Quantcast

Brutalno ubistvo: Satima ubijao devojku i zvao bivšu da sluša vriske

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
Ris Ladlou (18), osuđen je na doživotnu kaznu zatvora zbog toga što je ubio Luizu Brenan (35) udarajući je tiganjem u glavu i nanoseći joj više od 25 uboda nožem.

Ladlou je upoznao Brenanovu u baru, otišli su zajedno u njegov stan, a pre nego što ju je brutalno ubio imali su seksualne odnose.

Ladlou ju je napao pre nego što je nazvao bivšu devojku, koju još nije preboleo da bi joj rekao šta je učinio.

Ladlouva bivša devojka mogla je da čuje nesrećnu Brenanovu kako zapomaže i viče “Ja umirem, umirem”.

Ladlou je bivšoj devojci rekao da je Brenanovu “pokupio” u baru a da ju je ubio jer ga je opsovala.

Bivša devojka je rekla da je Ladlou bio hladan i zao i da joj je telefonom mirno rekao: “Ljubavi, učinio sam nešto jako loše”.

Ladlou je telefonom rekao da je izbo žrtvu. “U kuhinji je, i njena krv je svuda”, priseća se bivša devojka njegovih reči.

“Čula sam kako zapomaže, a onda je prekinuo vezu. Posle me je zvao da mi kaže da je devojka mrtva”, kaže devojka.

“Rekao mi je, dođi pomozi mi, sa tobom je sve bolje, samo dođi, samo želim da budem sa tobom”, dodaje ona.

Ludlou je potom nazvao svoju majku koja je obavestila policiju.

Policija je ušla u stan i zatekla krvoproliće. Telo mrtve devojke pronašli su u kupatilu, a krvi je bilo svuda po kući. Tiganj i jedan od noževa kojim je počinjeno ubistvo pronađeno je u kuhinji.

Istraživanje je pokazalo da je nesrećna Brenanova umirala satima, a da je Ludlou sve to vreme telefonirao.

Ladluova bivša devojka je davajući iskaz na sudu rekla da je prekinula ljubavnu vezu sa njim zbog njegovog agresivnog ponašanja.

Psihijatri su zaključili nakon razgovora sa njim da je Ludlou ubio nesrećnu devojku zbog toga što nije osetio “da je emotivno ispunjen”, a to mu je bilo potrebno nakon raskida sa bivšom devojkom.

http://www.smedia.rs/vesti/vest/964...jao-devojku-i-zvao-bivsu-da-slusa-vriske.html

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.