Bugarska BESNA na optužbe Drecuna da je u Srbiji aktivna mreža obaveštajaca

Bugari su svoja nekadasnja prezimena na ic zamenuli na ov, kako ne bi bili Srbi...

Za tako nešto nisam u toku kolega.Sasvim sigurno znam da je bilo prilično Turaka okolo Sofije.Todor Živkov im je promenio i imena i prezimena.
To je bilo negde posle 1980 godine i završilo se za noć.Jedan deo Turaka je i proterano.Ima li danas Turaka oko Sofije nisam u toku?
 
„Bugarska je oduvek pomagala Srbiji po pitanju njene evropske perspektive. I sami znate da Bugarska po tom pitanju ima jak glas, samim tim, optužbe na ovaj račun nisu u skladu sa duhom tih odnosa koji postoje između naših zemalja“, ocenila je.


BUGARSKA I JAK GLAS U EU...:hahaha::zcepanje::hahaha::zcepanje:

MISLIM DA U BRISELU VIŠE ZAREZUJU LUKSEMBURG...


...
 
Ред је да се завадимо и са народима на истоку. Бугари, потом и Румуни. Да смислимо неку аферу румунског вршљања међ' Власима нпр. Румуни дижу Неготин и Мајданпек против Вучића и Србије.

Онда можемо са новим хеликоптерима да нападнемо у свим правцима.
 
Ред је да се завадимо и са народима на истоку. Бугари, потом и Румуни. Да смислимо неку аферу румунског вршљања међ' Власима нпр. Румуни дижу Неготин и Мајданпек против Вучића и Србије.

Онда можемо са новим хеликоптерима да нападнемо у свим правцима.
Super, taman da uzmemo Temišvar. Komunistkinja to željno čeka.
 
:D
Бугарска напада Београд, а обавештајци им вршљају по Србији са специјалним задатком

Бугарска и Србија су ушле у дипломатску битку после „обавештајне афере“ која се отворила у региону.
Изјаву председника Одбора за Косово и Метохију Скупштине Србије Милована Дрецуна — да је у Србији активна велика мрежа бугарских обавештајаца, бугарска министарка Јекатерина Захаријева назвала је апсурдном оптужбом и додала да ће амбасадор Србије највероватније бити позван у Министарство иностраних послова због изјаве која нарушава добре односе две земље.
Дрецун очекује да ће Влада Бугарске да се огради од изјаве своје министарке спољних послова, која је, каже, изазвала дипломатски инцидент. Очекује и извињење министарке, јер угрожава Уставом дефинисану позицију народног посланика.
„Неће министарка спољних послова Бугарске да дели лекције народном посланику Скупштине Републике Србије, нити да одређује шта ће било који народни посланик да говори“, каже Дрецун.

Шта ради бугарски војне аташе у Србији
Дрецун за Спутњик каже да је изјава министарке заправо реакција на информацију коју је изнео председник Србије Александар Вучић — да се бугарски војни аташе бави недозвољеним активностима.
Дрецун каже да министарка спољних послова Бугарске не сме да дели лекције народном посланику Скупштине Републике Србије, нити да одређује шта ће било који народни посланик да говори.
„Уместо да реагује на изјаву председника Вучића, она је реакцијом на моју изјаву заправо послала поруку нашем председнику, који је најавио да ћемо наредних дана имати додатна сазнања о деловању обавештајних служби неких суседних земаља на нашој територији против наших интереса и да ће неке суседне земље одреаговати веома агресивно и нервозно. Чини ми се да је њена порука — да се у кругу тих земаља не нађе Бугарска“, каже Дрецун.
Он додаје да се активности војног аташеа Бугарске односе на решавање политичких питања на трусном подручју југа наше земље, што је недопустиво.
Наш саговорник подсећа на улогу Бугарске током НАТО агресије 1999. године, када је Алијанса њене обавештајне податке које је користила за бомбардовање наше земље по квалитету ставила на четврто место.
„Када говорим о присуству обавештајних структура и њихових савезничких мрежа, мислим, наравно и на Косово и Метохију“, истиче Дрецун.

Нервозна реакција
„Питање је колико је припадника бугарске службе маскирано у Унмику и у Кфору? Изгледа да сам својим изјавама погодио у центар, па је уследила тако нервозна и брутална реакција, која је непримерена и неприхватљива. Ми своје проблеме решавамо на начин да желимо да се други не уплићу споља, а чини ми се да неке суседне земље покушавају итекако да се уплету“, истиче Дрецун, уз констатацију да се добросуседски односи не граде признавањем лажне државе Косово или одустајањем од „Јужног тока“.

Кадар на коме руски обавештајац наводно предаје новац српском агенту.
Упитан да прокоментарише своју тврдњу да је у Скопљу формиран маскирани обавештајни центар, где се налазе и припадници служби Северне Македоније, Хрватске и Бугарске, Дрецун каже да ће јавност ускоро сазнати детаље о њиховом деловању.
Он не искључује могућност да рад управо тог центра има везе са „шпијунском афером“, односно састанцима руских и српских официра, који се налазе на недавно објављеним видео-снимцима.

Kad se nađu u problemu zapadnjaci imaju formulu: "Stik it tu d Rašns".

Iskreno mislio sam da će naši odraditi: "Stik it tu d Kroats", ali je ipak bilo "Stik it tu d Bulgerians". :rotf:

Ovo već postaje veoma predvidljivo.
 
Нису ми скренули мисли са Крушика


VUČIĆ JE REKAO DA JE DRŽAVA NAMERNO DAMPINGOVALA CENE ORUŽJA STEFANOVIĆU SENIORU DA BI NAVUKLA STRANE SLUŽBE DA TO SNIME...

