Buducnost..........

Da zavrsim neki dobar fakultet, da nadjem stalan posao (dobru platu). Da se udam,rodim decu(to moze i kasnije). I jos da imam dosta slobodnog vremena da se vidjam da drustvom..........
......i da dosta putujem,i da dosta napredujem u svom poslu (bar do nekog direktora)

Skromna sam zar ne?
 
PrincezaFiona:
Da zavrsim neki dobar fakultet, da nadjem stalan posao (dobru platu). Da se udam,rodim decu(to moze i kasnije). I jos da imam dosta slobodnog vremena da se vidjam da drustvom..........
......i da dosta putujem,i da dosta napredujem u svom poslu (bar do nekog direktora)

Skromna sam zar ne?
jesi.A gde je u toj prici Shrek?(neznam kako se bese pise)
 
ja zelim dobar stan,jednog jaguara ili merdzu,dobru odecu,malu sijamsku macu i naravno dobrog decka,moze ovog sadasnjeg 8)
i zelim da imam konja,crnog ili belog
i bazen
i dobar posao,da mi se svidja i da je dobra plata
a kasnije...Puno puno puno slatke male decice
(recimo oko 15)koje ce naravno da pazi neka bebisiterka
Eto to vam je moj san... 8) 8) 8)
 
pakleni andjeo:
ja zelim dobar stan,jednog jaguara ili merdzu,dobru odecu,malu sijamsku macu i naravno dobrog decka,moze ovog sadasnjeg 8)
i zelim da imam konja,crnog ili belog
i bazen
i dobar posao,da mi se svidja i da je dobra plata
a kasnije...Puno puno puno slatke male decice
(recimo oko 15)koje ce naravno da pazi neka bebisiterka
Eto to vam je moj san... 8) 8) 8)
Lep san a da mozda neces i muzicku zelju :?: 8)
 
pakleni andjeo:
PrincezaFiona:
Da zavrsim neki dobar fakultet, da nadjem stalan posao (dobru platu). Da se udam,rodim decu(to moze i kasnije). I jos da imam dosta slobodnog vremena da se vidjam da drustvom..........
......i da dosta putujem,i da dosta napredujem u svom poslu (bar do nekog direktora)

Skromna sam zar ne?
jesi.A gde je u toj prici Shrek?(neznam kako se bese pise)

Pa...imacemo vikendicu u mocvari jescemo riblje oci, kupati se blatom...
A da dobicu nobelovu nagradu i napravicu masinu za putovanje kroz vreme, i naucicu da letim :lol:
 
Princeza Fiona:
Pa...imacemo vikendicu u mocvari jescemo riblje oci, kupati se blatom...
A da dobicu nobelovu nagradu i napravicu masinu za putovanje kroz vreme, i naucicu da letim
E ovo je stvarno COOL,samo kad bi bilo tacno!!!!Pozvaces i mene nekad u goste,zar ne?
 
ja bi volela da zavrsim gradjevinu,da se udam,rodim decu,izgradim karijeru...pa posle da dobijem unuke i da im mesim kolace i da ih smaram (tad cu sa svojim dedom ziveti u selu u nekoj kucici i imacemo sve moguce zivotinje sem kucica jer se njih plasim)!!!
 
Jelena _Becej:
Princeza Fiona:
Pa...imacemo vikendicu u mocvari jescemo riblje oci, kupati se blatom...
A da dobicu nobelovu nagradu i napravicu masinu za putovanje kroz vreme, i naucicu da letim
E ovo je stvarno COOL,samo kad bi bilo tacno!!!!Pozvaces i mene nekad u goste,zar ne?
ali se nikada neces udati... :roll:
 
Jelena _Becej:
Presla sam skoro sve 32 stranice i nisam nasla slicnu temu!!!!Dakle moje pitanje glasi:Kako vi sebe vidite u buducnosti,sta zelite i kako bi vi voleli da zivite za jedno 10 godina?????

He he he, ima bar jedna takva tema, ali necu da ti zameram (a i da ti zameram, nisam moderator :wink: ) jer su stare...
Ovako, zamisljam se kao uspesnu novinarku i mislim da mi se lepsa buducnost pise van granica nase SCG... ajde, ko jos od nas mladih zeli da ostane ovde?! No nije bitno... naravno, najlepsa mogucnost je UK... lep stan, posao koji volim i za koji sam dobro placena, jedno slatko cupavo stvorenje, smedji koker spanijel i objavljena knjiga... to je to za 10 godina! Ne trazim puno? :?
 

Back
Top