Cipele

Idemo...u susret žegama! 🤩
IMG_20210509_141417.jpg
 
Meni su ove espadrile iznad "hit"! 🤩
Imala sam slične..., kao japanke sa pertlanjem do kolena.

Za mene nije to pertlanje, nemam dovoljno tanku nogu ali naručila sam espadrile, neke Toms, kao čipkane...sta ce mi stici pojma nemam...mnogo volim espadrile i mnogo mrzim da kupujem obuću preko interneta...na pola sam broja i to nikada ne valja...a treba mi nesto za igralište a da to nešto nisu patike koje sada nosim na suknje ali vrućina je u njima, nisu praktične...
 
Мени за лето (а то је већ сад) једино нешто што је без руку дакле везивања и копчања долази у обзир. Сто пута уђем и изађем из куће и не желим да се сагињем. Значи папуче на платформу или Копитарнине нануле.
 
Za mene nije to pertlanje, nemam dovoljno tanku nogu ali naručila sam espadrile, neke Toms, kao čipkane...sta ce mi stici pojma nemam...mnogo volim espadrile i mnogo mrzim da kupujem obuću preko interneta...na pola sam broja i to nikada ne valja...a treba mi nesto za igralište a da to nešto nisu patike koje sada nosim na suknje ali vrućina je u njima, nisu praktične...
espadrile probaj verbenas
spanjolske
 
Мени за лето (а то је већ сад) једино нешто што је без руку дакле везивања и копчања долази у обзир. Сто пута уђем и изађем из куће и не желим да се сагињем. Значи папуче на платформу или Копитарнине нануле.
Исто. Али не могу на посао у папучама. Мада ми је то омиљена обућа, дрвени ђон се подразумева.
 
Za mene nije to pertlanje, nemam dovoljno tanku nogu ali naručila sam espadrile, neke Toms, kao čipkane...sta ce mi stici pojma nemam...mnogo volim espadrile i mnogo mrzim da kupujem obuću preko interneta...na pola sam broja i to nikada ne valja...a treba mi nesto za igralište a da to nešto nisu patike koje sada nosim na suknje ali vrućina je u njima, nisu praktične...
Ja sam naručila prošle godine online, neke Italijanske teget espadrile. Dobre su, ali su mi male. Bile su oko 35 e,na popustu.Inače su super za leto i plažu...,pamučne su, čini mi se. I ja leti ne nosim patike, vruće mi.Jako je nezahvalno kupovati ih online..., jer modeli i veličine se razlikuju, baš moraš potrefiti da lepo stoje uz nogu.
 
Poslednja izmena:
Онлајн бих купила само нешто испробано, да сигурно знам свој број и да познајем квалитет.
Иначе је ризик и бацање пара.
Ja sam tako kupila zadnje cipele. Koleginica ih naručila online i došla u njima na posao. Probala sam ih i naručila sebi iste, samo u drugoj boji. Fora je što se mogu naći dobre cipele, koštaju manje nego u prodavnicama.Uglavnom kupujem kada su popusti.Tako isto i sa garderobom. Mrzi me da se majem po tržnim centrima i da tamo probam.
 
И спортска одећа и обућа су често повољнији када се купе преко интернета него у продавници, а иста продавница.
Тако мој син купује. Зна број, зна модел, а ако је нешто ново оде и проба, па опет поручи од куће. Мада он исте патике носи већ годинама, тешко прихвата новотарије, само број повећава како нога расте.
 
И спортска одећа и обућа су често повољнији када се купе преко интернета него у продавници, а иста продавница.
Тако мој син купује. Зна број, зна модел, а ако је нешто ново оде и проба, па опет поручи од куће. Мада он исте патике носи већ годинама, тешко прихвата новотарије, само број повећава како нога расте.
Ja sam zadnji lap - top kupila online na tu foru. Videla u radnji kakav je i naručila online isti, samo u drugoj radnji, jer je bio na popustu.
 
Ja sam zadnji lap - top kupila online na tu foru. Videla u radnji kakav je i naručila online isti, samo u drugoj radnji na popustu.
Ма да... Имаш и ону фору да упоредиш цене истог производа на разним местима. Наравно да ћеш узети где је повољније. А често може да им се пише и мејл, ти понудиш цену, опет нешто нижу и они хоће да прихвате.
Рецимо ТВ који је 57000 питаш може ли за 55000. Они ће рећи може за 56000 :lol:
Ништа не кошта покушати.
Мени је жао када се шкртари на ручном раду, а ово фабрички... Ионако набију цене нама, а штеде и на радној снази, нисам луда да их жалим.
 

Back
Top