Burne reakcije na skandaloznu knjigu!

RIA77

Veoma poznat
Poruka
12.478

Izdavač i "Vulkan" neće da odgovore da li će povući roman u kom se dečaci uče da se

zaljube jedan u drugog! MORA DRŽAVA DA REAGUJE!

Roman "Leptirići" britanske književnice Alis Ouzman govori o zaljubljivanju dva dečaka školskog uzrasta i "na izvol'te" je svoj deci koja, prema mišljenju stručnih lica, pre svega psihologa s kojima se očigledno nisu konsultovali, nisu zrele ličnosti. Ipak, niti se izdavač "Spektar knjiga" niti "Vulkan" knjižare već drugi dan zaredom oglušavaju o naša pitanja da li je ovakav roman primeren.


https://www.republika.rs/vesti/tema...zaljube-jedan-u-drugog-mora-drzava-da-reaguje


Дакле ствар стоји овако, нова издавачка кућа која објављује искључиво теме за хомосексуалце, одлучила је да крене са радом.
 
Nekada je i gospodin De Sade bio satanizovan, dok na kraju nije upao medju filozofe. Dekadencija mora da udari u svoj vrh da bi urusio drutvo. Dal' sad cekali 3-6 genaracija, ili obavili u ovih 2 poslednjih, who cares?
ДеСад је био ДеЈаја. Иначе не уче се дечаци да се заљубљују један у другог, већ о томе да се то догађа. Сад дал је то добро за децу или не... то је друго питање на које нећу одговорити пошто не знам.
 
To treba da se hitno zabrani, kao i sajtovi na internetu gde deca uče jezike ili nauku i odjednom iskoči reklama
''kako povećati penis'' .
Nije sramota reći ovde kakve budalaštine postoje na netu.
мени је омиљена реклама АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ НОСИ ТЕШКЕ ВЕСТИ... УЗНЕМИРАВАЈУЋЕ КЛИК ХИР
 

Izdavač i "Vulkan" neće da odgovore da li će povući roman u kom se dečaci uče da se

zaljube jedan u drugog! MORA DRŽAVA DA REAGUJE!

Roman "Leptirići" britanske književnice Alis Ouzman govori o zaljubljivanju dva dečaka školskog uzrasta i "na izvol'te" je svoj deci koja, prema mišljenju stručnih lica, pre svega psihologa s kojima se očigledno nisu konsultovali, nisu zrele ličnosti. Ipak, niti se izdavač "Spektar knjiga" niti "Vulkan" knjižare već drugi dan zaredom oglušavaju o naša pitanja da li je ovakav roman primeren.


https://www.republika.rs/vesti/tema...zaljube-jedan-u-drugog-mora-drzava-da-reaguje


Дакле ствар стоји овако, нова издавачка кућа која објављује искључиво теме за хомосексуалце, одлучила је да крене са радом.
znaju deca šta su to ****** ne brini
 
Значи у реду је што то читају наша деца ?
igraju se deca, peti šesti razred štagaznam ja...

kaže jedna malo aktivnija devojčica:
"gledala sam video sa peedderima"

sad to mož" da se tumači i ovako i onako

u moje VHS vreme devojčice su se otimale da gledaju kako "onaj trpa kokošku" dok ih klasični muški nisu zanimali

uvek su devojčice bile pogane
a meni do srednje to bilo i dosadno i glupo čak se nisam ni zadržavao

šta znam ja...
 
Temom o tome se toj knjizi daje dodatna reklama.
Ko se još bavi knjigama kolje su napisane od početka 21' veka, da ne pričamo unazad koliko je dugo bilo vrlo malo interesovanje za savremene pisce.
Knjige koje volim da čitam mi niko nije poturao pod nos. Sama sam ih nalazila. Uzmem tri, vratim se sutra dve zamenim jer vidim da me te stvari ne zanimaju. Bila sam jedina članica biblioteke u gradu koju su pozvali na radio program da pričam o tome kako biram knjige za čitanje, kako nekoj knjizi kažem DA, a nekoj drugoj kategorično NE.
 
Најбоље да неко случајно купи и да детету верујући да ту нема ништа страшно.
Или да накнадно схвати шта је купио.
Боље упозорити, па ко неће да купи, да не купује ?
što reče Rambo Amadeus novinarki na provokativno pitanje da je retka estradna ličnost koja se nije izjasnila ni za ni protiv:

"znate, mogu ja to da probam...
...al šta da radim posle ako mi se to dopadne?"

:rotf:
 
Боље упозорити, па ко неће да купи, да не купује ?
Pa... meni su moji roditelji dali punu slobodu još od četvrtog razreda osnovne škole da u biblioteci nalazim šta mi treba. Nisu imali uvid u to šta čitam.
Nailazila sam na materijale koji su ''ogromni'' za moj pojam, pa se čak i poigravaju sa muškom i ženskom prirodom. Primer je Hese, kog čitajući sam nebrojano puta mislila da me neko zeza, da nešto ne razumem dobro ili da.. eto, neke stvari prosto ne mogu da razumem jer ih ne živim., ne osećam.
 
Pa... meni su moji roditelji dali punu slobodu još od četvrtog razreda osnovne škole da u biblioteci nalazim šta mi treba. Nisu imali uvid u to šta čitam.
Nailazila sam na materijale koji su ''ogromni'' za moj pojam, pa se čak i poigravaju sa muškom i ženskom prirodom. Primer je Hese, kog čitajući sam nebrojano puta mislila da me neko zeza, da nešto ne razumem dobro ili da.. eto, neke stvari prosto ne mogu da razumem jer ih ne živim., ne osećam.
bila nekad ova knjiga...

