Miša Šmolja
Domaćin
- Poruka
- 4.123
nzm da li je ovo dobar sub-forum za temu, al bugari dobili evroviziju
katastrofa, pesma sprdacina dobila, zidovi NEKAKO drugi zbog bot farmi...ovo takmicenje nema smisla, srbija 18ta kompletno nezasluzeno, pesma je dobra i kreativna...al ne mrtvi bugari dobiju sa okej pesmom
katastrofa, pesma sprdacina dobila, zidovi NEKAKO drugi zbog bot farmi...ovo takmicenje nema smisla, srbija 18ta kompletno nezasluzeno, pesma je dobra i kreativna...al ne mrtvi bugari dobiju sa okej pesmom
Nisam imao ni želje ni volje to gledati. Prebacio program na neki film sa matorim Silvester Staloneom (Samaritanac)...film je "ubi bože" 






,fu*k EU.