Burundi i Lesoto bolje društvo od Srbije...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
DESET NAJGORIH DRŽAVA NA SVETU- društvo malo ali odabrano

130. Moldavija
131. Gvajana
132. Burundi
133. Lesoto
134. Libija
135. Mauritanija

136. Srbija
137. Svazilend
138. BiH
139. Kirgistan
* podaci Svetskog ekonomskog foruma za 2010/2011

P.S. I onda slušamo priče kao smo mi lideri u ovome, onome itd.
Ovde se od patriota ne može živetu, jer je Srbija zemlja ljubitelja KASTRA, GADAFIJA, MUBARAKA, Tita i ostalih Brešžnjeva, Ali zaista.
 
Poslednja izmena:
DESET NAJGORIH DRŽAVA NA SVETU- društvo malo ali odabrano

130. Moldavija
131. Gvajana
132. Burundi
133. Lesoto
134. Libija
135. Mauritanija
136. Srbija
137. Svazilend
138. BiH
139. Kirgistan
* podaci Svetskog ekonomskog foruma za 2010/2011

P.S. I onda slušamo priče kao smo mi lideri u ovome, onome itd.
Ovde se od patriota ne može živetu, jer je Srbija zemlja ljubitelja KASTRA, GADAFIJA, MUBARAKA, Tita i ostalih Brešžnjeva, Ali zaista.

Po kojem kriterijumu je pravljena lista?
Procitah negde da je po tome koliko Srbija izdvaja za nauku i koliko visokoskolovanih ljudi ode da se ne vrati.
 
izvini a po cemu se razlikuje gadafi od diktatora iz vasingtona?sta fali sto smo ljubitelji kastra i mubaraka?ja uvek kazem razlika izmedju severne koreje kao staljinisticke drzave i SAD nema.jedni i drugi imaju logore gde postupaju nehumano sa ljudima (gvantanamo....)itd,s tim da je u koreji besplatno lecenje za sve,a u SAD je tek nedavno uredjen zakon da oko 40 000 000 ljudi konacno dobije zdravstvenu knjizici i da ima pravo (koje je elementarno-zemlja koja pociva na slobodi i pravima ljudi) da se lece.i sta je uopste demokratija?kako bi je definisali?
 
Po kojem kriterijumu je pravljena lista?
Procitah negde da je po tome koliko Srbija izdvaja za nauku i koliko visokoskolovanih ljudi ode da se ne vrati.

xenjax
Davao sam podatke Svetskog ekonomskog foruma, mozes naci temu imas i link i kompletan izvestaj.

Neznanko je nesto pomesao, dakle nije Srbija na 136 mestu.

To ne znaci da je sjajno kotirana.

Prema izvestaju o konkurentnosti Svetskog ekonomskog foruma za 2010-2011

WEF Global Competitiveness Report 2010-2011

Srbija je na 96. mestu sa skorom 3,84.
 
Постављач теме, познатији као СИСАНЧЕ има одрђених менталних проблема каратктеристичних за особе одбачене од стране своје околине т.ј. особе које вуку одређене комплексе и фрустрације настале услед немогућности адаптирања и суживота са околином и он те проблеме презентује из поста у пост.
Дакле, ОН нам упорно понавља да жели моћ, шта би ОН урадио када био био власт, како би ОН кажњавао, како је ОН позван да суди и пресуђује, како је једино оно што ОН каже исправно.Притом треба додати и велику дозу несигурности и плашљивости која се огледа у константном бежању од конверзације као и повременим бруталним и примитивним вређањем саговорника јер познато је да се простаклуцима служе особе које немају поверење у себе и своје капацитете.
 
То је Швајцарска.
На једном отварању Олимпијских игара, ангажовали Милојка да преноси део и, у дефилеу Швајцараца - Switzerland са све заставом, и МП каже: а сада представиници малене државе Свазиленд :lol:
 
a-ne-ne-dalje-tadica--78604.jpg
 
DESET NAJGORIH DRŽAVA NA SVETU- društvo malo ali odabrano

130. Moldavija
131. Gvajana
132. Burundi
133. Lesoto
134. Libija
135. Mauritanija

136. Srbija
137. Svazilend
138. BiH
139. Kirgistan
* podaci Svetskog ekonomskog foruma za 2010/2011

P.S. I onda slušamo priče kao smo mi lideri u ovome, onome itd.
Ovde se od patriota ne može živetu, jer je Srbija zemlja ljubitelja KASTRA, GADAFIJA, MUBARAKA, Tita i ostalih Brešžnjeva, Ali zaista.

Znaci selis se u Burundi i Lesoto? Ne znam, sta si dosada cekao...
 

Back
Top