Bucke počeo novi pravac - da reper podržava vlast i bori se protiv opozicije

A to uleteo na temu da kažeš da je Djiki lopov...

😆

Не баш. Прочитао сам само дрипци, наркомани и фашисти. Мрзело ме даље да читам..
Може још штошта да се дода, наравно. Ето и то за лоповлук. "Хвала" на допуни.
 
Не баш. Прочитао сам само дрипци, наркомани и фашисти. Мрзело ме даље да читам..
Може још штошта да се дода, наравно. Ето и то за лоповлук. "Хвала" на допуни.
Cela pesma mu je SNS talking point.

"Kažeš da nisi stavio kesu na glavu Lešnika, pa što lažeš kad si ukro 802 miliona evrića."

Na to padaju moroni a.k.a. ___.
 
Annotation 2020-02-06 142857.gif


Bas u tom momentu kaze : Nije mi bilo dobro :lol:
 
Imaš spot, nego izgleda ne vidiš...
Samo ti pružaj podršku hunti.
Mi pametniji tražimo treću opciju.

Глупости. Ја пружам подршку чињеницама, а ви сте ти који се баве извођачем. То што је дебео па га мрзите, па не волите Вучића, а онда пројектујете.. итд... Што је теби толико стало да испаднеш будала и да негираш очигледно, само зато што је то изјавио неко ко ти се не свиђа?
 
Па шта и да јесте? Битно је да ли је истина или није.
Да ли сад треба да негирам да је Сунце топло, зато што неки ретард пева о томе?
Da, ali to Nije istina.

Istina je da je Aleksandar Vučić izazvao 4 rata, 1 hiperinflaciju, i mnoga druga ______.
 
Глупости. Ја пружам подршку чињеницама, а ви сте ти који се баве извођачем. То што је дебео па га мрзите, па не волите Вучића, а онда пројектујете.. итд... Што је теби толико стало да испаднеш будала и да негираш очигледно, само зато што је то изјавио неко ко ти се не свиђа?
:hahaha:
 
Da ali ova vaša pesma je o Neistinama.

Istina glasi da je Đilas taj koji je omogućio ovom narodu da ima struju.

U vaše vreme postojale su grupe za isključivanje

Ок, само ти лажи себе и скрећи са теме.

Naime za vreme Vučića 1999 nije bilo
Тј. за време Клинтона и Олбрајтове.
 
Ja u ovom spotu ne vidim nista drugacije nego sto se ponasaju forumasi, znaci a ti treba da pljunes nekog, ti izvuces da mrzi zene ili da bi ih maltretirao kad bi mogao ili je u proslosti to radio...
A pocnes nesto protiv trenutnog stanja u Srbiji odmah sledi da si ********* ili Titoista...

Znaci kulturni obrazac je pogodjen, srski nacionalni mentalitet, samo je pitanje koje ruho, a SNS, a SPS , a DS, a Dveri, a .....
 
Nisu postojale grupe za isključivanje struje?

Ili jesu, ali počev od vremena Đilasa?
Ако је струја одлучујући фактор за тебе, онда можемо и да се вратимо на твоје вољене комунисте који су електрификовали СФРЈ. Пре њих није уопште било струје.

Само, чему све те дигресије. Зашто се понашаш као дете од 11 година? Какве то везе има са овим што је неки Буцко отпевао у песми и што је истина? Да ли и зашто мрзиш дебеле људе? Да ли мрзиш високе људе?
 
Ja u ovom spotu ne vidim nista drugacije nego sto se ponasaju forumasi, znaci a ti treba da pljunes nekog, ti izvuces da mrzi zene ili da bi ih maltretirao kad bi mogao ili je u proslosti to radio...
A pocnes nesto protiv trenutnog stanja u Srbiji odmah sledi da si ********* ili Titoista...

Znaci kulturni obrazac je pogodjen, srski nacionalni mentalitet, samo je pitanje koje ruho, a SNS, a SPS , a DS, a Dveri, a .....
Pazi ma sta bio , protiv svake vlasti se treba boriti jer nijedna nije dobra :aha2:
 

Back
Top