Brutalnosti Siptara muhamedanaca nad Srbima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VAŠINGTON - Šef UNMIK Hari Holkeri izjavio je američkom Nacionalnom radiju da je situacija na Kosovu i Metohiji znatno poboljšana, da su "prejake" reči "etničko čišćenje" i da je spaljeno "par srpskih pravoslavnih crkava".

Ovo je SRAMOTA!!!

Nasi politicari se toliko ulizuju svima, i osudjuju svoj narod, a ovo je samo jedan primer kako nam se sve to vraca - toliko od "velike" podrske UNMIK-a, KFOR-a i svih ostalih mirovnih snaga na Kosovu!!!
 
SAMO SI ZABORAVIO MARANE DA NA KOSOVU NEMA ALBANSKE VOJSKE NI POLICIJE!KFOR JE ODGOVORAN ZA CUVANJE MIRA I BEZBEDNOSTI!(ZNACI TVOJI HRISCANI,A CISTO SUMNJAM DA JE VECINA NJIH PRAVI HRISCANI)
JA ZA PALJENJE DZAMIJA NEOKRIVLJUJEM ONU MALU GRUPU HULIGANA I MALOLETNIKA,NEGO POLICIJU KOJA NIJE IZVRSILA SVOJ ZADATAK!
I NA KRAJU SVI ISLAMSKI OBJEKTI KOJI SU MOGLI DA SE UNISTE U SRBIJI SU INISTENI!VISE IH NIJE NI BILO!
 
Monoteizam:
SAMO SI ZABORAVIO MARANE DA NA KOSOVU NEMA ALBANSKE VOJSKE NI POLICIJE!KFOR JE ODGOVORAN ZA CUVANJE MIRA I BEZBEDNOSTI!(ZNACI TVOJI HRISCANI,A CISTO SUMNJAM DA JE VECINA NJIH PRAVI HRISCANI)
JA ZA PALJENJE DZAMIJA NEOKRIVLJUJEM ONU MALU GRUPU HULIGANA I MALOLETNIKA,NEGO POLICIJU KOJA NIJE IZVRSILA SVOJ ZADATAK!
I NA KRAJU SVI ISLAMSKI OBJEKTI KOJI SU MOGLI DA SE UNISTE U SRBIJI SU INISTENI!VISE IH NIJE NI BILO!

Daće Bog da više nijedan ne nikne,ne samo Srbiji,no i u čitavome svijetu.... :D :wink:
 
Ето како су мухамеданци - ПОТУРЧЕНИ СРБИ брзи на осуди за спаљене две сотонске грађевине - џамије, а уопште се не осврћу на спаљене Православне Цркве. А њихови преци Хришћани се вероватно у гробовима преврћу због тога. :roll:
 
Sizif:
MaranAta:
Бруталност шиптарских сатаниста...
Jesi li nam ti dobar danas? Kakve to veze imaju satanisti sa šiptarima?

Ili je to samo tvoj hrišćanski "govor ljubavi"... C c c, šta religija učini od čoveka. Pa recite na kraju da nije opasna po mozak?

Jes' ti to neki komunista? Antihrist? Antihrist=satanista... Prvo podsvesni sluga zloga, a potom ponizni... O.k., nije bas lepo receno "Shiptarski satanisti", ali nije ni mnogo pogresno. Oni koji pale crkve Hristove, jesu na neki nacin satanisti. Oni koji pale dzamije su dileje. Jednostavno, ne treba im dati dozvolu za gradnju novih. Zasto? Paa, ima 1001 urbanisticki razlog za to... 8)
 
