Call of Duty 2 Online play

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
-|The MilkMan|-:
Brate igro bi i ja ali imam wireless...
Ne znam koliko MB troshi online igranje...

10 v 10 trosi ovako: Download: oko 35 MB/sat
Upload : oko 8 MB/sat
stim da ima komanda koje se kucaju u console da se smanji protok !!!

ShadowRider:
Ljudi,nasao sam patch sa kojeg mozes da igras na netu a da Activison ne provera Seriski Broj.Ajde javite se ko hoce da cepamo Cod 2 na netu pa da vam dam link za patch.

sad ja vas uopste nerazumem: sto lepo ne instalirate XFIRE skinete PATCH v 1.3 i nadjete neki prazan server i tu igrate ??? Ima puno praznih servera sa pingom oko 50ms !! Ili nemorate ni prazan server mozete na neki okupiran da se pridruzite !! Sad ti ako od kuce mislish da podignesh server zaboravi ma kakvu konekciju imas !!! Ping ce ti sigurno biti oko 200 ms i mocice da igraju 2 v 2 eventualno 3 v 3 !!!
 
ja bi igrao sa vama.igram povremeno preko all seeing eye.nalazim servere ima i praznih ima i sa ostalim igracima.cuo sam i skinuo hamachi.on bi trebao da umrezi kompove ali preko neta.ako sam dobroo shvatio.ako igrate na nekom serveru javite ili me zovite da vam dam adrese.inace ima mnogo vise servera sa 1.3 patchom.bar ovde gde ja igram.pisite na private ili na icq sto bi bilo jos pozeljnije 218-954-715.moze i na mesenger princeps2410@yahoo.com.imam i programcic za pricu dok igras.tako smo igrali sniper-elite.jako pomaze u igranju a i u nalazenju servera,igraca.....sve ovo sam radio sa obicnim modemom a sada imam cable 128.ljudi navalite,zovite,pisite
 
denikarabenc:
Ja imam (valjda) 128, ali neki put mogu da igram battlefield 2 sa 16 Vs 16, a neki put ne mogu da igram ni 2 Vs 2. Igrao sam F.E.A.R. pre nedelju dana, i igrao sam 8 Vs. 8 bez problema, a od tada nisam mogao da igram ni 1 Vs 1 (ping oko 160, i ima prekida, ne vidi se normalno kretanje.) A to sto kazem da je 128, to ne znam. U proseku je tako, inace sad sam skidao nesto, i skidao mi je brzinom od 384 kbps (ili tako nesto), pa ako neko moze da mi kaze kako (i gde) mogu da proverim brzinu svoje konekcije (ali da nije onaj speed-o-meter, jer po tom programu ja imam 1Mbps, a znam sigurno da nemam).
P.S. Skinite program Internet Cyclone. Program je dobar, a sluzi za ubrzavanje internet konekcije, tako da mozete da povecaste brzinu svoje konekcije (ne bas mnogo, ali dovoljno). Lak je za upotrebu, i vecina opcija (najpotrebnijih) radi u trail verziji koja nije ogranicena brojem dana, ili tako necem slicno.
Pozdrav

Ajde daj link za download.
 
Cyber Fucker:
Ej ljudi ja sam novi sto se tice igranja preko neta,hteo bi da igram cod 2 preko neta,ajd mi javite na koji sever da se prikacim.Imam wireless na 128.Mislim da je to solidna konekcija.
skini all seeing eye,pa sa njim nadji servere.ja ih tak nalazim.ako ne ide pisi pa da ti nadjemo neki.svi koji su zainteresovani za online kao tim a ne svako za sebe.pisi ili zovi na icq 218-954-715.moze i na mesenger princeps2410@yahoo.com.lol svima
 
all seeing eye uopste nije trial.
ja ne znam da li je fora u cracku ili sta ali meni svaki put kad istekne period kaze da li hocu da produzim da ga koristim jos mesec dana i tako non stoop.
Inace koliko sam shvatio xfire je za lokalnu upotrebu (kao hamachi) dok preko all seeing eye-a mozes da igras sa krdom ljudi strangera.
 
mislim da je tab 503 upravu
sad sam bio na serveru koji je htf tipa tj,hold the flag.neznam da li ste do sada igrali ali ja nisam.ekipa mora da nosi zastavu 1.5.inuta da bi dobila poen.kad uzmes zastavu neprijatelj vidi tvoj polozaj na mapi tako da nemozes da campujes i kuluras.navale na tebe ssvom silom.tvoji moraju da te cuvaju.ako uines sledeci preuzima zastavu i tako dok je oni ne otmu.ondami njih jurimo.mnogo mi se svidja fora.nije za samostalne jahace apokalipse.mora se igrati u grupi i cuvati jedne druge.narocita onog ko ima zastavu.sam nemas sanse.nema ni puno igraca.valjda ga jos neznaju.zainteresovani moj icq i mesenger imate u par poruka ispred pa se javite.mislim da ostali igraju uspomoc mikrofona i teamspekera.mnogo se dobro krecu kao grupa.ne svi naravno ali ima par igraca koji su uigrani.LJUDI kupujte mic pa da rokamo.kosta 300 dinara.smesno.
sto se tice all seeing eye ili xfire ili hamacija nije bitno.samo dajte se organizirati i recite server gde da se nadjemo pa da se rokamo ane samo se nadmudrujete ko i ma veci i ko vise zna.jedva sam nasao jednog lika koji hoce da igra u timu.koji ce ti onda xfire koji moze da zabelezi vise ljudi kad svi igraju za sebe.ako neko igra kao ekipoa sa nekima neka mi jave.ozbiljno sam zainteresovan.a sada JURIS,URAAAA.....cao ljudi nadam se da ce se uskoro nesto organizovati ozbiljno ane samo prazna prica.ako neko hoce da igra anezna kako na forumu ima objasnjeno na milion mesta,ako bas nemoze da nadje neka me kontaktira pa da to zavrsimo.caos!!!!
 
Ja sam skinuo patch 1.3 i spreman sam.
Imam neke obaveze do prvog i od prvog sam veoma zainteresovan.
Ja sam ga igrao preko all seeing eyea i znam o cemu plesac prica. Igrica ima gomilu kooperatvinih modova.
U ovom trenutku se na jos jednom forumu organizuju ljudi za COD2 i mozemo sa njima da se spojimo i naigramo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top