Bušilicom nasmrt pretukla muža na Banovom Brdu!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
65.357

Sabin iz Obale Slonovače izašla iz zatvora! Iza rešetaka bila manje od 10 godina


Kajem se, nisam htela da ga ubijem bušilicom, već samo da ga uplašim - plačući je svojevremeno govorila pred Višim sudom u Beogradu Sabin Marić, državljanka Obale Slonovače, koja je optužena da je 2013. godine ubila supruga Branka Marića (39) u iznajmljenom stanu na Banovom brdu. Zbog zločina je osuđena na 11 godina robije, ali je ta kazna smanjena, pa je ona izašla prošle nedelje iz zatvora.

Prema navodima, njih dvoje su neko vreme imali problema, a ona je i često verbalno zlostavljana. Samom ubistvu je prethodila žustra svađa, nakon čega je Marićeva uzela bušilicu i Branka udarala po glavi, a zatim digla ruku i na sebe.

- Bila sam depresivna, nije više obraćao pažnju na mene i decu. Bušilicom sam htela da ga udarim samo po ruci - plačući je na sudu govorila Marićeva.

449107_sabin-maric-branko-maric_ls.jpg


ne znam...
ako je maltretirao onda imam drugačij pogled na sve
 
Banovo Brdo je jedan divan kraj, naživela sam se tu nekoliko godina, sa komšijama hranila mačke i pse lutalice, imala divno iskustvo!
Ovu ne-ženu treba ordenovati za jedan od najnečovečnijih zločina obzirom da se desio na B.B.
Hoću da se uvedu i prepoznaju od sad reči kao
ne-žena
i
ne-muškarac.
Jer inače svaka žena zna šta je bušilica. Za muškarce ćemo već razgovarati.
 
Našli su mu krpu u ustima i štipaljku na nosu, očigledno da bi ga ugušila jer nije odmah umro od udaraca u glavu i bušenja mozga.
Životinja zbog ovoga ležala samo devet godina. Pitam se šta bi bilo da je bilo obrnuto, on nju ubio na ovakav isti način, histerisale bi izopačene nwo i babe u crnom,... Siguran sam da bi muškarac dobio 40 godina
 
Našli su mu krpu u ustima i štipaljku na nosu, očigledno da bi ga ugušila jer nije odmah umro od udaraca u glavu i bušenja mozga.
Životinja zbog ovoga ležala samo devet godina. Pitam se šta bi bilo da je bilo obrnuto, on nju ubio na ovakav isti način, histerisale bi izopačene nwo i babe u crnom,... Siguran sam da bi muškarac dobio 40 godina
Ne se da se desi više.
 
Našli su mu krpu u ustima i štipaljku na nosu, očigledno da bi ga ugušila jer nije odmah umro od udaraca u glavu i bušenja mozga.
Životinja zbog ovoga ležala samo devet godina. Pitam se šta bi bilo da je bilo obrnuto, on nju ubio na ovakav isti način, histerisale bi izopačene nwo i babe u crnom,... Siguran sam da bi muškarac dobio 40 godina
To je ubistvo sa predumisljajem ,lujka se vadila kako je bila depresivna .
 
Kazala je da je suprug počeo da je MALTRETIRA i da je najviše vremena provodio van kuće.
Kobne večeri, Sabin je navodno pokušala još jednom da razgovara sa Brankom, pa je tražila da joj kaže zašto je MALTRETIRA I VREĐA
Kako je kazala on joj ništa nije odgovorio.
- Počela sam i ja njega da vređam, kad me je ODGURNUO;UHVATIO ZA KOSU I POKUŠAO DA UGUŠI JASTUKOM.
MOLILA SAM GA DA PRESTANE...
 

Sabin iz Obale Slonovače izašla iz zatvora! Iza rešetaka bila manje od 10 godina


Kajem se, nisam htela da ga ubijem bušilicom, već samo da ga uplašim - plačući je svojevremeno govorila pred Višim sudom u Beogradu Sabin Marić, državljanka Obale Slonovače, koja je optužena da je 2013. godine ubila supruga Branka Marića (39) u iznajmljenom stanu na Banovom brdu. Zbog zločina je osuđena na 11 godina robije, ali je ta kazna smanjena, pa je ona izašla prošle nedelje iz zatvora.

Prema navodima, njih dvoje su neko vreme imali problema, a ona je i često verbalno zlostavljana. Samom ubistvu je prethodila žustra svađa, nakon čega je Marićeva uzela bušilicu i Branka udarala po glavi, a zatim digla ruku i na sebe.

- Bila sam depresivna, nije više obraćao pažnju na mene i decu. Bušilicom sam htela da ga udarim samo po ruci - plačući je na sudu govorila Marićeva.

Pogledajte prilog 1173430

ne znam...
ako je maltretirao onda imam drugačij pogled na sve
Gde naso divljakusu iz plemena da pripitomi? Jeste da ovo nije metropola nego seljana, ali opet nije grad za nju. Samo 9 godina? Veću bi kaznu dobila i to bez smanjenja nego sa uvećanjem u svom plemenu da je ovo tamo uradila.
 

Back
Top