bugarka se neplanirano porodila u nišu i već tri meseca ne može da napusti srbiju! suprug joj se ne javlja, a zbog birokratske zavrzlame beba odrasta

Ovaj stav 2 je najveca glupost koja postoji. Znam slucaj gde dodju bivsi muz i otac deteta. Bivsi muz kaze dete nije moje a bioloski otac kaze - priznajem dete, moje je a maticar kaze ja moram po zakonu pa vi sudski to resavajte... Realno, cesto ljudi cak i godinama ne zive zajedno ali se ne ratvedu i onda treba jos sudski da resavaju pitanje ocinstva u situacijama gde je sve jasno i gde postoji osoba koja priznaje dete.
Naravno da stav 2. Nike glupost i naravno da se ne odnosi samo na primer koji ti poznajes i naravno da su u tvom primeru partneri mogli da zakljuce brak za jedan dan da su hteli

I naravno da je ocinstvo zaebana tema, pa mora ovako da bude regulisana.
 
Naravno da stav 2. Nike glupost i naravno da se ne odnosi samo na primer koji ti poznajes i naravno da su u tvom primeru partneri mogli da zakljuce brak za jedan dan da su hteli

I naravno da je ocinstvo zaebana tema, pa mora ovako da bude regulisana.
Ako Pera kaže da nije otac a žika kaže da jeste onda je po meni Žika otac i gotovo.
 
Ako Pera kaže da nije otac a žika kaže da jeste onda je po meni Žika otac i gotovo.
Problem je ako ne kazu ni Pera,ni Zika...a dijete rodjeno u braku.
Naravno da mu je onda otac muz od majke,dobro je to zakon regulisao.
Ako se svalerises sa tudjom zenom,onda se posle bakci i dokazuj ocinstvo...a dijete nije tome krivo.
 
On se navodi kao otac ali nije potpisao priznanje da je otac jer nije bio na porodjaju, znaci kao da nije i njegov jebeni autogram ne postoji,a i da se udavio u reci i nikad ga ne nadju ne moze od njega da zavise tudji zivoti


zato sto s epo nesem zakonu kao otac automatski uzima muskarac za kojeg je zena udata. tako da njegovo priznanje ne treba.
 
Ali i kad se razvede nece moci nista s detetom bez njega dok ne rikne
da, osim ako se on ne odrekne starateljkskog prava. po nasem zakonu ne mozes da izvedes dete iz zemlje, ako se ne saglase oba roditelja.
to vazi, koliko znam, i za godisnje odmore van zemlje. suprotno je otmica deteta.
 
ona druga tacka je katastrofa, ona od 300 dana od momenta razvoda. niti zena zeli da joj bivsi muz bude otac deteta, niti on zeli da bude otac detetu koje nije njegovo. i onda placaj dnk.
Neka se uda za novog partnera, pa nece bivsi biti otac
 

Back
Top