Бурно у Европском парламенту Копредседник Зелених поднео оставку због љубавне везе са млађом колегиницом

  • Začetnik teme Začetnik teme Zauz
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

?

  • Његов разлог је тачан

    glasova: 0 0,0%
  • Она се не оглашава?

    glasova: 1 25,0%
  • Нешто треће (куцнућу шта)

    glasova: 0 0,0%
  • Нешто четврто (куцнућу шта)

    glasova: 0 0,0%
  • Не знам за њега

    glasova: 0 0,0%
  • Не знам за њу

    glasova: 0 0,0%
  • Ко су ови сад?

    glasova: 1 25,0%
  • Јефтин маркетинг

    glasova: 1 25,0%
  • Бесплатан маркетинг

    glasova: 1 25,0%

  • Ukupno glasova
    4

Zauz

Legenda
VIP
Poruka
54.514
Копредседавајући групе Зелених у Европском парламенту Бас Еикаут најавио је да ће се одмах повући са места посланика у ЕП након што је признао да је био у вези која "није била прикладна за функцију коју је обављао".

"Након дуго размишљања, данас сам одлучио да поднесем оставку на место посланика Европског парламента за ПРО и на место копредседника Европске зелене групе", написао је он у саопштењу објављеним на друштвеним мрежама. Како је додао критички је размишљао о сопственим поступцима у протеклом периоду.

"Имао сам везе које нису одговарале функцији коју обављам. Није требало то да урадим и преузимам одговорност за то", навео је Еикаут у саопштењу. Бриселски Политико је објавио прошле недеље да је Еикаут (49) страначким колегама открио да је у вези са Леном Шилинг (25), најмлађом посланицом Европског парламента. Недуго затим огласила се и група Зелених у ЕП и саопштила да поштује и разуме Ајкхаутову одлуку да поднесе оставку.


"Веома озбиљно схватамо све наводе о кршењу кодекса понашања. Професионално, отворено радно окружење је неопходно за све и наша група је поступила у складу са тим. Наставићемо да радимо на изградњи културе поштовања, поверења и отворености на радном месту", саопштили су Зелени. У међувремену, Еикаутов портпарол изјавио је да "оставка није повезана са односом Лене Шилинг и Баса Еикаута".

https://www.politika.rs/scc/clanak/...avku-zbog-ljubavne-veze-sa-mladom-koleginicom

Форумаши и форумашице све пратите, све коментаришете (одбијам да означим да не заборавим неког,ви ћете се пронаћи) те што је овај човек дао оставку,иде ли на боље место за боље паре?
 
Пандури сакрили "васкрслог" Бају, па нико није дао оставку, а овај се нашао паметан због мало "хопа-цупа"? Е ти Европљани! :namcor:
 
Копредседавајући групе Зелених у Европском парламенту Бас Еикаут најавио је да ће се одмах повући са места посланика у ЕП након што је признао да је био у вези која "није била прикладна за функцију коју је обављао".

"Након дуго размишљања, данас сам одлучио да поднесем оставку на место посланика Европског парламента за ПРО и на место копредседника Европске зелене групе", написао је он у саопштењу објављеним на друштвеним мрежама. Како је додао критички је размишљао о сопственим поступцима у протеклом периоду.

"Имао сам везе које нису одговарале функцији коју обављам. Није требало то да урадим и преузимам одговорност за то", навео је Еикаут у саопштењу. Бриселски Политико је објавио прошле недеље да је Еикаут (49) страначким колегама открио да је у вези са Леном Шилинг (25), најмлађом посланицом Европског парламента. Недуго затим огласила се и група Зелених у ЕП и саопштила да поштује и разуме Ајкхаутову одлуку да поднесе оставку.


"Веома озбиљно схватамо све наводе о кршењу кодекса понашања. Професионално, отворено радно окружење је неопходно за све и наша група је поступила у складу са тим. Наставићемо да радимо на изградњи културе поштовања, поверења и отворености на радном месту", саопштили су Зелени. У међувремену, Еикаутов портпарол изјавио је да "оставка није повезана са односом Лене Шилинг и Баса Еикаута".

https://www.politika.rs/scc/clanak/...avku-zbog-ljubavne-veze-sa-mladom-koleginicom

Форумаши и форумашице све пратите, све коментаришете (одбијам да означим да не заборавим неког,ви ћете се пронаћи) те што је овај човек дао оставку,иде ли на боље место за боље паре?
Ova ljubavna veza je iznenadjujca za meni,mislio sam da Zelenih su svi iz LGBTQ zajednice:think:
 
Sta ti je evropa.

