bulevar b92

njuskalo725

Aktivan član
Poruka
1.045
sjajna emisija, i dok koncepcija emisije verovatno nista nije novoPosebnu draz daju voditelji ,duhoviti pozitivni zanimljivi, i opustajuci pored farma ,nevesta i gluposti najzad jedna jedina emisija zbog koje rado sednem pored televizora
 
Pričaju o raznim temama i zanimljivostima. Obrađuju aktuelne teme na interesantan način.
Sve je ok, sem Nikoline, nervira za medalju, olimpijsku. Mada, navikla sam se čak i na nju sad malo.
 
emisija je ko i exploziv, exkluziv, ipak se okrece, kvadratura kruga i sl formati...ali ok, nema kod nas originalnih emisija, pa to ni ne ocekujem
ono sto me nervira je prirustvo one silikonske curke starlete, kako se zove nemam pojma, lici na severinu, mislim jasna mi je poenta njenog ubacivanja, kao i svaka televizija misle valjda da samo muskarci koji gledaju na zene kao objekte gledaju emisiju, ostali valjda im nisu ni ciljna grupa....dno dna
jos kao sa njom u emisiji da blate druge starlete, a sta je ova? doktor nauka? uopste nije istog zanimanja :lol:
dakle bez nje emisija bi imala poentu, ovako sa njom sve pada u vodu, zato i retko gledam
 
Poslednja izmena:

Back
Top