Quantcast

Bugarska i turska muzika,orijentalni zvuk.Jeste li culi za Amzu?Ko slusa ovu muziku?

trubac19

Obećava
Poruka
55
Svi oni koji slusaju Bugarsku i Tursku folk muziku neka se jave ovde i nek kazu koga naj vise vole da slusaju,omiljene pesme,izvodjaci,sta im se svidja u toj muzici...i oni koji ne gotive bugarsku i tursku muziku nek kazu zasto je ne vole,sta im se nesvidja...ja naj vise volim od pevaca Muharema Ahmetija,Erdzana,Juliju Bikovu,Tarkan,Preslavu...Amza (klavijatura) je krajl ove vrste muzike.:)

trubac19

Obećava
Poruka
55
puuuujebbote pas mater!ko da nam nije bilo dosta 500 godina turaka jos i njih da slusam!
pre cu onog debelog azisa:P:P
To je tvoje misljenje.Pa i zapad nas je bombardovao pre 8 godina,pa opet vecina srba slusa muziku sa zapada.Metal,rok,pop,tehno...ti smerovi muzike su potekli sa zapada.Pa sta?Kakve to ima veze,svaka je muzika lepa na svoj nacin,kad je u pitanju muzika ja ne gledam koja nacija svira,nego da li mi se muzika dopada.I kakve veze ima koje je ko nacije,u svakom narodu ima dobrih i losih ljudi,svi smo mi braca,ma kolko se delili.MIslim da mnogo pogresno razmisljas.

Sappy

Domaćin
Poruka
3.022
To je tvoje misljenje.Pa i zapad nas je bombardovao pre 8 godina,pa opet vecina srba slusa muziku sa zapada.Metal,rok,pop,tehno...ti smerovi muzike su potekli sa zapada.Pa sta?Kakve to ima veze,svaka je muzika lepa na svoj nacin,kad je u pitanju muzika ja ne gledam koja nacija svira,nego da li mi se muzika dopada.I kakve veze ima koje je ko nacije,u svakom narodu ima dobrih i losih ljudi,svi smo mi braca,ma kolko se delili.MIslim da mnogo pogresno razmisljas.
tako je.:D stvarno se salzem s tobom...ma pusti diffa....

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.883
Vi beogradski, nazovi, pankeri,
zivite od tudje stare slave
i ne smete da se vratite na ulicu –
da vam ne bi pale
krune sa glave.
Zakljucali ste se u svoje stanove,
plasite se sopstvene senke