Quantcast

Bus plus

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
434
Želela bih da ispitam članove da li vam poslodavci plaćaju bar 3200 koliko je naknada za bus plus?
Mnogo državne ustanove ne plaćaju svojim zaposlenima naknadu za prevoz, a po Beogradu ti uplaćuju bus plus protiv tvoje volje iako ideš autom na posao.

BojaMagije

Elita
Poruka
19.329
gde sam radila uplacuju bus plus ili se izjasnis da ides kolima, pa ti daju naknadu na osnovu racuna sa pumpe ili kako to vec ide. neki jos uvek ne daju bus plus, nego to ide preko plate, sto je najbolja opcija.

neki skrtare pa uplate samo prvu zonu, ako zivis u prvoj zoni i ako ti je firma u prvoj zoni, a to je 2990 dinara za mesec dana.

BojaMagije

Elita
Poruka
19.329
ja dok sam radila u hotelu, sto mi sad deluje ko prosli zivot, pocela je ta fora sa uplatom na bus plus i tamo niko nista nije pitao, dali opciju 1,2,3 zona za bus plus i ja zaokruzila 2 zonu, a i hotel i ja smo u prvoj, ali idem povremeno u drugu zonu, pa mi kao treba i druga zona. sad gde sam skrtare najstrasnije uplate mi prvu zonu i cao cao.

oni su imali i opciju naknade troskova za auto. i to su mnogi koristili, a posto ja letam okolo meni je bus plus trebao. a tad su i bile kontrole konstantno na relaciji kojom sma isla.

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
434
ja dok sam radila u hotelu, sto mi sad deluje ko prosli zivot, pocela je ta fora sa uplatom na bus plus i tamo niko nista nije pitao, dali opciju 1,2,3 zona za bus plus i ja zaokruzila 2 zonu, a i hotel i ja smo u prvoj, ali idem povremeno u drugu zonu, pa mi kao treba i druga zona. sad gde sam skrtare najstrasnije uplate mi prvu zonu i cao cao.

oni su imali i opciju naknade troskova za auto. i to su mnogi koristili, a posto ja letam okolo meni je bus plus trebao. a tad su i bile kontrole konstantno na relaciji kojom sma isla.
Kakve kontrole ako možeš da objasniš?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.