Čačkalica vs trut

s pištoljem na potiljku, „biram”:

• Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
Ne bi' mog'o metnut nekoj koščatoj... viĐi nešto... šansona neJma... Osjeć'o bi' se k'o čuvar Aušvica. :D

Opet, kad se razlije na sve strane... ne znaš s koje bande da priđeš...

Majku mu, ne kažu 'zalud da je sredina... Babe Jana :)

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
Ne mozes jednoj, a ne mozes ni drugoj........a sredina ti nepoznata!
Hm, pa kada ces, ®, ako ne mozes sada?:D
Uvaženi šerbet kolačiću, :P

AnketLe i slične kurcobocije su postavljene na Forumu u istraživačke svrhe. Mi, mali forumaši, naivni, nasednemo, pa povremeno uvedemo eksperimentalne uslove da bismo istakli značaj pojedinih društvenih kretanja :D

Babe Jana je stvarnos'. Nije fikcija :mrgreen:

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.750
evo glasala sam
zenu jos mogu i da svarim puniju (ne mislim dzaba d hat debelu) nego onako prihvatljivo debelu,sta ja znam nekima cak i stoji,porastu sise ovo ono,znam da se neki muskarci loze na ono sto je po meni debelo...a debeli muksarac...kad mu porastu sise i nije bas muzevno,ni kad mu se taru butine jedna o drugu i ono kad zatvori farmerke a preko curi stomacina i preliva se negde do iznad kolena,ili kad ima debelo tamo iznad lakta i podvaljak i tri reda kobasica na ledjima...aj zena ako je radjala i sve to jos i ima opravdanje,mislim i zensko telo vise talozi masti i sve ali koje je musko opravdanje?pljeskavice u pola noci i 10 litara piva dnevno,cvarci i kajmak...sta...ne hvala :neutral:

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
®, ja ovo jedino mogu protumaciti kao udvaranje, ne meni, naravno, ipak sam ja leptir, nego dragoj nam Babe Jani!
Ali, tesko da ces ispitati ta drustvena kretanja, zaokruzivanjem 'debeljuca' u anketi! Uvrijedices doticnu!
Si pogledala pitanjCe, u kojim YUvetima se bira?

Boldovano je trebalo da istakne arhaičnost i fraziranje socrealističkog rječnika.

Babe Jana je jedna impresivno proporcionalno sazdana cica i osim što sumnjam da bih joj oprostio :D teško da joj je tek superlativom opisan skup tjelesnih aduta dovoljan da traje sa mnom. Naravno briga nju, za nju bih ja, u naj slučaju, bio samo eksperimenAt :)

I, da, ona je van anketLe. Nadam se, i ti si :P
Što sporiš moje udvaranje tebi? Misssim, klinče si, mogu te :)u zubima nositi:) i tu se sve okončava, ali... ne baš eksperimentisanjem, nego na neki drugi, stvarnosti primjereniji način, na svojoj koži sam provjerio onu godine nijesu važne 8-)

Zaboravi, a be, ne umiješ ni ePePe da napišeš... Poslaću te na kurS kod limunade :)

zelenooka

Domaćin
Poruka
3.957
Baby Jane don't leave me hanging on the line hihi...
c020.gif

Nego, mrzim trutove i radije, kad već moram da biram između dve krajnosti, biram čačkalicu.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.