Call of Duty 2 Online play

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aj sad cu i njega skinuti...i sta imam sa njim bolje sto se tice multija?

i jos nesto...nadjem neke sajtove gde postoji ip adresa servera..a gde to da ukucam u multiplejer sistemu??? trazio sam ali...ne znam samo ima ono refresh list...?
i ako ima neka domaca ekipa da igra na nekom serveru javite
 
nece te pustati na server ako nemas verziju 1.3

100 puta je vec receno.
all seeing eye.
sto se tice domacih i to je receno. Imas jedan bosanski server gde se okupljaju ljudi .
Procitaj celu temu, ne kreci od zadnja 2 posta.
 
uspeo sam sinoc da udjem i sa 1.0 al sve neki nemci igraju tamo...i na eunetcod server isto kada ima ulazim...ostali jok..evo saa ponovo skidam 1.3 sa nekog sajta...covece koje muke

kako se ukucava ip servera u multiju da li moze uopste?
 
ShadowRider:
Evo linka za patch http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_2.shtml#Call of Duty 2 v1.0 [WINDOWS] PRIVATE SERVER PATCH 2

Inace,kad se sakupimo,da vam objasnim kako to radi

i koji patch da skinem ovde da mi ne trazi za multi code key?

instalirao sam all seeing eye... kako da nadjem vas gde igrate....ako igra neko uopste
super je all eye ali mi trazi 1.3 ja sam opet skinuo i sada mi kaze da mora da mi bude instalirana igrica kao da je los setup a meni sve instalirano...nema validne instalacije???
 
marina...jel igrate na 1.3 verziji,milim da li je ona potrebna.....ja sam sinoc igrao na nekim na 1.0 gde me puste ali sam mnogo los oni imaju onu crvenu tackicu a i stvarno igraju ljudi...ne mogu da budem u plusu u odnosu koliko sam ja ubio i koliko su oni mene...samo sam jednom uspeo kada sam ukrao zastavu i doneo do nase.....mada mrzim kada me prebaci server da budem nemac....
 
Ja igram 1.0 i zaista mogu da udjem skoro bilo gde, osim kad mi je jako los ping.
Jedino ubacim Admiral mod kad igram na onom nasem serveru (sa prethodne strane).
Ne znam sta da ti kazem, ako si tako los :)
I ja mrzim kad me prebace za Nemce (ako udjes medju poslednjima), spora sam sa onom puskom a ostale su glupe. Uvek sam Amer i igram sa 3 puskom ili tompson, zavisno od mape. Probaj da se vise kreces i pomeras dok pucas, a ako igras timove moj savet - uvek idi sam, i pridji im s ledja (izudaras ih dok primete, bacis par granata pa pucas) Nemam nameru da se hvalim, al skoro uvek sam prva :)
 
Da znam, al ruske mape ne volim - pa ih retko i igram, osim Staljingrada.
A kad ih i igram onda sam Rus i igram sa mitraljezom (onom zadnjom). Uglavnom igram Tunis, Carenten, Burgundy i sl - te su mi omiljene. I igram jednu improvizovanu iz Countera - Tripoly ili tako nesto.
Counter mi se ne svidja i ne secam se puske, al za MP44 znam, to je ona zadnja sa kojom si spor ko kornjaca. Ne znam kako se zove ona treca puska kod Amera (Britanaca), ima malo metaka al je najbolja...
 
ja sam bio na serveru kod vas,ali celoooo vece puno pa sam otisao na drugi
ja ne kapiram kako su oni brzi tako...garant koriste neki pomocni program, varanje sta vec.....ja pucam pola sata u njega i ne vidi me i cim se okrene ja gotov! danas sam samo jednom bio u plusu 22-14 ostalo...uzas...cak sam negde u rusiji imao 2-23 :) onda sam poceo da se zezam pa da bijem ove moje...da ih udaram puskom poludeli su....hihih
 
hehe pa u tome je fora...ja sam do sada samo sa drugarima ponekada i to nas 3-4 igrao na umrezenim kompovima i tek sam sada dobio adsl pa poceo tako da sam ruki skroz...ali mi opet deluje da su oni vanzemaljci...ne moz ih ubiti nikako....e da te pitam..na tom serveru..usao sam jedno i pocne da mi prebacuje nesto,pretpostavljam mape....jel mogu to da skinem na onom sajtu sto si navela pre par starna? i koliko ima tih mapa? jel ovako pocne da mi prebacuje nesto od 15-16 mb i meni mrsko da cekam...
 
