Quantcast

Bugarin: Od poljoprivrede možemo da zaradimo do 10 milijardi evra godišnje Video

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
298
Mogućnosti srpskog agrara su velike i ta suficitarna grana mogla bi da ostvari izvoz do 10 milijardi evra godišnje, što je oko pet puta više nego lane, izjavio je Tanjugu predsednik Privredne komore Srbije (PKS) Miloš Bugarin.
Miloš Bugarin: Moramo konačno zaustaviti nivo tehnološkog zaostajanja i propadanja privrede i industrije

http://www.***************/ekonomij...o-do-10-milijardi-evra-godisnje-video---18-08

hakim bej

Elita
Poruka
16.677
Bugarin mora da pokupi pare od svojih partijskih kolega i da ih, umesto za plate u administraciji, preusmeri u navodnjavanje.
On nema tu moc, i bavi se praznim pricama i nerealnim nadama jer to odlaze pobunu i dolazecu revoluciju.

Kada bi Srbija ulozila zajmove od MMF-a u navodnjavanje, poljoprivreda bi u budzet vratila desetostruko.

Na zalost, pozajmljene pare se u ovoj zemlji trose za plate i bonuse administrativcima u drzavnoj upravi.
Kuca bez domacina.

Poslednja izmena:

Furunash

Zainteresovan član
Poruka
154
Negde sam pročitao da kada je postajala SFRJ, ta država posedovala jednu od najjačih poljoprivreda na svetu. Imala je jedan od najrazvijenih sistema za navodnjavanje. Medjutim, ratovi, politički uticaji i goveda koja su došla na vlast posle raspada te države su učinili da danas imamo sistem poljoprivrede toliko zaostao da je, barem se meni čini pravo čudo da uopšte dobijamo nešto sa tih polja.

Bugarin je samo piun i iako bi možda on i hteo da pomogne srpsku poljoprivredu i napravi preko 10 miljardi € godišnje od izvoza iste, jednostavno ako želi da mirno spava...on to ne sme i ne može!

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
57.095
Negde sam pročitao da kada je postajala SFRJ, ta država posedovala jednu od najjačih poljoprivreda na svetu. Imala je jedan od najrazvijenih sistema za navodnjavanje. Medjutim, ratovi, politički uticaji i goveda koja su došla na vlast posle raspada te države su učinili da danas imamo sistem poljoprivrede toliko zaostao da je, barem se meni čini pravo čudo da uopšte dobijamo nešto sa tih polja.

Bugarin je samo piun i iako bi možda on i hteo da pomogne srpsku poljoprivredu i napravi preko 10 miljardi € godišnje od izvoza iste, jednostavno ako želi da mirno spava...on to ne sme i ne može!
CItao si neke pogresne novine.
Da je pravila sisteme za navodnjavanje, imali bismo ih i danas.
Ali ih nemamo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.