ako od mene ocekujes da mislim da je to iskljucivo meni namenjeno. A tu ti je paralela sa temom.
Dakle monogamna veza sa osobom koja aktivno baca seksualne signale drugim muskarcima.
 
Upravo.
Kao sto vidis ja ovde nisam zbog recnih atributa vec zbog onoga cemu ovaj forum sluzi.
A za sise...
Nisi, ali je tako - većina jeste.
Vođena ne nemoralmim stavom, već stečenim navikom u reagovanju drugih.
Povratnoj I formaciji na uložen trud.
Mi se u nismo od kucanja - a ništa...
I da za naš napor, sutra, u dom treba da donesemo neki kapital za ovo - mrka kapa!
A draga nam lepa i slatka - uključi kameru i priča o kurčevom zdravlju njima hiljadu.
I svi oni prskaju. Jer, draga nam je lepa, zato smo je i birali.
I dođe ćiki I kaže: koliko si ti danas zaradio, dragi?
A ti mučiš....
 
Jer svaka ponuda ima i potražnju.
I možemo nas dvojica da pričamo o tome kako je i muzika otišla u racku, kada ljudi vole plitke stvari... Daj Šabana I Cecu; ručice gore!
Pa nek slusaju tu muziku.
Poenta je nemoj mene da teras da ja slusam tu muziku i ako me pitas (kao sto je pitanje na temi danli bi) da li bi bio pametniji od te muzike, iki da li sad treba da predajes istoriju umetnosti zato stonslusas tu muziku, moj odgovor je ne.
 
Nisi, ali je tako - većina jeste.
Vođena ne nemoralmim stavom, već stečenim navikom u reagovanju drugih.
Povratnoj I formaciji na uložen trud.
Mi se u nismo od kucanja - a ništa...
I da za naš napor, sutra, u dom treba da donesemo neki kapital za ovo - mrka kapa!
A draga nam lepa i slatka - uključi kameru i priča o kurčevom zdravlju njima hiljadu.
I svi oni prskaju. Jer, draga nam je lepa, zato smo je i birali.
I dođe ćiki I kaže: koliko si ti danas zaradio, dragi?
A ti mučiš....
Vidi, meni je ispunjujuce ovo ostrenje sa tobom. I nema te slike sise za koju bih sad ostavio ovaj razgovor da lajkujem.
To da ima raznih, jbg...
Sta ti izvlacis iz ovoga ovde? Zasto si ovde?
 
Vidi, meni je ispunjujuce ovo ostrenje sa tobom. I nema te slike sise za koju bih sad ostavio ovaj razgovor da lajkujem.
To da ima raznih, jbg...
Sta ti izvlacis iz ovoga ovde? Zasto si ovde?
Šta znam - po inerciji.
Stara boljka, kada osetim usamljenost.
Sigurno je i neki potajeni egcobivonizam.
Želja da se nešto razmeni sa nekim.
Da se iskaže, kao i da se dobije reakcija.
 
Šta znam - po inerciji.
Stara boljka, kada osetim usamljenost.
Sigurno je i neki potajeni egcobivonizam.
Želja da se nešto razmeni sa nekim.
Da se iskaže, kao i da se dobije reakcija.
To nije egzibicionizam, niti je narcisoidnost, to se zove interakcija.
Reakcijom trazis ispunjenost u interakciji ili da nahranis ego, tako sto ces privuci nekoga na razgovor i onda hladno ignorisati da bi nahranio ego?
 
I pazi sad, Napokon!
Probaj da se postovetiš sa tom cam gril.
Upravo onom koja spava dok je snima kamera, i ima 20k ljudi koji je gledaju.
Ona živi u tom svetu, iz navike. Tako leže i tako se budi. Skoro je 24h pred kamerom, to joj je i posao, i život i prijatelji. Ćaska sa njima. Možda se, s' vremena na vreme pojavi i neko normalan, neko ko je stvarno razume. Ako se pojavi ovde, gde nas i nema toliko, onda se pojavi i kod nje - sigurno...
Ima novac, ima slavu i pažnju. Ne puši kite, ne **** se sa nikim..
I ima milione ljudi kojima je lepa....
Mene strah da imam jednu, a da je ne razočaran.
A ona... Njoj baš puca, ima par miliona u rezervi...
 
