Call of Duty 2 Online play

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
djuran:
Vidim da redovno popunjavate temu
Neka mi neko napise kako da obojim slova, ko je igro valjda zna ocemu pricam :-D
Nezma sata se tolko mucite oko ovog onlina, kada sam ja samo instaliro, i nisa ni krekovo za multipaly a imam original pirat cd ;)


Slova bojis tako sto pritisnes taster Shift+6 (gore na tastaturi)
zatim pritisnes neki od brojeva 1,2,3,4.... (isto gore) koji oznacavaju boje
Ovo ne vazi samo za potpis vec i u toku igre......
 
A sto bi dizao server kad ih ima na netu?
Ima i praznih...
Ja igram na par servera gde ima dosta nasih.
A ako bas hoces da ga dignes (bar u lokalu) onda moras da izbrises skoro sve mape iz MAINA koje si naknadno skidao, kao i modove, koji ti ni ne trebaju da bi usao (naprotiv cesto bas zbog njih nece da udje na server)
vlacicm@yahoo.com
 
*P*A*B*L*O*:
ne xfire je isto za online play ! ! Freeware je samo morash da se registrujesh ! ima brojne prednosti:
1.)u listu priatelja mozesh da dodash neogranicen broj ljudi (u all seeing eye mozesh max 5 ljudi)
2.)vidish kad su ti drugari online i koju igru igraju i IP servera koji igraju (nemorate da se cimate preko MSN-a)
3.)podrzava chat
4.)podrzava recent server list ( vidish servere na kojima si pre igrao )
5.)podrzava Friends favorites ( ako me imash u listi priatelja mozemo da vidimo jedan drugome favorites)
6.)podrzava friend of friends playing
................ mogu ovako do sutra da nabrajam ali imam pametnija posla :-) :smile: :-D :grin: ;)

probajte ga ! ! ! evo vam LINK ZA SKIDANJE


Skinuo sam taj xfire i stvarno je dobar i pregledan, ali svaki na trideseti server mogu da udjem, u ostalim mi izbacuje key in use. Jel moze nekako da se namesti da izbacuje samo servere koji ne traze orginal igricu ili nesto slicno. Jel moze bar ne neku foru da se provali koji su to serveri da ne moram da se kacim da bih video da li radi.
 
Ne, zato sto ne mora da znaci da je u pitanju to sto ti izbaci.
Npr. za isti server, na koji redovno ulazim, izbaci mi u par pokusaja skroz razlicite stvari (bad key code, high ping, key code in use....) a uglavnom je u pitanju ping koji se pokvari na trenutak!
Meni najcesce hoce da udje SVUGDE pa cak i kad pise da proverava key
osim kad mi se pokvari ping (pa krene da mi navodi neke 10-e razloge koje sam vec nabrojala)
A naravno uvek mozes uci na servere koji u imenu imaju crack osim ako ne zahtevaju neki mod al onda ukljucis download, sacekas.... :)
 
*Marina*:
Ne, zato sto ne mora da znaci da je u pitanju to sto ti izbaci.
Npr. za isti server, na koji redovno ulazim, izbaci mi u par pokusaja skroz razlicite stvari (bad key code, high ping, key code in use....) a uglavnom je u pitanju ping koji se pokvari na trenutak!
Meni najcesce hoce da udje SVUGDE pa cak i kad pise da proverava key
osim kad mi se pokvari ping (pa krene da mi navodi neke 10-e razloge koje sam vec nabrojala)
A naravno uvek mozes uci na servere koji u imenu imaju crack osim ako ne zahtevaju neki mod al onda ukljucis download, sacekas.... :)
ajde objasni mi kad ti izbaci waiting for key code autorization kako ti posle ukljuci igru :?:
Ja sam par puta cekao pa nece.Sta radis dalje. :confused:
ili kad kaze bad key code :shock:
 
plesac:
ajde objasni mi kad ti izbaci waiting for key code autorization kako ti posle ukljuci igru :?:
Ja sam par puta cekao pa nece.Sta radis dalje. :confused:
ili kad kaze bad key code :shock:

Ako npr znam da sam na neki server ulazila a sad mi pise key code, onda pokusam jos par puta dok ne udje. Na kraju uvek udje osim kazem ti ako mi se bas ne pokvari ping.
Dakle, on tebi ne dozvoljava uglavnom zbog pinga (iako pise key). Kad mi je ping ok ulazi mi svugde, kad nije - svugde izbacuje bad key code ili sl.
Ping provera> run>cmd> ping (adresa) - t

Kad ulazis u call zato pogasis sve moguce narocito borg, skype, exodus, dc++ i slicne programe, ugasis download (negde ti ne da ako si skinuo neki mod) u multyplayer options i probavas dok ne udje...
Jedino ako imas slab protok, mozes da udjes gotovo samo u crack server (ja imam 128)
 
@ vaske1 : idi u multiplayer meni i tamo ces upisati svoj nick.


Mogli bi da se dogovorimo da npr. svako vece neko ko ima dobru brzinu neta kreira i da nam da svoju IP adresu. Tako niko ne mora praviti server...

Tako sam ja igrao sa drugom...

Sta kazete ...

pozzz :)
 
Ali kako da imam crvenu tacku, tacno gde bi trebo metak da zavrsi ako mirno pucas. Kada sam usao na server AllWelcome GU nesto mi je skinuo za sekundu i kada sam usao pojavila mi se crvena tacka.
Meni to koristi pa ako znate kao se postavlja bio bih vam zahvalan


22pc2.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top