Quantcast

Bucke počeo novi pravac - da reper podržava vlast i bori se protiv opozicije

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Ако је струја одлучујући фактор за тебе, онда можемо и да се вратимо на твоје вољене комунисте који су електрификовали СФРЈ. Пре њих није уопште било струје.

Само, чему све те дигресије. Зашто се понашаш као дете од 11 година? Какве то везе има са овим што је неки Буцко отпевао у песми и што је истина? Да ли и зашто мрзиш дебеле људе? Да ли мрзиш високе људе?
Struja je primer da u vreme Vučićeve vlasti devedesetih nije bilo osnovnih stvari, te da je sve to doneo Đilas.

Ti bi jutros cvokotao u redu za mleko da smo imali neisprekidanu Vučićevu vlast od 2000 do 2020

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
32.757
Vidis, kod zena u 99,99999% vazi pravilo da su najzesci borci dok ozbiljno ne zagusti, a onda suze plac i evakuacija...
A kad su muskarci pice, e onda ti vazi ista parola...
I to sam u praksi video puno puta....

Sa druge strane , moj nacin delovanja je drugaciji , vidim odradim nestanem..
Niti ko zna, niti ko poveze....ne treba zahvalnost jer pre zahvalnosti stigne skakanje po lobanji , od ovog naroda....
Niti koga ubedjujem niti nekog manipulisem, niti ocekujem da ce opstati, niti vredno da ce se sacuvati....jer jednostavno nece, prema svesti ide i cuvanje...

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
7.282
Struja je primer da u vreme Vučićeve vlasti devedesetih nije bilo osnovnih stvari, te da je sve to doneo Đilas.
Да, само што то нема везе са Вучићем, већ са Клинтоном, Олбрајтовом и осталим сатано-фашистима.

Ti bi jutros cvokotao u redu za mleko da smo imali neisprekidanu Vučićevu vlast od 2000 do 2020
Ако тако кренемо, ти би данас седела у брду и чувала овце да није било најцрвенијих комуниста.
И шта са тиме? Да ли то оправдава злочине које су чинили?

Да ли неки политичар градњом једног обданишта, добија оправдање да убудуће може да пљачка, силује и крши закон?
Или можда обратно, најпре опљачка и силује, а онда после покајнички изгради једно обданиште и све му је опроштено?
Зашто се јавно срамотиш оправдавајући лопове и криминалце?

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Да, само што то нема везе са Вучићем, већ са Клинтоном, Олбрајтовом и осталим сатано-фашистима.

Ако тако кренемо, ти би данас седела у брду и чувала овце да није било најцрвенијих комуниста.
И шта са тиме? Да ли то оправдава злочине које су чинили?

Да ли неки политичар градњом једног обданишта, добија оправдање да убудуће може да пљачка, силује и крши закон?
Или можда обратно, најпре опљачка и силује, а онда после покајнички изгради једно обданиште и све му је опроштено?
Зашто се јавно срамотиш оправдавајући лопове и криминалце?
Kako nema veze s Vučićem, kad je došlo mleko čim je on sjahao 5.10.2000.

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
7.282
Kako nema veze s Vučićem, kad je došlo mleko čim je on sjahao 5.10.2000.
Ти баш банално повезујеш ствари догађаје? Па и Други светски рат се у Европи завршио чим је Рузвелт умро. По теби, он мора да је много велики фашиста и један од вођа Рајха.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Ти баш банално повезујеш ствари догађаје? Па и Други светски рат се у Европи завршио кад је Рузвелт умро. По теби, он мора да је много велики фашиста и један од вођа Рајха.
Znači, to što smo imali 4 rata do 5.10.2000, a nijedan od 5.10.2000, je po tebi "puka slučajnost."

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
7.282
Znači, to što smo imali 4 rata do 5.10.2000, a nijedan od 5.10.2000, je po tebi "puka slučajnost."
Имали смо само један рат у последњих 100 година. Рат са Ватиканом. А то што ти банално гледаш на геополитичке појаве и рапрачаваш их на микропојаве које је после теже повезати, то је последица индоктринације од истих оних који су те ратове организовали и који покушавају да прикрију своје организацоне активности.

Ту твоју тактику иначе примењује и Хашки трибунал:

- Не занима нас што је вас, госпођице Фелисити, неко силовао и батинао од 22:35 - 23:59, ми смо надлежни сам за период од после поноћи, а тада сте ви, ничим изазвани, убили госта у вашем стану.
- Али он је мене 10 минута раније силовао.
- Не знамо ми ништа, није у нашој надлежности да се бавимо периодом од пре поноћи. Ваш гост је мирно седео када сте га ви упуцали са намером да га убијете ни кривог ни дужног?

