nacafaca
Zainteresovan član
- Poruka
- 375
Evo o cemu se radi
moj muz je igra
i stigao je do nivoa gde treba da postavi eksploziv mislim da je 4 ili 5 nivo kaze ovako Plant explosives at german entery i sada poubija on tu sve te nemce i sta sve treba ali nema nigde nikakav eksploziv,pa jel moze neko da pomogne da kaze gde se tacno nalazi eksploziv (znam da treba kod nekog tenka da ga postavi posle)?
moj muz je igra