fidelcastro011
Veoma poznat
- Poruka
- 12.681
Mislim da bi bilo sasvim realno i prijateljski sa nase strane da Beograd dodeli bulevar Fidelu Kastru, prijatelju naseg naroda i ostroumnom i hrabrom vodji kubanskog naroda. Stoga predlazem da se, umesto raznoraznih Makenzija, Djindjica i ostalih, ozbiljno razmotri ideja o Bulevaru Fidela Kastra.
Sta mislite o tome?
Sta mislite o tome?







