Call of Duty 2 Online play

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svim ozbiljnim igracima,koliko vidim ima nas nekoliko.odlicno.moj icq je218-954-715.moze i na mesenger princeps2410@yahoo.com.Ljudi mnogo je lakse da se organizujemo preko ovih sitema komunikacije nego preko foruma.kad kog oces ukljucis msn ili icq,vidis koj e na netu i dogovorite se ocas posla na kojiserver idete.ovako nema sanse.probo sam vec neko vreme i neide.mesenger imamo svi pobogu iskoristitega.ako neznate da ga koristite pitajte.kad se skupimo mozemo i da igramo samo mi preko hamacija ili tog x-fire-a ali daj prvo da se nadjemo na netu.
Drugo.igranje je jako lakse sa mirofonom,ai nasa komunikacija na msn ili icq jelaksa.kazem sta imam i ti takodje a ne kuckam ceo dan dok se dogovorimo ili dok nekom objasnis.Mic ja sam kupuo mic sa slusalicama za 150 din.kineski iiradi ko blesav.nemoj da se ste stipse zza toliko.ako ne kucacemo.sto da nam bude lakse kad moze i teze.
odo da se igram.pozdrav ljudi dobre volje ai ostali.
 
tab503:
all seeing eye uopste nije trial.
ja ne znam da li je fora u cracku ili sta ali meni svaki put kad istekne period kaze da li hocu da produzim da ga koristim jos mesec dana i tako non stoop.
Inace koliko sam shvatio xfire je za lokalnu upotrebu (kao hamachi) dok preko all seeing eye-a mozes da igras sa krdom ljudi strangera.

ne xfire je isto za online play ! ! Freeware je samo morash da se registrujesh ! ima brojne prednosti:
1.)u listu priatelja mozesh da dodash neogranicen broj ljudi (u all seeing eye mozesh max 5 ljudi)
2.)vidish kad su ti drugari online i koju igru igraju i IP servera koji igraju (nemorate da se cimate preko MSN-a)
3.)podrzava chat
4.)podrzava recent server list ( vidish servere na kojima si pre igrao )
5.)podrzava Friends favorites ( ako me imash u listi priatelja mozemo da vidimo jedan drugome favorites)
6.)podrzava friend of friends playing
................ mogu ovako do sutra da nabrajam ali imam pametnija posla :-) :smile: :-D :grin: ;)

probajte ga ! ! ! evo vam LINK ZA SKIDANJE
 
*P*A*B*L*O*:
ne xfire je isto za online play ! ! Freeware je samo morash da se registrujesh ! ima brojne prednosti:
1.)u listu priatelja mozesh da dodash neogranicen broj ljudi (u all seeing eye mozesh max 5 ljudi)
2.)vidish kad su ti drugari online i koju igru igraju i IP servera koji igraju (nemorate da se cimate preko MSN-a)
3.)podrzava chat
4.)podrzava recent server list ( vidish servere na kojima si pre igrao )
5.)podrzava Friends favorites ( ako me imash u listi priatelja mozemo da vidimo jedan drugome favorites)
6.)podrzava friend of friends playing
................ mogu ovako do sutra da nabrajam ali imam pametnija posla :-) :smile: :-D :grin: ;)

probajte ga ! ! ! evo vam LINK ZA SKIDANJE
samo mi jedno reci:jel moze x fire da nadje servere na kojima ima mesta da se igra cod2 ili samo pokazuje sta ko igra od tvojih drudara.ja samn cuo da ne pretrazuje net za serverima sa odredjenim igrama nego gde ko sta igra.mozda bi da igram nesto kad nema nikog od prijatelja na netu.
sto se tice onog samo 5 prijatelja mozes da namestis jeste tacno.samo za svo ovo vreme nisao sam samo na jednog lika koji oce da igra kao tim.svi ostale jure ko muve bez glave.sta ce mi onda na listi kad neigramo zajedno nego svako z asebe.to mogu i bez liste cekanja.ako x fire nalazii i servere probao bi.javni za ovo
ko oce da igra kao tim protiv drugih neka se javi.MSN mi je napisan par poruka nazad.sa hamachijem bez njega ili kako god samo daj te se organizovati.svi traze servere da im das i onda nece cak ni da se potrude da budu u istom timu
2 u nemcima 3 u rusima 2 posmatraju.
Nije ni cudo sto se zemlja vraca unazad.nemoze da se skupi 4 coveka za igricu a kamoli za nesto drugo ozbiljnije.
Vozdra rajo.verujem ja u nas
 
*P*A*B*L*O*:
ne xfire je isto za online play
Nisi me razumeo.
Kapiram ja da je za online igranje i da je dobar.
JA samo kazem da za razliku od all seeing eye-a ne moze da nalazi servere (narocito krekovane) gde igra moze da se igra
Ja u all seeing eye-u pustim da mi nadje servere i iz liste izaberem na kojem cu da igram (naravno biram one u kojima uz naziv ima i rec "crack" :lol:
 
Vidim da redovno popunjavate temu
Neka mi neko napise kako da obojim slova, ko je igro valjda zna ocemu pricam :-D
Nezma sata se tolko mucite oko ovog onlina, kada sam ja samo instaliro, i nisa ni krekovo za multipaly a imam original pirat cd ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top