ENCIKLOPEDIJA-SEKSUALNOG-ODGOJA-7-9-godina_slika_O_73985877.jpg


jedino je problem šta se propagira
recimo kod razvoja dečaka da se fiziološka fimoza odmah kasapi a nikako da je to zaštita za dečake kao himen kod devojčica.... reč je o indoktrinaciji veoma unosne trgovine organima, baš taj gornji deo otkupljuju biogenetske laboratorije a da bi došli do materijala navode na pogrešan i štetan tretman kod primitivnijih roditelja... zašto se dešava biološki fenomen formiranja zaštitnih prstenova posle upala nakon iritacija orfana kom vreme nije nit ima funkciju koju treba eto ne umeju da odgovore ni privatni urolozi "koji savetuju" (zbog oara plus oreprodaja jer vam organ dati neće kao na primer fetus od pobačaja)... ekcem, psorijaza, dijabetes sve to može da uzrokuje problem i sa zdravim organom...

ono što ćete retko čuti je da se nakon embrionalnog razvića muški irgan FORMIRA još tri godine a razvija do 21-ve... šra će vam "prevučen" sa 6 godina? da navodite dete da "pošto mu izgleda filmski" u sedmom razredu postanete baba?

ljigavo...
 
Pa... meni su moji roditelji dali punu slobodu još od četvrtog razreda osnovne škole da u biblioteci nalazim šta mi treba. Nisu imali uvid u to šta čitam.
Мислиш у време када хомосексуална литература није постојала ?
Данас се штампа хомосексуална литература за предшколску децу (није грешка, предшколску).
Постоје цртани филмови које приказују цртане ликове као хомосексуалце, а Дизни је скоро одлучио да се 50% њихових ликова приказују као хомосексуалци.
Ако већ неко хоће да штампа хомосексуалну књигу, јел то проблем нагласити на корицама ?
 
bila nekad ova knjiga...

ENCIKLOPEDIJA-SEKSUALNOG-ODGOJA-7-9-godina_slika_O_73985877.jpg


jedino je problem šta se propagira
recimo kod razvoja dečaka da se fiziološka fimoza odmah kasapi a nikako da je to zaštita za dečake kao himen kod devojčica.... reč je o indoktrinaciji veoma unosne trgovine organima, baš taj gornji deo otkupljuju biogenetske laboratorije a da bi došli do materijala navode na pogrešan i štetan tretman kod primitivnijih roditelja... zašto se dešava biološki fenomen formiranja zaštitnih prstenova posle upala nakon iritacija orfana kom vreme nije nit ima funkciju koju treba eto ne umeju da odgovore ni privatni urolozi "koji savetuju" (zbog oara plus oreprodaja jer vam organ dati neće kao na primer fetus od pobačaja)... ekcem, psorijaza, dijabetes sve to može da uzrokuje problem i sa zdravim organom...

ono što ćete retko čuti je da se nakon embrionalnog razvića muški irgan FORMIRA još tri godine a razvija do 21-ve... šra će vam "prevučen" sa 6 godina? da navodite dete da "pošto mu izgleda filmski" u sedmom razredu postanete baba?

ljigavo...
Ма не, ово ти је старо.
Данас се планира да се међу децом промовише да је пол упитна категорија.
Данас се осећаш као мушко, сутра као женско.
И наравно ту су тоалети и за једне и за друге, да не буде ником увреде.
И свакако родитељ број 1 и родитељ број 2.
А жене не смеју да кажу да жене карактерише менструација, да се бивши мушкарци који су постали жене не увреде.
Стога књига коју наводиш је остала у неким другим временима.
 
Ма не, ово ти је старо.
Данас се планира да се међу децом промовише да је пол упитна категорија.
Данас се осећаш као мушко, сутра као женско.
И наравно ту су тоалети и за једне и за друге, да не буде ником увреде.
И свакако родитељ број 1 и родитељ број 2.
А жене не смеју да кажу да жене карактерише менструација, да се бивши мушкарци који су постали жене не увреде.
Стога књига коју наводиш је остала у неким другим временима.
na zapadu postoji zajebancija natpis za t-shirt:

"Usudi se da pauziraš Diznijev crtani"
 
što reče Rambo Amadeus

Мислиш у време када хомосексуална литература није постојала ?
Данас се штампа хомосексуална литература за предшколску децу (није грешка, предшколску).
Постоје цртани филмови које приказују цртане ликове као хомосексуалце, а Дизни је скоро одлучио да се 50% њихових ликова приказују као хомосексуалци.
Ако већ неко хоће да штампа хомосексуалну књигу, јел то проблем нагласити на корицама ?
Pa, šta da ti kažem... nije bilo upozorenja, morali smo knjigu da otvorimo i zađemo u nju da bismo namirisali nešto što nije nama pripadajuće, ali je bilo jasno. Neki pisci su nas zadržali zauvek nekim svojim pisanijima, a tek kasnije se spekulisalo da su možda bili gej.
Npr. Oscar Wilde... ne dam ga za homo, on je morao biti makar neki bi tip, a u mom svetu je samo Oscar Wilde, ne kategorizujem ga seksualno.
 
to je najveća lgbt kompanija na svetu
lgbt zaposleni dobijaju bonuse na platu i kad su u "braku" i kad su solo
heteroseksualci imaju posebne procedure za pomoć firme kad dobiju porod
Od tog Diznija ja gledam samo one stare lepe filmove koji su obeležili moje lepo detinjstvo, ove nove gadosti bojkotujem.
 

Back
Top