TAKOĐE JE REKAO DA SU U KOSOVSKOJ MITROVICI SNIMLJENA DVOJICA STUDENATA KOJA SU PORANILA SABAJLE NA KOLOKVIJUM...

JEDINO NIJE REKAO DA LI SU ZA KOLOKVIJUM SPREMILI
PUŠKICE...:whistling:


...
 
KRENUTI U NAPAD SA MAĐARIMA S ORBANOM...JERBO I ONI IMAJU ONO SVOJE PARČE RUMUNIJE...

I ONDA KAD UBRZANO NAPREDUJUĆI (JER SMO NAPRDNA SRBIJA...) IZAĐEMO NA CRNO MORE.. ĆEMO KONAČNO DOĆI U VEZU MAKAR I MORSKU S RUSIJOM :D


...
Šta morsku?
Mi do Odese sa Zapada, Rusi sa Istoka... I odam deklaracija o formiranju srpsko-ruske federacije da se potpiše u Operi grada Odese.
Vučić da bude doživotni predsednik i da stoluje na svetom srpskom Krimu (Putin je, ipak, slabiji kalibar od Vučića, da se ne lažemo).

Jedino, da nas u celom ovom planu ne zezne naš vekovni neprijatelj... promaja.
A i Đilas je za'eban.
 
Šta morsku?
Mi do Odese sa Zapada, Rusi sa Istoka... I odam deklaracija o formiranju srpsko-ruske federacije da se potpiše u Operi grada Odese.
Vučić da bude doživotni predsednik i da stoluje na svetom srpskom Krimu (Putin je, ipak, slabiji kalibar od Vučića, da se ne lažemo).

Jedino, da nas u celom ovom planu ne zezne naš vekovni neprijatelj... promaja.
A i Đilas je za'eban.

Путин председник, а Вучић патријарх обједињене цркво-службе.
 
Путин председник, а Вучић патријарх обједињене цркво-службе.
Ti si, očigledno, jedan od ovih zavrbovanih od strane KGB-a...
I posle kažu laže Vučić, namesta afere.

Putin može u Vučićevom kabinetu, s' obzirom na sve kvalitete, znanja i sposobnosti kojima raspolaže naš voljeni predsednik, da bude samo treći pomoćnik zamenika rezervnog savetnika za uvođenje kanalizacije u Batulovcima.
 
Путин председник, а Вучић патријарх обједињене цркво-службе.

U CV-u već ima i orden Nevskog od Putina i orden Svetog Save od Irineja, a pri tome radi za Mi6 (znači za Kraljicu...)
A i često hoda po vodi...po Beogradu na vodi...a i poput Isusa - nahranio je narod sa 3 ribe (Brnabićka, Mihajlovićka, Jorgovanka...)
Dakle odavno nije po Zemlji hodao Bogougodniji...još od Isusa pa naovamo...a i Vučić je razapet na VMA Banjičkoj Golgoti nekidan...


...
 
Ti si, očigledno, jedan od ovih zavrbovanih od strane KGB-a...
I posle kažu laže Vučić, namesta afere.

Putin može u Vučićevom kabinetu, s' obzirom na sve kvalitete, znanja i sposobnosti kojima raspolaže naš voljeni predsednik, da bude samo treći pomoćnik zamenika rezervnog savetnika za uvođenje kanalizacije u Batulovcima.

Хвала господину Хојту Јиу који нам је и даље непресушан извор инспирације за ове форе заменика помоћника. :mrgreen:
 
U CV-u već ima i orden Nevskog od Putina i orden Svetog Save od Irineja, a pri tome radi za Mi6 (znači za Kraljicu...)
A i često hoda po vodi...po Beogradu na vodi...a i poput Isusa - nahranio je narod sa 3 ribe (Brnabićka, Mihajlovićka, Jorgovanka...)
Dakle odavno nije po Zemlji hodao Bogougodniji...još od Isusa pa naovamo...a i Vučić je razapet na VMA Banjičkoj Golgoti nekidan...


...

Истини за вољу, стварно је успео да се некако са свима слиже.

Мада на страну то, никога Вучић није толико упрљао као цркву. СПЦ ће требати баш да се потруди да исплива из гомана у којима дуго плива али никада овако дубоко.
 
Uz punouvazavanje ipak mislim da je to to CIA namestaljka u kojoj su akteri bili ko drugi do Bugarske Americke sluge.
Pokajte se braco Bugari dok nije kasno i okrenite se Ruskoj braci.

Не секирај се ти за њих. Ако мало знаш историју, познато ти је да су Бугари увек били ближи Русима од Срба.
 
Pre neki dan se Žvalavi grlio i ljubio sa Bojkom Borisovim i pokušavao da priča na Bugarskom, a juče naziva Bugarsku obaveštajnom kanalizacijom ili kako već i neprijateljem naše veličanstvene namenske industrije
To je bilo juce. Jest da se za ovu pricu znalo i pre godinu dana, ali nije bila javna. Ili kako neki to vole da kazu "nije procurela".
 
Elem, Bugari su imali imali koncentracione logore u kojima su drzali i ubijali Srbe, priznali su nelegitimno otcepljenje juzne srpske pokrajine i suludo je reci da njihovi agenti "vrsljaju po Srbiji", kao da je Srbija poslasticarnica.

Moze li gradjanin ove zemlje da se oseca bezbedno ako predsednik izjavi da agenti drzava koje su nas bombardovale i oduzele 15% teritorije "vrsljaju po Srbiji"
 

Back
Top