Zex:
Jes' ti to neki komunista?
Ne, ja sam kapitalista.
Zex:
Ne baš. Ne verujem u potpunu faktualnu istinitost jevanđelja, te je iz moje perspektive jako teško definisati kakva bi osoba trebala da bude "antihrist".
Zex:
Antihrist=satanista...
Antihrist nije isto što i satanista, ako se ne varam.
Zex:
Prvo podsvesni sluga zloga, a potom ponizni... O.k.,
???
Zex:
nije bas lepo receno "Shiptarski satanisti", ali nije ni mnogo pogresno.
Koliko sam upoznat sa incidencijom satanizma u Kosovskih Albanaca, rekao bih da je maltene nepostojeća. Nema satanista među njima, najveći broj satanista stanovnici su razvijenih zemalja.
Zex:
Oni koji pale crkve Hristove, jesu na neki nacin satanisti.
Govoriš besmislice, to uopšte ne mora biti tačno (a u ovom slučaju konkretno i nije reč o satanistima.)
Zex:
Oni koji pale dzamije su dileje.
Svi koji pale građevinske objekte da bi postigli određene ciljeve su, kako to slikovito kažeš, dileje.
Zex:
Jednostavno, ne treba im dati dozvolu za gradnju novih. Zasto? Paa, ima 1001 urbanisticki razlog za to... 8)
Voleo bih da čujem te urbanističke razloge od tebe, očigledno velikog stručnjaka za urbanizam i socijalna pitanja.
 
Pa u Beogradu je bilo oko 275 dzamija, gdje su sad dzamije ?

Pa daj da vidimo bas ko kome rusi svetinje, koje porusio preko 1000 dzamija u BiH ?

ma daaa, Bosnjaci sami sebi rusili i Albanci na Kosovu sami sebi palili dzamije i rusili ih...

Sramota je na vasoj strani i pognute glave i ne dizite ih do Sudnjeg dana jer ste se pokazali kao "ljudi".
 
a sto se tice ovih ljudi koji su pretuceni na slikama, ja to osudjujem, jer to je ono sto islam zabranjuje a ko opet gleda na to ?

Ali srbi opet na drugoj strani nisu muslimane u BiH ili Kosovu ili sl tukli i ostavljali ih u zivotu, vec su pretezno klali i po kratkom postupku radili. Ili bi mucili kao sto im je bio i obicaj pa onda ubijali.
 
Abdurrahman:
Pa u Beogradu je bilo oko 275 dzamija, gdje su sad dzamije ?

Pa daj da vidimo bas ko kome rusi svetinje, koje porusio preko 1000 dzamija u BiH ?

ma daaa, Bosnjaci sami sebi rusili i Albanci na Kosovu sami sebi palili dzamije i rusili ih...

Sramota je na vasoj strani i pognute glave i ne dizite ih do Sudnjeg dana jer ste se pokazali kao "ljudi".

Pa daaaaa, a te sve dzamije u Beogradu su podignute dobrovljno, jel' da? Malo sutra! Rusili su crkve i prepravljali ih u dzamije! Cudo kako nije bilo 345678000 dzamija! Kao sto lepo rece Espanol - sve je O.k. sa bilo kojom verom dok ne pocne da se drugima namece kao superiorna, a to islam upravo radi. Ko deli ljude na vernike i nevernike? A? Kuran ili Biblija? Ko deli zene na majke, sudbinske i nevernice? Sta se propoveda u originalnim pricama iz hiljadu i jedne noci? Tebi je sigurno poznato kako se tamo propoveda sta se radi sa nevernicima i nevernicama!Znas sta Abdurrahhmmann, vacari ti neke druge sa tom demagogijom...
 
Abdurrahman:
a sto se tice ovih ljudi koji su pretuceni na slikama, ja to osudjujem, jer to je ono sto islam zabranjuje a ko opet gleda na to ?

Ali srbi opet na drugoj strani nisu muslimane u BiH ili Kosovu ili sl tukli i ostavljali ih u zivotu, vec su pretezno klali i po kratkom postupku radili. Ili bi mucili kao sto im je bio i obicaj pa onda ubijali.

Lazes kao pseto. Izvini sto sam ovako grub, nije mi to obicaj, ali nagledao sam se i naslusao lazljivih turskih jezika. Ne zameri.
 