Tamo podnose ostavke za svaleraciju i slicne stvari.

Ovde ne podnose ostavke za kradje, drogu i ubistva.
Zasto u idealnoj EU uopste postoji svaleracija sa mladjanim koleginicama?
.....
 
Sta ti je evropa.

Tamo podnose ostavke za svaleraciju i slicne stvari.

Ovde ne podnose ostavke za kradje, drogu i ubistva.
Зато што смо ми "напреднији". А и "краљ Иби" не да своје људе. :mrgreen:
 
Пандури сакрили "васкрслог" Бају, па нико није дао оставку, а овај се нашао паметан због мало "хопа-цупа"? Е ти Европљани! :namcor:
I bogati plaču!
 
Пандури сакрили "васкрслог" Бају, па нико није дао оставку, а овај се нашао паметан због мало "хопа-цупа"? Е ти Европљани! :namcor:

Будале.
 
Ova ljubavna veza je iznenadjujca za meni,mislio sam da Zelenih su svi iz LGBTQ zajednice:think:

Изгледа да је та прича како су у ЕУ сви ЛГБТ мало претерана.
 
Ako nije oženjen, nije mi jasno šta smeta što su u vezi.

Zapravo, u uvodnom postu stoji problem: on se drugima izgleda hvalio kako je sa njom u vezi.
Inače dvoje ljudi mogu da se krešu i da drže to dovoljno tajno da ne bude nikakav problem.
 
Ako nije oženjen, nije mi jasno šta smeta što su u vezi.

Zapravo, u uvodnom postu stoji problem: on se drugima izgleda hvalio kako je sa njom u vezi.
Inače dvoje ljudi mogu da se krešu i da drže to dovoljno tajno da ne bude nikakav problem.
U Holandiji smo na poslu imali isti slucaj , trazili su da jedno predje na drugo radno mjestu gdje nemaju kontakta na poslu,nisu pristali ns to i zena je dala otkaz i otisla u drugu firmu.Ne moze muz i zena zajedno jer ako se posvadjas sa muzem posvadjao si se i sa zenom, nije profesijalno.
 
Ленa Шилинг je izazovna 🍕
330px-PK_Vorschlag_EU-Spitzenkandidatin_Lena_Schilling_%2853497645921%29.jpg

k_38913566_640.jpg
 
Копредседавајући групе Зелених у Европском парламенту Бас Еикаут најавио је да ће се одмах повући са места посланика у ЕП након што је признао да је био у вези која "није била прикладна за функцију коју је обављао".

"Након дуго размишљања, данас сам одлучио да поднесем оставку на место посланика Европског парламента за ПРО и на место копредседника Европске зелене групе", написао је он у саопштењу објављеним на друштвеним мрежама. Како је додао критички је размишљао о сопственим поступцима у протеклом периоду.

"Имао сам везе које нису одговарале функцији коју обављам. Није требало то да урадим и преузимам одговорност за то", навео је Еикаут у саопштењу. Бриселски Политико је објавио прошле недеље да је Еикаут (49) страначким колегама открио да је у вези са Леном Шилинг (25), најмлађом посланицом Европског парламента. Недуго затим огласила се и група Зелених у ЕП и саопштила да поштује и разуме Ајкхаутову одлуку да поднесе оставку.


"Веома озбиљно схватамо све наводе о кршењу кодекса понашања. Професионално, отворено радно окружење је неопходно за све и наша група је поступила у складу са тим. Наставићемо да радимо на изградњи културе поштовања, поверења и отворености на радном месту", саопштили су Зелени. У међувремену, Еикаутов портпарол изјавио је да "оставка није повезана са односом Лене Шилинг и Баса Еикаута".

https://www.politika.rs/scc/clanak/...avku-zbog-ljubavne-veze-sa-mladom-koleginicom

Форумаши и форумашице све пратите, све коментаришете (одбијам да означим да не заборавим неког,ви ћете се пронаћи) те што је овај човек дао оставку,иде ли на боље место за боље паре?
Да је афера била са млађим колегом, не само да не би дао оставку, него би аванзовао. Овако је грубо прекршио правила.
 

Back
Top