Quantcast

Brz odgovor

Don Corleone

Primećen član
Poruka
516
Imam prevod nekog filma u formatu .txt ocu da ga prebacim u neki drugi format koji podrzavaju to sa prevodom tipa .srt, kako da to uradim, molio bih da odgovor ne bude sa subtittle wark shop-om!

cvrlebg

Aktivan član
Poruka
1.529
To si ti namestio ili je win odlucio da ti taj program bude primaran za otvaranje takvih eksenzija, sto znaci da moze da bude druga ekstenzija, a da ga isti program otvara.

ssstefansss

Poznat
Poruka
8.194
Mislim da se kaze "Sačuvaj" a ne "sasuvaj" ako neznas da pises tako pisi na Engleskom.
Uh, a gde je na ovoj Krstarici pravilo "Gramatika" :S
Majko moja koji si ti pacijent :hahaha:
Decko prestani da dises molim teeeeeeeeee...
TI pricas o gramatici ? Objasni mi ovo sto sam bold gore! pisi na Engleskom. engleskom se pise ovako ;)
I to kao prvo nije gramatika ;) To je pravopis, ako si cuo za to ;)
Evo bicu dobar i dajem ti ove linkove. Samo zbog toga sto znam da neces da me poslusas i da prestanes da dises ;)

pravopis
gramatika

A ovo sto je Angel4U promasio slovo nije ni gramatika, ni pravopis nego greska u kucanju ;) Decko se trudio da pomogne ;) A ti se trudis da ispadnes ocigledno glup.
Pozzz i opusteno samo ;) kao kod zubara ;)

Poslednja izmena:

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.705
Majko moja koji si ti pacijent :hahaha:
Decko prestani da dises molim teeeeeeeeee...
TI pricas o gramatici ? Objasni mi ovo sto sam bold gore! pisi na Engleskom. engleskom se pise ovako ;)
I to kao prvo nije gramatika ;) To je pravopis, ako si cuo za to ;)
Evo bicu dobar i dajem ti ove linkove. Samo zbog toga sto znam da neces da me poslusas i da prestanes da dises ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.