Quantcast

Bugarski političar: Srbija nam nije dorasla

хан Ацо

Poznat
Poruka
7.269
Bivši ministar spoljnih poslova Bugarske, predsednik Atlantskog saveta Solomon Pasi, rekao je da Srbija još nije u poziciji da kritikuje bugarsku politiku.

Pasi je prokomentarisao izjavu predsednika Odbora za Kosovo i Metohiju Skupštine Srbije Milovana Drecuna, koji je rekao da je Bugarska umešana u aktuelnu obaveštajnu aferu u Srbiji. Prema rečima bivšeg bugarskog ministra, prisustvo Bugarske u Srbiji je neophodno zbog ruskog uticaja u toj zemlji.

– Mi moramo da budemo tamo. Najveći ruski špijunski centar nalazi se u Nišu, na 30 kilometara od Bugarske – istakao je Pasi, prenosi „Nova“.

Pasi se oglasio i povodom komentara srpskog ministra odbrane Aleksandra Vulina da Bugarska ume da dopusti da joj drugi biraju prijatelje i neprijatelje, a Srbija to ne dopušta. On je podsetio da je Bugarska članica NATO-a, Evropske unije, kao i da će uskoro postati članica Organizacije za ekonomsku saradnju i razvoj.

– Bugarska je daleko ispred Srbije. Srbija još nije zemlja koja nas može ocenjivati. Oni nam, takoreći, još nisu dorasli. Međutim, to nas ne sprečava da održavamo dobre odnose. Takođe apelujem na bugarsku obaveštajnu službu da bude veoma obazriva kada je reč o Srbiji, i da poveća tamo svoje prisustvo, jer je to neophodno – zaključio je Pasi.

https://www.vesti-online.com/bugarski-politicar-srbija-nam-nije-dorasla/

Nastavlja se medijski rat medju Bugarske i Srbije,meni to ide cak preterano.

frootsman

Elita
Poruka
21.349
Оно што се може извући као закључак је да ниједна страна служба овде не шпијунира Србију. Бугари шпијунирају Русе, Руси НАТО, НАТО Русију...
Србија је интерзона, сива зона, једноставно терен на коме се сви они сусрећу. Ништа овде није наше, ако не рачуно пар штала којима се срушио кров и још неколико кокошињаца који се још увек прилично добро држе иако су даске почеле да труле.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
26.756
Bivši ministar neka ne brine. Niš nije na 30km od granice...:lol: daleko je od toga

Inače nebitan lik koji nije više u vladi Bugarske nego neki NVO aktivista koji lupetanjem gluposti diže sebi cenu.

Problem je što ovde jedva dočekaju raznorazni Vulini da "zablistaju"pa se džekiraju ,po ugledu na predsednika nam koji samo što zbog recepta za sarmu kod Nataše Pavlović ne drži konferenciju za štampu, pa i oni smatraju za shodno da komentarišu svaku šušu koja izvali neku glupost, a onda Bugari takođe moraju zvanično da odgovaraju,jer koliko god to tužno bili ti Vulini jesu zvaničnici Srbije i onda se bezveze stvori tenzija.

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.480
Bivši ministar spoljnih poslova Bugarske, predsednik Atlantskog saveta Solomon Pasi, rekao je da Srbija još nije u poziciji da kritikuje bugarsku politiku.

Pasi je prokomentarisao izjavu predsednika Odbora za Kosovo i Metohiju Skupštine Srbije Milovana Drecuna, koji je rekao da je Bugarska umešana u aktuelnu obaveštajnu aferu u Srbiji. Prema rečima bivšeg bugarskog ministra, prisustvo Bugarske u Srbiji je neophodno zbog ruskog uticaja u toj zemlji.

– Mi moramo da budemo tamo. Najveći ruski špijunski centar nalazi se u Nišu, na 30 kilometara od Bugarske – istakao je Pasi, prenosi „Nova“.

Pasi se oglasio i povodom komentara srpskog ministra odbrane Aleksandra Vulina da Bugarska ume da dopusti da joj drugi biraju prijatelje i neprijatelje, a Srbija to ne dopušta. On je podsetio da je Bugarska članica NATO-a, Evropske unije, kao i da će uskoro postati članica Organizacije za ekonomsku saradnju i razvoj.

– Bugarska je daleko ispred Srbije. Srbija još nije zemlja koja nas može ocenjivati. Oni nam, takoreći, još nisu dorasli. Međutim, to nas ne sprečava da održavamo dobre odnose. Takođe apelujem na bugarsku obaveštajnu službu da bude veoma obazriva kada je reč o Srbiji, i da poveća tamo svoje prisustvo, jer je to neophodno – zaključio je Pasi.

https://www.vesti-online.com/bugarski-politicar-srbija-nam-nije-dorasla/

Nastavlja se medijski rat medju Bugarske i Srbije,meni to ide cak preterano.
Usrecila se Bugarska sto je u EU,pa se sporeckuje sa Srbijom,jer u EU nema sanse ni prpotiv koga.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
36.808
Fan drecuna (namerno malim) detected.
Kad je Drecun pricao o vahabijama i njihovim vezbama i doseljavanju na KiM, tada su se uveliko u ovoj drzavi pravili ludi i kao da ne znaju (to je bilo za vreme "zutih" i nisu ga dozvoljavali na nac. frekvencijama), pa i da sam "fan" Drecuna samo za to je zasluzio.

Medutim nisam toliko "fan" Drecuna koliko mi je odvratno sto svaku tudju ljigu i susu velicate a naseg potcenjujete.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.357
Solomon Isak Pasi je Jevrejin iz Bugarske. Predsednik je Atlantskog saveta u Bugarskoj.
Premijer Bugarske Bojko Borisov danas u Vašingtonu na poziv Trampa. Hoće li biti nešto od Turskog toka? :hahaha:
Вас су немачки племићи водили прозив Срба, сад вас воде јеврејски интернационалисти.

Commie

Buduća legenda
Poruka
42.244
Kad je Drecun pricao o vahabijama i njihovim vezbama i doseljavanju na KiM, tada su se uveliko u ovoj drzavi pravili ludi i kao da ne znaju (to je bilo za vreme "zutih" i nisu ga dozvoljavali na nac. frekvencijama), pa i da sam "fan" Drecuna samo za to je zasluzio.

Medutim nisam toliko "fan" Drecuna koliko mi je odvratno sto svaku tudju ljigu i susu velicate a naseg potcenjujete.
Ko velica Bugare ?

Drecun je sada obican SNS radnik i nista drugo...

Dok traje izdaja on verno stoji uz svog mastera izdaje ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.