Burno na TV Hepi, Ćuta vs. Marić

комшија

Stara legenda
Poruka
90.811

1648598395751.png

Burno na TV Hepi, Ćuta prozvao Marića: Sutra ćeš odavde da pljuješ Vučića VIDEO


1648562887-cuta-i-maric-kombo02-750x500.jpg



Opozicioni kandidati na izborima počeli su da gostuju na prorežimskim televizijama, pokušavajući da iskoriste svaki minut prostora da bi izneli svoj program, ali i da pričaju o stanju u Srbiji.

Tako je Aleksandar Jovanović Ćuta prihvatio poziv da gostuje na TV Hepi, a nije propustio da pomene vilu u kojoj je živela Jovanka Broz, Vučićeve savetnike Tonija Blera i Gerharda Šredera, ali i Milorada Vučelića.



Ćuta najavio nove blokade posle 3. aprila: Ako momentalno ne prestanu, izlazimo


A evo kako je razgovor tekao:
Ćuta: Ono što je svoje dupe smestilo u Jovankinu vilu.
Marić: Ne možete tako
Ćuta: Ana Brnabić. Jeste, jeste. Ni manje ni više nego u Jovankinu vilu. Lako je iz Jovankine vile prozivati ljude, sirotinju, kojima se otima voda i truje zemlja da su strani plaćenici.
Marić: Je l’ tebi neko oteo nešto?
Ćuta: Niko mi nije oteo, jer sam odbranio reku u kojoj sam prohodao, odakle je moj otac i svi moji poreklom… Ti ćeš sutra, kad neko drugi dođe na vlast, ladno ovde početi da pljuješ Vučića, onoga koga sad obožavaš. Nikakav tebi problem nije da govoriš sve najbolje o meni i opoziciji, a o Vučiću sve najgore. Juče si bio s njim, ti si non stop s njim, više provodiš vremena s njim nego u svojoj kući.
Potom se Jovanović prebacio na temu Vučićevih savetnika.
Ćuta: Pitam te, ko su savetnici Aleksandra Vučića?
Marić: Ima ih raznih.
Ćuta: Je l’ Toni Bler?
Marić: To je bila jedna akcija.
Ćuta: A Šreder, da li je on savetnik?
Marić: Jeste, zašto ne?!
Ćuta: Je l’ to onaj što je bombardovao Srbiju, taj savetnik? Što ne pitaš Vučića, je li bre čoveče, ko te to savetuje, oni koji su bombardovali Srbiju, a ti prozivaš mene za Violu fon Kramen.

Osvrnuo se i na Milorada Vučelića.


1648562684-cuta-i-maric-foto-printscreen-happy-2.jpg



Ćuta: Pre mene ovde bio čovek, bivši direktor RTS, čuveni Vučela.

Marić: Šta fali Vučeli?

Ćuta: Znaš šta je taj radio? Taj nas je pozivao da idemo na Vukovar, pa je mene i moju generaciju noćima lovila vojna policija.

Marić: Pa nije Vučela to radio.

Ćuta: On je bio do te priče koji pozivaju da idemo da branimo, idemo da branimo sve te srpske zemlje. Nama i dan danas isti ti govore da idemo da branimo Srbiju i ponovo nas huškaju u rat sa ljudima sa kojima smo živeli 70 godina.

Marić: Ko te huška u rat?

Ćuta: Ti što ih dovodiš u emisiju… Taj Bokan što ovde premerava ljude ko je Rumun, ko nije po nacionalnoj osnovi. Prekinite više to da radite.

Marić: Ko tebi veruje u to što pričaš?

Ćuta: Znate ko mi veruje? Oni ljudi koji su bili na Gazeli, ima nas na stotine hiljada.

Voditeljka: I za te ljude kažu da su plaćenici… Vi znate da će studenti za hiljadu dinara da urade šta god. Svaki student će da izađe gde god da mu kažete. Date mu hiljadu dinara i pojaviće se gde god. Na Gazeli ili negde drugde.

Ćuta: Student će da izađe za hiljadu dinara? To vam Aleksandar Vučić… Kako vas nije sramota? Da vređate studente?

Voditeljka: Ne vređam studente.

Ćuta: To što ste rekli, to ne da je uvredljivo. To su deca koji se ne prodaju.

On je na kraju pozvao građane da izađu na izbore i glasaju za život.

"Ovo što vi radite ovde je sve samo ne životno. Od toga vašeg prosperitata, od te Srbije Vučićeve, sva deca nam pobegoše odavde", završio je Ćuta.

link



Па зар ово није фантастично?! Браво за Ћуту! Само напред до победе над анти-Србијанским режимом и његовом лажном опозицијом Уједињени Ђилас д.о.о., ДјБ-ом, Zavijetnicima и "монархистима" из удбиног шињела!
 
Poslednja izmena:
Sta ovo Cuta losti stoji i njegova sklepana koalicija bivsih zutih i patke i 58 drugih, da ima ih 60 gladnih usta, lose stoji pa se prepricava kako je nekakav Cuta nesto rekao Cmaricu u jasnoj namestaljci.
Je l taj bivsi saranik JULa i Ljubise Ristice iz najslavnih dana krajem devedesetih nesto eophalno udario na vlast?-Koliko vidim ne, udario je na Cmarica koji je ionako uz svaku vlast, tako i bivsu Cutinu direktorku Mirjanu Markovic i njegove zute saradnike.
Ali eto da vam pomognem da predjete cenzus jer ste izgleda ocajni, ne volim kada su ljudi ocajni.
 
