BUĐENJE ,,,,,,,,,,

I?

Nije ti dao džeparac pa si rešio malo da divljaš po forumu?

Ма у реду је Дачак ...

Немој само ти некоме причати о дивљању по форуму ...

Од 18950 постова ни 950 ти нису везани за тему ....

Ајде скакући ...

Лепо, полако,
момачки, јуначки ....

Vidi , bajo.......na krstarici je dozvoljeno vredjanje pape , katolika, hrvata , amerikanaca i EU.......to je , dapace , i veoma pozeljno.......

Nikako nije dozvoljeno pisati protiv rusa, SPC , kineza , i ne daj boze , velikog Volodje Putina ........

Kada lepo ovo naucis napamet , i prihvatis kao zvanican stav ovog foruma, neces se uzbudjivati oko naslova i tekstova........[/B]

ukratko...slazem se

Vidi , bajo.......na krstarici je dozvoljeno vredjanje pape , katolika, hrvata , amerikanaca i EU.......to je , dapace , i veoma pozeljno.......

Nikako nije dozvoljeno pisati protiv rusa, SPC , kineza , i ne daj boze , velikog Volodje Putina ........

Kada lepo ovo naucis napamet , i prihvatis kao zvanican stav ovog foruma, neces se uzbudjivati oko naslova i tekstova........[/B]

Ma, sta rece!
Jesi li protestvovao kad se brisu teme koje imaju veze sa Zutom kucom, ja nisam videla, ako jesi, izivnjavam se...
Ne znam gde ti ode srce, ali sad ne mozes da me banujes "zauvek" (i to DVA puta) , mada sam ti zbog "Groma" oprostila, ali, nisam zaboravilaz:mrgreen:

Ма у реду је Дачак ...

Немој само ти некоме причати о дивљању по форуму ...

Од 18950 постова ни 950 ти нису везани за тему ....

Ајде скакући ...

Лепо, полако,
момачки, јуначки ....

Pristrasan si, tendenciozan i zlonameran....

Nije da nisam imao spamova, ali daleko od toga da je to bilo u tom odnosu... Pre bi reko da je bilo obruto!

A i to samo u slučajevima kad se otvori ovakava tema, koja nema veze sa životom.

Koliko sam ja shvatila, trazi se da se o papi ne govori lose, pogrdno, u redu...
Ja sam prezadovoljna sto se ne trazi od nas da ga volimo i da se potrudimo (valjda) da se ujedine pravoslavna i katolicka Crkva, pa da pravoslavnim svestenicima smesta bude obrijana brada, a ja ne cuh da se ikad ijedan papa poklonio senima pobijenih Srba pravoslavaca (i inih) u Jasenovcu, da se to desilo, da mu stope ljubima ako treba, a pitanje je koliko su kumovali tom stravicnom zlocinu! Zapravo, uopste se ne postavlja, zna se!

Pristrasan si, tendenciozan i zlonameran....

Nije da nisam imao spamova, ali daleko od toga da je to bilo u tom odnosu... Pre bi reko da je bilo obruto!

A i to samo u slučajevima kad se otvori ovakava tema, koja nema veze sa životom.

Па добро, можда сам и мало претерао ... Извињотина ....

А тема к'о тема ...

Није разлог да је затрпаш ...

Ако ти се не свиђа, прескочиш ...

Јел то тешко ???

Искрено, и мени смета више то непрестано вређање и препуцавање по верској и националној основи ...

Да се ми држимо Политике ....
Ти си за ЛДП, ја за СРС, па удри по темама у складу са политичким убеђењима,
а не у складу са националном припадношћу ....

А тема к'о тема ...

Јел то тешко ???

Искрено, и мени смета више то непрестано вређање и препуцавање по верској и националној основи ...

:hahaha1:

Izvini molim te... Moram da se nasmejem...

Ja kad čujem da je neko za SRS, meni to dođe kao vic... :rotf::hahaha:

Ali ovo drugo, za psovanje i netematsko prepucavanje, tu si potpuno u pravu....

Ja se trudim da starim forumašima, one koje pamtim sa mojih početaka na krsti ničim ne uvredim... Nekako su mi već postali kao drugari...

Može malo zayebancija, ali gledam da ne preteram...

A ove klonje i početnike... Čim su malo drski odma ih napušavam...

po meni treba da se ponasamo onako kako su nas vaspitali

ko je bio prema nama - srbiji i srbima korektan, vratice mu se

ko je bio nas dusman, cak i u naskorijoj proslosti, ne zasluzuje korektan i uzdrzan recnik i epitete + glagole

dakle, mi medju sobom mozemo da se pitchkaramo, ali ne mogu da nas pitchkaraju cro i slo, siptari i cg. to su za nas danas stranci, neprijateljski cak

po meni treba da se ponasamo onako kako su nas vaspitali

ko je bio prema nama - srbiji i srbima korektan, vratice mu se

ko je bio nas dusman, cak i u naskorijoj proslosti, ne zasluzuje korektan i uzdrzan recnik i epitete + glagole

dakle, mi medju sobom mozemo da se pitchkaramo, ali ne mogu da nas pitchkaraju cro i slo, siptari i cg. to su za nas danas stranci, neprijateljski cak

:ok::ok::ok:

А тема к'о тема ...

Јел то тешко ???

nisam sugiran da je taj forumas iz nish icemu doprineo, bez obzira na izrazenu skribomaniju, bez literalne vrednosti

rezim koji on brani i zastupa svakako ide nadole, po zakonima polikite i balistike

nisam sugiran da je taj forumas iz nish icemu doprineo, bez obzira na izrazenu skribomaniju, bez literalne vrednosti

rezim koji on brani i zastupa svakako ide nadole, po zakonima polikite i balistike

Ja se izvinjavam, a gospodin marinac zastupa, koju političku opciju?

SRS?

DSS?

Pa bre druže, vi ne možete da prebacite više ni cenzus, a ovamo nekom drugom spočitavaš zakone politike i balistike...

Smešan si...

Ма у реду је то,
то је већ политика
и индивидуални квалитети сваког појединачног саговорника ...

Свако има право да заступа своје политичке ставове
на начин којим се не вређају други корисници ....

Да ли уме или не уме,
индивидуална је ствар,

али дај да се не препуцавамо по верској и националној припадности

Back