Ma mi smo igrali na nekom Nemackom DHD - gde smo se svi i upoznali, al nas tamo smorio neki Fantom koji stalno kikuje ljude koji dobro igraju. Onda je jedan nas poludeo i otisao u PTT i otvorio sajt i server. Za njega moras da skines mape (kojih ima puno) i taj Admiral mod. Sve imas na tom sajtu. Lik je napravio skroz realan i detaljan server (mada se to meni bas i ne svidja, al koriguje stvari po dogovoru). Ima nas Srba, dva Hrvata i Poljaka, Nemac i Rus... (vidi vec clanove...). Malo je cimanje dok to sve zavrsis, al ako stvarno hoces javi pa cemo te ubaciti.

Mi smo ranije isto igrali u LAN-u i to je sasvim druga stvar nego na netu. Ako si tek poceo, onda nije ni cudo sto si tako los. Kasnije ces ih bukvalno ubijati pistoljem jer retko ko zna dobro da igra.
Meni tkdj. ne veruju da nisam cheater ( i zensko :) ) pa me kikuju.
Sam server mora da dozvoli cheat, inace ima par bagova u nekim mapama pa mozes da se popnes npr. na drvo (recimo na onoj livadi - ja probala i uspela).
Opet, mislim da je najbolje da skroz smanjis grafiku, stikliras direktX 7 i smanjis rezoluciju...
 
Ja sam video jednog pre par dana covek se popeo na zgrau bez merdevina...i to bas visoka zgrade..samo uz zid i op..sada sam upao nan eki ruski a joj koji cheatovi....dvoje se jure 20 sekund jedan oko drugoga....ja raspaljujme po protivniku i nista.....tek kroz 20 sekundi jedna od ono dvoje padne...mozda imaju energiju 1000 ne znam :)
 
To su mozda i neki modovi. Jednom sam igrala na nekom serveru gde je bilo i letenja, sl. kao u Counteru. Nego nikako ne mogu da izadjem kroz onaj prozor u onoj mapi s grobljem Sant M. Eglesias ili tako nesto. Ubi se pokusavajuci. A videla sam lika koji je zaobisao minska polja i otisao na sam kraj mape. Al to vec nije cheat, uspela sam i ja par "nemogucih" stvari.
 
opet ja...... koristim all-seeing eye i gdje upadnem igram. e to je druga stvar sto pucam corcima pa me odvalise od batina... :) moze neko da mi objasni igraju li ljudi sa ovog foruma negdje i ako to postoji da mi da malo bolje objasnjenje kako da i ja dodjem....
 
ako neko ima dobre volje neka mi objasni oko tog 1.3...ja sam skinuo sa neta ali odmah pri startovanju stane znaci fali mu nesto zaboravi vec sta...pa ako ima neko crack ili slicno ili zna odakle da se skine crackovano vec verzija 1.3 neka mi javi na PM do tada ja samo mogu sa ovim madjarima,turcima i nemcima da igram.....
 
*Marina*:
Ja igram 1.0 i zaista mogu da udjem skoro bilo gde, osim kad mi je jako los ping.
Jedino ubacim Admiral mod kad igram na onom nasem serveru (sa prethodne strane).
Ne znam sta da ti kazem, ako si tako los :)
I ja mrzim kad me prebace za Nemce (ako udjes medju poslednjima), spora sam sa onom puskom a ostale su glupe. Uvek sam Amer i igram sa 3 puskom ili tompson, zavisno od mape. Probaj da se vise kreces i pomeras dok pucas, a ako igras timove moj savet - uvek idi sam, i pridji im s ledja (izudaras ih dok primete, bacis par granata pa pucas) Nemam nameru da se hvalim, al skoro uvek sam prva :)

ja takodje igram 1.0 i upadam prilcno lako,ali ne volim da igram kad nisam svaba.
da li admiral moze na verz. 1.0?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top