Kakav je stav ovog vašeg Ćutologa po pitanju seoskog mujgurocida u Srpskoj Srebrenici?
Isti ko Marinikin?
Vidim da se ko pičketina skrivao od mobilizacije '91.
Zbog ovakvih njuški nam se Hrvati zadnjih 30 godina smeju i sprdaju nas.
On je jedan od zaslužnih za nacionalnu sramotu od 7% odziva na mobilizaciju.
E Ćuto muto nakazo kukavička.
Odličan kandidat za preporod srpskog naroda.Svaki nesrbin će ga rado preporučiti.
 
Svako ko je predsednički kandidat a odgovarajućeg godišta morao bi javno da odgovori narodu na pitanje:
Gde si bio '91.?

Sve te dezertere koji su se krili ispod mamine suknje treba javno šamarati.
Srbija nije zvanicno bila u ratu, nije urucivan poziv na mobilizaciju nego na vojne vezbe.. Nejavljanje na vojne vezbe
je samo prekrsaj, ne odgovara se krivicno. Los odziv je upravo bio zbog toga, nikome se nije islo u prljavi rat,
koji nije bio zvanicno priznat, tako da ko nije hteo da ide, ne mozes mu zameriti...
 
Srbija nije zvanicno bila u ratu, nije urucivan poziv na mobilizaciju nego na vojne vezbe.. Nejavljanje na vojne vezbe
je samo prekrsaj, ne odgovara se krivicno. Los odziv je upravo bio zbog toga, nikome se nije islo u prljavi rat,
koji nije bio zvanicno priznat, tako da ko nije hteo da ide, ne mozes mu zameriti...
U vojnoj knjižici stoje pečati sa datumima na listu na kome piše učešće u ratu a ne vojna vežba.

Nacionalna sramota.
A ovakvi degenerici u njen primer!
 
Kakav je stav ovog vašeg Ćutologa po pitanju seoskog mujgurocida u Srpskoj Srebrenici?
Ћута је патриота и сходно томе подржава Декларацију о Сребреници коју је 2010. године, већином гласова народних посланика, усвојила наша Србијанска скупштина. Декларација, која је и даље важећа, имплицитно али де јуре признаје геноцид тако што злочин у Сребреници осуђује на начин на који га у својој пресуди дефинише Међународни суд правде основан од стране организације Уједињених нација чији је Република Србија члан. А тај суд је пресудио да се у Сребреници јула 1995. догодио геноцид и да су га починиле снаге Босанских Срба.

Него btw, интересује ме да ли је твој вољени Додиг послао телеграм саучешћа? Ред би био, јер га је покојна Мадлен својевремено довела на власт у мањем босанско-херцеговачком ентитету, назвавши га тада "свежим дашком" ...

1648636742319.png
 
Ћута је патриота и сходно томе подржава Декларацију о Сребреници коју је 2010. године, већином гласова народних посланика, усвојила наша Србијанска скупштина. Декларација, која је и даље важећа, имплицитно али де јуре признаје геноцид тако што злочин у Сребреници осуђује на начин на који га у својој пресуди дефинише Међународни суд правде основан од стране организације Уједињених нација чији је Република Србија члан. А тај суд је пресудио да се у Сребреници јула 1995. догодио геноцид и да су га починиле снаге Босанских Срба.

Него btw, интересује ме да ли је твој вољени Додиг послао телеграм саучешћа? Ред би био, јер га је покојна Мадлен својевремено довела на власт у мањем босанско-херцеговачком ентитету, назвавши га тада "свежим дашком" ...

Pogledajte prilog 1128163
Zato će Vučić da vlada do kraja života. :)
 
Zato će Vučić da vlada do kraja života. :)
Па твој Вољени није повукао горе поменуту Декларацију о Сребреници. Био је у Поточарима. Како је дочекан то је друга ствар, али он је тамо отишао. Није децидирано признао геноцид, али то није урадио ни Супер-дека кога ти пљујеш.
Спровео је Бриселски споразум, потписао Вашингтонски споразум чиме је де факто признао Косово.
Увео је санкције Белорусији.
Његови представници у УН су гласали за Резолуцију УН која осуђује руску агресију.
Зашто онда ти уопште подржаваш твог Вољеног?
Ти подржаваш твог Вољеног јер мрзиш Србију, и желиш да је он сасвим економски уништи, а не зато што је он некакав патриота или шта већ из твоје болесне маште.
 
Inteligencija i elokvencija na nivou nadimka dotičnog aktiviste.
Моја маленкост нема намеру, а нема ни потребе, да будем Ћутин "адвокат" на овим страницима, али због оних који ово читају морам да кажем да је Ћута студирао организацију на Факултету драмских уметности у Београду. Живео је и радио између осталог и у Лондону.
Тако да то шта сад покушаваш да немушто кажеш, можеш да окачиш мачку о реп.
 
Poslednja izmena:

Back
Top