Quantcast

caj lepi bora

mirabel

Iskusan
Poruka
5.547
Cajevi, tablete, gluposti...nema od toga hleba, jedino mozes da upropastis zeludac. Dok se porcija ne prepolovi (sto bi rekao jedan moj prijatelj, odvadi iz kasike i case) nista od dobre linije

black.dragon

Elita
Banovan
Poruka
18.609
ja pijem mnogo cajeva posto ne pijem gazirane sokove pa moram nesto piti...ujutro pijem neke dizajuce a prije spavanja neku opustenciju...ili ako se probudim nakaradan onda popijem ujutro neki umirujuci

**TASKA**

Veoma poznat
Poruka
10.511
Taska, a kako deluje taj zeleni caj, mislim jedes i to sve, i pijes caj i sve kul (donekle)?
Ma gdje bre...mislim na klasicni zeleni...on malo pomaze u razbijanju masnoca,inace je zdrav ali jedna solja dnevno...nema cudotvornih napitaka...kad cujem ono jedete sve a mrsavite...odmah se sjetim onih KOKSAI tableta...stavis u vodu i stvore se gliiiste...fuuuuuj

Meg Rajan

Primećen član
Poruka
713
Ma idi kod nutricioniste i pocni da se hranis pravilno.Znaci,saznas kakve kombinacije(konkretno) smes da jedes,ne gladujes, kg. se polako tope,ne vracaju i nema jo-jo efekta....batali cajeve,tablete i sve ostale gluposti koje reklamiraju...to ti govorim iz licnog iskustva...posle porodjaja nikako nisam mogla da skinem visak(slabost su mi slatkisi i grickalice) i probala sam sve sto se pojavilo na trzistu(za te pare sam mogla da odem na liposukciju)...i dok nisam otisla kod strucnjaka nije bilo rezultata...uzgred,probala sam i taj caj i bila jos gladnija...nista ne moze lako i brzo...samo treba biti dosledan..pozdrav!

kombajn.petrovic

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.985
lepi bora ti je onaj chlan iz breninog orkestra onaj ... debeli :) onaj mali (sheik... ako si gledala hajde da se volimo mislim prvi deo... )
punachki
sa dne znam ako sam aj debela onda kako god.

dakle ne znam vidi je l on smrsao pa ako jeste onda to radi : ))