Brza zarada i lak posao

Brza zarada bez truda?
Pljuni sam sebi u facu.
Valjaj se u blatu.
Ostani bez kicme.
Drugim rijecima udji u Narodnu skupstinu na jedan mandat.
Svi troskovi placceni a legne ti za 4 godine 150 hiljada KM ili 75 hiljada ojra/
Kome je to malo neka valja nezakonite supstance.
 
auu brate...

e mislim da sam je video..jel to ona sto je vodila onu sednicu..cek da nadjem klip..

Oj tabe sve ti se mora servirati.
o_21063060_1024.png

Evo je gdja Majkić, u snu se ne snila 😂
 
setkam se netom i iskoci mi popup prozor sa reklamom za brzu zaradu bez mnogo truda pa mi pade na pamet da otvorim temu.

kako zaraditi pare bez mnogo rada ? :D

imate ideje?
Jedino neki oblik prostitucije, npr. da se svlačiš preko web kamere ili nađeš nekoga ko ima fetiše, pa naplaćuješ slike svojih stopala ili prodaješ svoj nošen i neopran donji veš ili tako nešto. To ne zahteva previše truda, a ni fizički kontakt, tako da se računa pod brzu zaradu. Doduše, lakše je kad si žena...

Gledala sam neku dokumentarnu emisiju o onima koji se time bave i vidim da solidno zarade.
 
setkam se netom i iskoci mi popup prozor sa reklamom za brzu zaradu bez mnogo truda pa mi pade na pamet da otvorim temu.

kako zaraditi pare bez mnogo rada ? :D

imate ideje?

Pa evo, ja radim sad samo code review i ganjam druge da rade.
Nema mnogo posla, para odlicna.

Ali....dok nisam dostigao ovaj nivo, trebalo mi je 20-tak godina ozbiljnog rada.

Povremeni rad u nastavi ne racunam kao rad - posto mi je to uzivanje 😊
 
setkam se netom i iskoci mi popup prozor sa reklamom za brzu zaradu bez mnogo truda pa mi pade na pamet da otvorim temu.

kako zaraditi pare bez mnogo rada ? :D

imate ideje?
Ma odlična tema. Oni bez razvijenog mozga se pale na te "savete" i čekaju svoju priliku. Neka ih nek čekaju. Nego, tražim osobu sa dobrim znanjem nemačkog za prevođenje i pisanje tekstova na sajtu. Plata po učinku-dobra u Srbiji. Kontakt: ****
Ps: mogu i oni što rade iz ladovine ali je potreban razvijen mozak.
 
Ma odlična tema. Oni bez razvijenog mozga se pale na te "savete" i čekaju svoju priliku. Neka ih nek čekaju. Nego, tražim osobu sa dobrim znanjem nemačkog za prevođenje i pisanje tekstova na sajtu. Plata po učinku-dobra u Srbiji. Kontakt: ****
Ps: mogu i oni što rade iz ladovine ali je potreban razvijen mozak.
kontakt imejl izbrisan - nije dozvoljeno direktno reklamiranje i iznošenje privatnih podataka. Možeš da tražiš da ti se zainteresovani jave na PP (privatna poruka) ali za to treba da se registruješ.
 
setkam se netom i iskoci mi popup prozor sa reklamom za brzu zaradu bez mnogo truda pa mi pade na pamet da otvorim temu.

kako zaraditi pare bez mnogo rada ? :D

imate ideje?
Ma može,kako da ne-ako osoba ima razvijen mozak. Nego bi i ovi nerazvijeni iz ladovine štekali pare. Kad bi to i bilo moguće, onda bi im ženu često komšija posećivao, jer bi im osim mozga i svaki drugi mišić atrofirao. . Ali neka ih nek samo čekaju-ko zna možda i dočekaju. Nego ja tražim nekoga sa razvijenim mozgom i znanjem Nemačkog za prevode i rad na sajtu. Plata- dobra u Srbiji. Mogućnost napredovanja i dobre zarade. Kontakt. viva22@gmx.at
 

Back
Top