Brate, neko je ovde omasio temi. Ti ili ja.
Ja sam shvatio da se rqdi o cam girls koke rade seksualni performans preko kamera za pare. Ono onli fens, lakv dzasmin i td...
Ti pricas o nekoj devojci koja igra igrice, jede picu po ceo dan i snima se. Nije da nju sad pravdam, meni je licno besmisleno, ali te dve stvari su razlicite.
Ili pokusavas da ih priblizis? Da nisu razlicite? Da seksualni akt nije razlicit od recimo slanja poljupca? Kis kis cijao cijao fazon?
 
I pazi sad, Napokon!
Probaj da se postovetiš sa tom cam gril.
Upravo onom koja spava dok je snima kamera, i ima 20k ljudi koji je gledaju.
Ona živi u tom svetu, iz navike. Tako leže i tako se budi. Skoro je 24h pred kamerom, to joj je i posao, i život i prijatelji. Ćaska sa njima. Možda se, s' vremena na vreme pojavi i neko normalan, neko ko je stvarno razume. Ako se pojavi ovde, gde nas i nema toliko, onda se pojavi i kod nje - sigurno...
Ima novac, ima slavu i pažnju. Ne puši kite, ne **** se sa nikim..
I ima milione ljudi kojima je lepa....
Mene strah da imam jednu, a da je ne razočaran.
A ona... Njoj baš puca, ima par miliona u rezervi...
Eno puna ona zadruga takvih
 
I pazi sad, Napokon!
Probaj da se postovetiš sa tom cam gril.
Upravo onom koja spava dok je snima kamera, i ima 20k ljudi koji je gledaju.
Ona živi u tom svetu, iz navike. Tako leže i tako se budi. Skoro je 24h pred kamerom, to joj je i posao, i život i prijatelji. Ćaska sa njima. Možda se, s' vremena na vreme pojavi i neko normalan, neko ko je stvarno razume. Ako se pojavi ovde, gde nas i nema toliko, onda se pojavi i kod nje - sigurno...
Ima novac, ima slavu i pažnju. Ne puši kite, ne **** se sa nikim..
I ima milione ljudi kojima je lepa....
Mene strah da imam jednu, a da je ne razočaran.
A ona... Njoj baš puca, ima par miliona u rezervi...
Lako je mlatiti tu praznu slamu.
Samo se zapitaj da li bi voleo da ti je to kćerka sutra? I saznaćeš šta stvarno misliš na tu temu.
 
Jbg razumem ih, mogu da namlate mastan novac uz malo truda, a živimo u kapitalističkom užasu i divljaštvu bez poredjenja u okruženju (mislim na ex-yu prostor minus Slovenija, ali je Srbija ipak nešto posebno po divljačkom, seljoberskom kapitalizmu gde svaka šuša dodje i umreži se sa svojima i vara za novac). Treba gledati nastupe onog Mileta Ulemeka bivšeg pukovnika SDG da se vidi gde mi živimo. Pa devojke računaju da im je bolje da šire noge preko cama za novac, nego da rade za neku obezbedjenu seljačinu za minimalac.

Juče sam video nekog montenegrina kako naredjuje mladoj radnici iz Novog Sada i kritikuje je nešto, ima supermarkete i sranja, lik ne zna da priča.

Ili zamisli da ti onaj Bogoljub Karić iz BK grupe bude šef. Radije bih rekao mojoj ćerki da širi noge i yebe se za pare po ulici nego da radi za takve. Časnije je jbg
 
Poslednja izmena:
Svak si ima svoje veselje, što bi rekli južnjaci. :) Deluje dosta benigno s obzirom na to šta se sve nudi na tom tržištu, ovde čak i nije telo direktan objekat prodaje, telo više posreduje poruku nekome sa druge strane kamere. Ciljana publika je verovatno svet koji ima limite u komunikaciji, mada nemam precizne podatke. Dosta mi je to neatraktivno, čak nekako i mučno, tako da imam samo kratko informativno iskustvo.
 

Back
Top