Бугарска одустаје од руског гаса!

zemunski kej

Elita
Poruka
18.285
Manite se crnih slutnji.
Ova tumbanja treba da eskiviramo svi mi balkanski gologuzani.

Bugarsko nepotpisivanje dugorocnog ugovora za ruski gas je nesto sto ce Tute do jeseni da promisle jos.

Kao drugo, i ako oni ne budu kupovali po ugovorenim cenama, ne znaci da nece kupovali po trenutno trzisnim cenama, a jos manje da ce obustaviti tranzit.

Kao trece, do jeseni ce gas ponovo da ide preko oslobodjene Ukrajine.
Moguce je da ce ovaj rat brzo da bude gotov ali Srbija treba na vreme da zna da li de se presalta na drva i ugalj ,Pred zimu ce biti panika. Ja se grejem na plin. imam dimnjak ali nije u funkciji 17 godina a i pre toga je pola dima ostajalo u kuci. Morao bih da izgradim novi dimnjak i aktiviram stari Smederevac od pokojnog oca iz supe, Pa kupuj drva,seckaj ,ne radi mi se to.

buudala

Legenda
Poruka
64.457
Moguce je da ce ovaj rat brzo da bude gotov ali Srbija treba na vreme da zna da li de se presalta na drva i ugalj ,Pred zimu ce biti panika. Ja se grejem na plin. imam dimnjak ali nije u funkciji 17 godina a i pre toga je pola dima ostajalo u kuci. Morao bih da izgradim novi dimnjak i aktiviram stari Smederevac od pokojnog oca iz supe, Pa kupuj drva,seckaj ,ne radi mi se to.
Ogrev se sprema u maju.
Nije problem Srbiji, mi smo preziveli razne restrikcije.
Poruka je automatski spojena:

E, ako si prorok, onda izvini
Sta te konkretno zbunjuje?
Pitaj slobodno
Nisam prorok, al ako vidim babu da trci u kukuruze i nosi WSJ, a znam da ne zna engleski..... Znamo sta se namece kao zakljucak.

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.871
Sta te konkretno zbunjuje?
Pitaj slobodno
Nisam prorok, al ako vidim babu da trci u kukuruze i nosi WSJ, a znam da ne zna engleski..... Znamo sta se namece kao zakljucak.
to se slazem, samo nekako nemam optimizam, i svi mi kazu da puno brinem, i zena, i kolege
daj boze da ste svi vi u pravu, a ja skrenuo, ali ne verujem... ja mislim da je svima popijena pamet

buudala

Legenda
Poruka
64.457
to se slazem, samo nekako nemam optimizam, i svi mi kazu da puno brinem, i zena, i kolege
daj boze da ste svi vi u pravu, a ja skrenuo, ali ne verujem... ja mislim da je svima popijena pamet
Brzo se pamet vrati kad ozebe gu zica.
Ako Ukrajina do kraja aprila ne poseje kukuruz, jos ce brze da se pocne razmisljati o cenama hrane

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.871
Brzo se pamet vrati kad ozebe gu zica.
Ako Ukrajina do kraja aprila ne poseje kukuruz, jos ce brze da se pocne razmisljati o cenama hrane
ma ukrajina ne postoji, ostali su samo naci bolesnici
ja sam se zafrkavao sa strojenjem, a idioti shvatili ozbiljno
nema tamo mozga vise, zali boze mrtve, zali boze zive, zali sve

Ukrainian Ambulance Corps Head Reportedly Gave Orders to ‘Castrate All Wounded Russians’ Because They’re ‘Cockroaches, Not Humans’ (VIDEO)

vidi sta rade

SHOCKING Reports Ukrainian Nazi Azov Battalion Setting Up Offensive Positions in Civilian Areas and Using Women and Children as “Human Shields” (VIDEOS)

ukrajina vise ne postoji, samo glumac zamajava

buudala

Legenda
Poruka
64.457

buudala

Legenda
Poruka
64.457
Pa šta ćemo?
Vidiš da je tako.
Bolje mi nego ova pičurlija koja ni q.rcu nije.Uostalom.To je naš nezavršen posao.Neka dođu Rusi da se drugi ne mešaju,i ajde da završimo to.
Ovaj put ne bismo trebali da lijemo deciju krv za interese velikih sila.
Nek se biju malo neki drugi, Francuzi, Englezi Australijanci Svabe
Za pocetak nek pocnu da kupuju energente po trzisnoj ceni.

o tome se i radi sto nece, nego ce jaci da pobedi
Ma hoce.
Mozda i pre novog Nirnberga.

Optimus Prime

Buduća legenda
Poruka
29.226

BUGARSKA neće obnoviti ugovor o snabdevanju prirodnim gasom sa ruskim Gazpromom zbog rata u Ukrajini i razmotriće alternativne isporuke i budući zajednički ugovor sa Evropskom unijom kako bi izbegla nedostatak ovog energenta, rekao je u subotu zamenik premijera Bugarske Asen Vasiljev.​

https://www.b92.net/biz/vesti/svet/...ma-sanse-da-se-razgovara-sa-gaspromom-2125237

Ако обуставе како ли ће бити Србији?
Опет грејање на дрва и ел.енергију?
Drva, ugalj.

хан Ацо

Poznat
Poruka
8.942
Не видим неки посебни отпор народа Бугарске према политици Запада , мислим да они све то подржавају .стопили су се у тај ЕУ шаблон живљења , превише су се стопили , непријатељи им нису они који су опљачакали од природних ресурса, људи , економије него је то Русија ..

нема ништа од Бугарске .Бугарска се неће ослобађати !

https://www.youtube.com/watch?v=hRynkGBTnuw&ab_channel=ГлавныйКаналНовостей

Truman

Elita
Poruka
19.401

BUGARSKA neće obnoviti ugovor o snabdevanju prirodnim gasom sa ruskim Gazpromom zbog rata u Ukrajini i razmotriće alternativne isporuke i budući zajednički ugovor sa Evropskom unijom kako bi izbegla nedostatak ovog energenta, rekao je u subotu zamenik premijera Bugarske Asen Vasiljev.​

https://www.b92.net/biz/vesti/svet/...ma-sanse-da-se-razgovara-sa-gaspromom-2125237

Ако обуставе како ли ће бити Србији?
Опет грејање на дрва и ел.енергију?
Principijelno. Ne žele da imaju išta sa agresorom.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.