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Имали смо само један рат у последњих 100 година. Рат са Ватиканом. А то што ти банално гледаш на геополитичке појаве и рапрачаваш их на микропојаве које је после теже повезати, то је последица индоктринације истих оних који су те ратове организовали и који покушавају да прикрију своје организацоне активности.

Ту твоју тактику иначе примењује и Хашки трибунал:

- Не занима нас што је вас, госпођице Фелисити, неко силовао и батинао од 22:35 - 23:59, ми смо надлежни сам за период од после поноћи, а тада сте ви, ничим изазвани, убили госта у вашем стану.
- Али он је мене 10 минута раније силовао.
- Не знамо ми ништа, није у нашој надлежности да се бавимо периодом од пре поноћи. Ваш гост је мирно седео када сте га ви упуцали?
Da su birači 1993. znali da je potrebno samo smeniti vlast, i da bi svi ratovi prestali, bilo bi drugačije.

Ali vi ste ih tad ubeđivali: "Neznalice jedne! Pa nema veze ko je na vlasti, ratovi će biti stalno! Čak i 2020. godine! Vatikan nas mrzi naime."

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
7.282
Da su birači 1993. znali da je potrebno samo smeniti vlast, i da bi svi ratovi prestali, bilo bi drugačije.

Ali vi ste ih tad ubeđivali: "Neznalice jedne! Pa nema veze ko je na vlasti, ratovi će biti stalno! Čak i 2020. godine! Vatikan nas mrzi naime."
Могао је рат и да се заустави сменом Клинтона. Рецимо да је неки амерички патриота дигао Белу Кућу у ваздух заједно са свим запосленим или нешто слично. Само није било демократских струја у САД да то ураде. Исто као ни 1938. у Немачкој.

Само то опет нема везе са крађама наших лопова које ти браниш из непознатих разлога.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Могао је рат и да се заустави сменом Клинтона. Рецимо да је неки амерички патриота дигао Белу Кућу у ваздух заједно са свим запосленим или нешто слично. Само није било демократских струја у САД да то ураде. Исто као ни 1938. у Немачкој.
Ipak, vredelo je znati da će nastupiti Velike Velike Promene ako se smeni milošević.

Vi niste dozvoljavali da se to zna, pričali ste "Nikakve veze nema ko je na vlasti. Oni mene napadaju zbog srbije, a ne srbiju zbog mene."

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
7.282
Ipak, vredelo je znati da će nastupiti Velike Velike Promene ako se smeni milošević.

Vi niste dozvoljavali da se to zna, pričali ste "Nikakve veze nema ko je na vlasti. Oni mene napadaju zbog srbije, a ne srbiju zbog mene."
Ко ми? Па они њега и јесу нападали због Србије. Он никад није био мета, он је небитан. Ми смо битни.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Ко ми? Па они њега и јесу нападали због Србије. Он никад није био мета, он је небитан. Ми смо битни.
Kako objašnjavaš Velike promene u zemlji nakon 5.10.2000.

Recimo ja imam 2 Visa kartice, a godine 2000. čak nije ni postojala u Srbiji

bmaxa

Poznat
Moderator
Poruka
7.289
Ако је струја одлучујући фактор за тебе, онда можемо и да се вратимо на твоје вољене комунисте који су електрификовали СФРЈ. Пре њих није уопште било струје.

Само, чему све те дигресије. Зашто се понашаш као дете од 11 година? Какве то везе има са овим што је неки Буцко отпевао у песми и што је истина? Да ли и зашто мрзиш дебеле људе? Да ли мрзиш високе људе?
Sta je istina sto je otpevao Bucko?

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Није то посебно велика промена. Само се вратило стање на 1941.
Hoću da kažem, zamisli da ste ovako rekli 1993:

"Ljudi! Vi možete glasati da imate para i grejanja (DOS), ali će Odvrajt biti srećna!
"Zato vam ja preporučam da se opredelite da nemate para i grejanja (Sloba), ali će Olbrajt biti frustrirana!"

To bi bilo donekle pošteno, ali vi niste ni predočili te opcije narodu.

