drago41
Primećen član
- Poruka
- 589
Negde sam procitao da je izasla trojka, zna li neko nesto?!
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Nekako ne postoji nesto sto te moze preterano iznenaditi... uvek ces imati mitraljeze, mine, tenkove..... Dok recimo kada sam igrao HL2 i dobio gravity gun... Bilo je: vauuuuu!! TO TO!!! onda će biti zanimljivo......markoca:Valjda idu u Irak........danasnjica.....
Ali ce izaci Call of Duty 4 i nece vise biti WWII vec sadasnjost i grafika ce biti vise nego Extra.Screenfun jel tako?????markoca:Samo da kazem....CoD 4 je u pripremi......i bice za PC.......mog' se kladit da ce biti DX10 grafika......

Smesno.58/3 bratac.markoca:Dodji ti na Jedi Academy da ti JA pokazem ko je tata
Imao sam 40/8 pwn pre neki dan.....
De bre igras ovo, hocu ja malo da se sibam sa lightsaber?!!!! BIo sam car u igraonici pre jedno 5 godmarkoca:Dodji ti na Jedi Academy da ti JA pokazem ko je tata
Imao sam 40/8 pwn pre neki dan.....
. I zna neko kad ce cod3 za komp?