Quantcast

Бугарска блокирала преговоре о приступању Македоније Европској унији

Mackich

Ističe se
Poruka
2.997
Бугарска је одбила да одобри преговарачки оквир о приступању Северне Македоније Европској унији, изјавила је бугарска министарка спољних послова Јекатерина Захариева.
„Изразила сам став Бугарске: можемо да одобримо преговарачки оквир са Албанијом, пошто су они испунили већину услова постављених на састанку у марту. Бугарска у овој фази не може да одобри нацрт преговарачког оквира са Републиком Северна Македонија“, истакла је Захариева на онлајн Савету за опште послове ЕУ, преноси агенција Фокус.
https://rs.sputniknews.com/regioni/...ore-o-pristupanju-makedonije-evropskoj-uniji/

Poruka
15.881
ЕВРОПСКА УНИЈА ЈЕ ЈАСНО РЕКЛА ДА НИКОГА НЕЋЕ ПРИМАТИ У НАРЕДНИХ 15 ГОДИНА.
Дакле, преговори су мазање очију...
А и неки као Турска преговарају већ 40 година...
Плус што је Словенија гузила Хрватску момачки једно три године.
ДО ЈЕДНОГ ПОЗИВА КОЈИ МЕЊА СВЕ...
После тога су Рвати са турбом у гузци летели према ЕУ...
као и Румуни у Бугари...

хан Ацо

Poznat
Poruka
7.835
Meni su ovi Bvlgari (tatari) postali zalosno smesni sa izjavama o Makedoniji i Bugarskom jeziku
pardon staro-srpskom koji je nastao u Ohridu .
Ne znam da li su se slovenski makedonci osvestili da im je najbolje bilo u Jugoslaviji.
Нема већ Југославије, она је мртва.

bmaxa

Iskusan
Moderator
Poruka
6.173
Ovo je dobro po nas.

Ovo gura severomakedonce od bugara i siptara....

Hvala Bugarskoj zbog ovog poteza.

MKDovci sad kapiraju nadam se da im je najbolje bilo kad su bili "Stara Srbija" tj deo srpske drzave.
Pa ne znam. Oni su se potrudili da sve sto se prezivalo na ic pretabaju u ski...

хан Ацо

Poznat
Poruka
7.835
Ovo je dobro po nas.

Ovo gura severomakedonce od bugara i siptara....

Hvala Bugarskoj zbog ovog poteza.

MKDovci sad kapiraju nadam se da im je najbolje bilo kad su bili "Stara Srbija" tj deo srpske drzave.
Јел у "Старој Србији " су могли да се изјашњавају као Македонци?

Poruka
3.490
Плод Руског зачећа може бити само отров, што Бугарска и јесте од свог настанка прије 140 година, колико су се заклињали у братство балканских Србима а колико су нас убијали, сад сметају и "својима", Бугарској и Македонији је заједничко и то да су обје пријатељи са хрватима и савезници косовских шиптара (непријатеља Србије) и Турске (непријатеља Грчке) ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.