Sizif:
Zex:
Jes' ti to neki komunista?
Ne, ja sam kapitalista.
Zex:
Ne baš. Ne verujem u potpunu faktualnu istinitost jevanđelja, te je iz moje perspektive jako teško definisati kakva bi osoba trebala da bude "antihrist".
Zex:
Antihrist=satanista...
Antihrist nije isto što i satanista, ako se ne varam.
Zex:
Prvo podsvesni sluga zloga, a potom ponizni... O.k.,
???
Zex:
nije bas lepo receno "Shiptarski satanisti", ali nije ni mnogo pogresno.
Koliko sam upoznat sa incidencijom satanizma u Kosovskih Albanaca, rekao bih da je maltene nepostojeća. Nema satanista među njima, najveći broj satanista stanovnici su razvijenih zemalja.
Zex:
Oni koji pale crkve Hristove, jesu na neki nacin satanisti.
Govoriš besmislice, to uopšte ne mora biti tačno (a u ovom slučaju konkretno i nije reč o satanistima.)
Zex:
Oni koji pale dzamije su dileje.
Svi koji pale građevinske objekte da bi postigli određene ciljeve su, kako to slikovito kažeš, dileje.
Zex:
Jednostavno, ne treba im dati dozvolu za gradnju novih. Zasto? Paa, ima 1001 urbanisticki razlog za to... 8)
Voleo bih da čujem te urbanističke razloge od tebe, očigledno velikog stručnjaka za urbanizam i socijalna pitanja.

Sizife, stvarno si *eronja. Citaj izmedju redova to sto sam pisao.
 
Zex:
Abdurrahman:
a sto se tice ovih ljudi koji su pretuceni na slikama, ja to osudjujem, jer to je ono sto islam zabranjuje a ko opet gleda na to ?

Ali srbi opet na drugoj strani nisu muslimane u BiH ili Kosovu ili sl tukli i ostavljali ih u zivotu, vec su pretezno klali i po kratkom postupku radili. Ili bi mucili kao sto im je bio i obicaj pa onda ubijali.

Lazes kao pseto. Izvini sto sam ovako grub, nije mi to obicaj, ali nagledao sam se i naslusao lazljivih turskih jezika. Ne zameri.

Ma dajte ljudi,sta ste zapeli na coveka.Pa on je srbin!Naravno,on jos toga nije svestan,malo je u zabludi,ali mu treba pomoci..
 
Sizif:
MaranAta:
Бруталност шиптарских сатаниста...
Jesi li nam ti dobar danas? Kakve to veze imaju satanisti sa šiptarima?

Ili je to samo tvoj hrišćanski "govor ljubavi"... C c c, šta religija učini od čoveka. Pa recite na kraju da nije opasna po mozak?

Не знаш ли јадо да је мухамеданска секта по свом учењу само својеврстан облик сатанизма? Ако им је педофил Мухамед обећао оргијање са девицама у "рају", ко је стајао иза тог Мухамеда док је давао таква обећања? 8)
 
....posle obije Srbima o glavu naravno!!! :shock:
Svedoci smo da Republika Slovenija,a naročito grad Ljubljana ODBIJE da izda dozvolu za izgradnju džamije 10 km od Centra Ljubljane.... :D
I potpuno su u pravu.... :D
Znaju Slovenci da bi ta džamija postala leglo muslimanskog militarizma....A istine radi u Ljubljani postoje i aktivno djelaju pored OBE priznate Crkve,i SVE PROTESTANTSKE Sekte sa svojim hramovima,a izgrađen je i Budistički hram.... :D
Zar to ne GOVORI dovoljno o mišljenju Slovenaca o agarjanskom (za Sizifa Satanskom,muslimanskom) rodu... :D
I što će Beogradu džamija.... :D I naročito mu nije potrebna u Centru Beograda.... :D
 
sevalav:
Zex:
Abdurrahman:
a sto se tice ovih ljudi koji su pretuceni na slikama, ja to osudjujem, jer to je ono sto islam zabranjuje a ko opet gleda na to ?