Poruka
73.623
Đilas: Sve što o nama „peva“ Bucke, govori Vučić (VIDEO)
„Glumite džentlmene a maltretirate žene…“, početak je refrena pesme Cosa Nostra koju izvodi izvesni reper Bucke.
42Piše: Katarina Živanović05. februara 2020. 12.00 Izmenjeno: 15.01
Istinomer
Đilas: Sve što o nama peva Bucke, govori Vučić (VIDEO) 1
Foto: Fonet/ Nenad Đorđević
Sama po sebi, pesma se ne bi izdvojila iz mora sličnih da reči nemaju simptomatičnu mantru koju naprednjaci redovno koriste – Đilas lopov, Sergej narkoman, Obradović fašista… Tako Bucke kaže da „žuta vlast neće ponovo da nas laže“, a da lideri opozicije „dripci, narkomani i fašisti“ maltretiraju žene, te da su mladi pobegli iz Srbije za vreme „vladavine žutih“ preko „Đilasovog mosta“ jer nisu imali posla.
Iako SNS nije zvanično stao iza ovog spota, nema sumnje da je napravljen u njihovoj kuhinji i po njihovoj narudžbini.
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas kaže za Danas da sve što o njima „peva“ Bucke – govori Vučić.
– On je inspirator mržnje koja se širi i koja je dovela do spota protiv Olivera Ivanovića nekad, i sad protiv Marinike i Aleksandra Obradovića, koji su, naravno, mnogo opasniji od ove nazovi pesmice. Bucketa i sve Buckete rodio je Aleksandar Vučić. On ih je stvorio i za to će kad tad odgovarati – poručuje Đilas.
Želite da podržite Danas?
Ako Vam se dopada ovaj tekst, ako nas pratite i verujete nam, podržite nas članstvom u Klubu čitalaca Danasa.
U Bucketovom spotu se u pojedinim kadrovima nalaze i tvitovi Željka Veselinovića, predsednika USS Sloga, koji ovaj muzički uradak ocenjuje kao „jeftin i bedan“ pokušaj anonimnog repera da jednom „potpuno idiotskom pesmom dođe do slave“.
– Potpuni anonimus je sigurno dobio podršku nekoga iz vlasti za realizaciju spota koji nije ni malo jeftin. Posle spotova sa letećim automobilima, picama iz kompjutera i sličnim naučnofantastičnim spotovima kojima su se građani smejali i koji nisu imali efekta, očigledno je došlo vreme da angažovanjem nekih pevača pokušaju da vređaju opoziciju i lidere opozicije – kaže Veselinović za Danas. On veruje da ni jedan iole ozbiljan pevač ne bi pristao da snima takve spotove, „pa su zato posegnuli za potpuno nebitnim likovima željnih publiciteta i slave preko noći“.
Pesmu je odgledao i kantautor Vlado Georgiev, koji kaže da mu je žao izvođača pesme.
– Pesma je nula. Uostalom, uklapa se savršeno u SNS rijaliti ambijent u kojem obitava sva netalentovana masa. Jadno i bedno – zaključuje Georgiev.
I pisac Marko Vidojković u Bucketovoj pesmi vidi jasan pečat naprednjaka.
– Naprednjački sindikat, kako je ova muzička beda osmišljena, najbolje oslikava to kakvi degenerici rade marketing naprednjacima. Kad počnu ovakvi izbljuvci da se pojavljuju, jasno je da je pacijent na umoru – pacijent je u ovom slučaju režim koji se služi ovakvim kreacijama. Nije čak ni autotjunovano, dakle nije čak ni muzički aktuelno, osim što je tekstualno i pojavno dno dna – ističe Vidojković za Danas.
Ni publika baš nije oduševljena Cosa Nostrom, sudeći po svega 400 lajkova i oko 4.000 dislajkova na Jutjubu, ali i po komentarima ispod pesme. „Mene je sramota dok ovo gledam“, „Na koga ovaj misli da maltretiraju žene?
Na SNS Jutku, lokalnog kabadahiju“, neki su od komentara dok se u jednom zaključuje da Bucke upravo stvorio novi rep pravac – „BOT RAP“.
Rep muzika je inače vezana za bunt, borbu protiv sistema i vlasti, a Bucke je svakako započeo novi pravac u kojem reperi podržavaju vlast i „pljuju“ po njenim protivnicima.

Bucke: Hvala što ste odgledali spot
Tekst za pesmu Cosa Nostra napisao je izvesni „Mali iz Češke“, muziku je uradio „Delta Miško“, dok je za aranžman bio zadužen „Patrik Ho“. Sa Draganom Milivojevićem Bucketom, koji je odrepovao pesmu, stupili smo u kontakt preko Fejsbuka i pitali šta je bio njegov motiv da otpeva pesmu.
„Moram vam reći da se ovde naša konverzacija završava, ne praktikujem ovakav vid komunikacije. Pozdrav i hvala što ste odgledali spot“, poručio nam je Bucke, koji nije želeo ni da se čujemo telefonom. Na ovoj društvenoj mreži pesmu je kačio više puta uz različite komentare. „Udaraju opozicionari sa svih strana, psuju, pljuju, primitivni su do maximuma, trn u oku im je istina koja se nalazi u ovom video-klip“, jedan je od njih, dok u drugom zaključuje da „Cosa Nostra grmi i širi se kao epidemija“.

Aleksandar Vučić, Dragan Đilas, opozicija, Reper BuckeBeograd

https://www.danas.rs/drustvo/djilas-sve-sto-o-nama-peva-bucke-govori-vucic/

Bucke na Eurosongu :hahaha:

Јака рима. Јака рима.

Риспект брате Буцк3.

Poslednja izmena od moderatora:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.