sinnke
Buduća legenda
- Poruka
- 34.577
Ljudi jeste vi primetili da je slaparstvo od prosle godine bas uzelo maha. Moj jedan poznanik od kako je dobio drugo dete pegla ves.
Ma stari moj meni da se to desi izgubio bi potenciju. Ali resio bi to na drugi nacin, nabio bi toj zeni glavu u taj ves, istorbao je u guzaru dok ne pozeleni i onda bi se ispisao po njoj.
Sta mislite da li ce takvi muskarci iduce godine pocet nosit tange?
Da li bi vi peglali ves vasoj zeni? A i pegle su u zadnje vreme nekako glomaznije sa debljom drskom, kao da ih prave za muskarce. Nesto tu ne stima ni malo.

Ma stari moj meni da se to desi izgubio bi potenciju. Ali resio bi to na drugi nacin, nabio bi toj zeni glavu u taj ves, istorbao je u guzaru dok ne pozeleni i onda bi se ispisao po njoj.
Sta mislite da li ce takvi muskarci iduce godine pocet nosit tange?
Da li bi vi peglali ves vasoj zeni? A i pegle su u zadnje vreme nekako glomaznije sa debljom drskom, kao da ih prave za muskarce. Nesto tu ne stima ni malo.