Ali srbi opet na drugoj strani nisu muslimane u BiH ili Kosovu ili sl tukli i ostavljali ih u zivotu, vec su pretezno klali i po kratkom postupku radili. Ili bi mucili kao sto im je bio i obicaj pa onda ubijali.

Lazes kao pseto. Izvini sto sam ovako grub, nije mi to obicaj, ali nagledao sam se i naslusao lazljivih turskih jezika. Ne zameri.

Ma dajte ljudi,sta ste zapeli na coveka.Pa on je srbin!Naravno,on jos toga nije svestan,malo je u zabludi,ali mu treba pomoci..

Ovako, ja cu reci nesto sad, mozda vas iznenadi.

Ja cak ne lazem u 99 % slucajeva ni u sali a kamoli u ovome govoru. Jer mi tako vjera naredjuje.

Dalje, ja lazem kao pseto ha ? Je li ti mene mozes da utjerujes u laz ? Znas li ti da je moj rodjeni otac bio 14 mjeseci u vasim cetnickom, fasistickom, teroristickom, fundamentalistickom, zlotovroskom, kon logoru u Batkovicima (Bijeljina) i da je prezivio ono sto covjek ne moze haman ni sanjati ? A radio je u Beogradu 19 godina, da bi ga uhvatili kod kuce kad je dosao s poslam a s komsijama srbima koji su bili nas blizu je bio kao i on sam, kao da je bio neuzubillah i njihove vjere, ali opet po ledjima jer se je zvao Avdija ( rob Allahov ) a ne Bojan, ili Ratko ili Mlatko ...

Ja, najbolje znam sta pricam i svjedok mi je za to Bog, jer moj me otac nebi lagao a imam dovoljno materijala i dovoljno sam ljudi upoznao koji su slicno prezivjeli.

Sta je samo jedan primjer, sta je sa 700 Zvornicana, koji su poklani za jedan samo dan ? Gdje su oni ? Gdje je 25 000 Bosnjaka iz opcina podrinjski koji su poubijani i poklati u prvih samo 6 mjeseci agresije tj. '92. ? Sram da te bude , ja sam Bosnjak, Musliman a NIKAD nisam bio NITI cu kad biti Srbin, jer da sam srbin, ja nikad nebi smio podigunuti glavu uvijek bi hodao pogete, i vase glave trebaju da budu pogete do Sudnjeg dana za zlo koje ste pocinili i kao "pojedinci" ste kompletan narod uscavili tako da prebacujete svoj scav na druge sad.

Gdje god je na Balkanu rato, tu u ratu su "zrtve"srbi i uvijek u ratu su srbi, zar su oni to toliko ugrozeni pa samo Srbe napadaju, ma sta su to oni jadni skrivili ?

Krivi svi drugi u Sloveniji, a upravu Srbi, krivi u Hrvatskoj svi drugi a Srbi su upravu, Krivi svi drugi u Bosni i Hercegovini, a srbi se bore za nekakav opstanak, krivi su svi na kosovu a Srbi upravu su, krivi su svi u Vojvodini i madjari i hrvati i dr, samo Srbi su upravu, pa sad krivi i crnogorci a Srbi su upravu, zar ovo ne smrdi vise ? Zar ovo nije jasno i mentalno poremecenoj osobi ? Gdje god je rat, govor da su srbi upravu, pa i budala ce se zapitati, pa sto uvijek rat gdje su srbi i uvijek oni upravu a najvise cine zlocin.
 
MaranAta:
Иначе, познати су примери мухамеданаца који су за време силовања девојчица узвикивали "алаху екбер"... Па ви сад видите ко је тај њихов алах. 8)

Daj navedi te "poznate" primjere, gdje se je to desilo > Lazac si a tebe zele za sveca ovdje izabrati :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top