Brze odluke

Rokovi, rokovi. Neodlučnost je pakao.
Jedini rokovi koje imam u životu trenutno su oni za plaćanje poreza, tako da nekih velikih nedoumica što se tiče toga nemam. :mrgreen:
Koliko ste sposobni na brze odluke?
Sposobna jesam kada je posao u pitanju i cenim to kod sebe, ali privatno ne volim da me bilo ko požuruje... tada nije do sposobnosti nego prosto NEĆU. 🐏

:zcepanje:
 
vrlo sposobna, mozda i previse xD

ustvari, bas me nerviraju neodlucni ljudi, vage nikako ne mogu zbog toga
Ha ha, da mnogo ljudi mi kaže da nerviram s tim. Zbilja jesam. Ali šta da se radi...
Tješim se da sam neodlučna jer sam oprezna, pažljiva, trudim se da svojom odlukom ne povrijedim nikoga, da ne napravim neku štetu ili bar da je minimaliziram...
Šta znam.
Divim se ljudima koji su odlučni, znaju šta hoće i u svakom trenutku odaberu ono najbolje.
 
Ha ha, da mnogo ljudi mi kaže da nerviram s tim. Zbilja jesam. Ali šta da se radi...
Tješim se da sam neodlučna jer sam oprezna, pažljiva, trudim se da svojom odlukom ne povrijedim nikoga, da ne napravim neku štetu ili bar da je minimaliziram...
Šta znam.
Divim se ljudima koji su odlučni, znaju šta hoće i u svakom trenutku odaberu ono najbolje.
Nista licno, zato sam posegnula za horoskopom :D
 
da, mozda...
ja sam bila sa 2 muska jarca u relativno dugim vezama (preko 2 godine), ali meni je asc u strelcu na 29 stepenu, tako da je celo prvo polje u jarcu i prakticno sam, jel'te, jarac u podznaku. Tako da je moglo da opstane.
Ko bi ga znao.
Neki tvrde da je idealna kombinacija Jarac Rak, a ja Rakove očima ne mogu.
Neki, opet, kažu da su Jarac i Jarac idealna kombinacija, kojima moram verovati iz privatnih razloga :mrgreen:
Ovan uvek hoće da je glavni, a to s Jarcem baš ne ide :)
I, sad smo skroz ošle u off..:zcepanje:
 

Back
Top