Brorhers in arms

e brothers in arms izvini ali JESI budala... Napises jel neko igrao BIA:EIB ; zemunac ti odgovori da jeste a ti pitas koji deo... Pa koliko delova ima Brothers in Arms : Earned in blood
Ima Earned in Blood,Road to Hill 30(ili 20) i treba da izadje Higway to Hell(ja mislim da se tako zove).Ja sam igrao samo Road to Hill 30(ili 20,neznam) i dobra je igra.
 
Ja sam presko jedan bia i to sad skoro pre dan dv.E ***** li ga kako se zvao...U igrici se pojavljuje onaj sa naocarima (prica na radio) kojeg na kraju ubiju...Zadnja misija ides po svoja 2 tenka ako se dobro secam da je to zadnja...
 
Meni je ta igra strava, pogotovu ono sa davanjem naredbi svojim vojnicima. Igrao sam je vise puta, posto treba da je jednom zavrsis da otkljucas najtezi nivo igre, authentic ako se dobro secam. Puno, puno je teze ako dajes gloope naredbe svojim ljudima. Znam da sam jako ludeo kada negde zapnem, a bilo je dosta tih situacija.
 
Ne. Prvi deo je Road to Hill 30, Earned in Blood je drugi. Ista je grafika i koncepcija samo ova druga ima bogatiji multiplejer. Inace oba dela pricaju istu pricu samo iz ugla dva razlicita vojnika i vremenski se delimicno poklapaju.
 
Ne. Prvi deo je Road to Hill 30, Earned in Blood je drugi. Ista je grafika i koncepcija samo ova druga ima bogatiji multiplejer. Inace oba dela pricaju istu pricu samo iz ugla dva razlicita vojnika i vremenski se delimicno poklapaju.

vremenski je isto, to se vidi na brdu 30

Baker je prvi, Red je drugi vojnik...

stvarno odlična priča u igrici
 
еее само да питам између овог серијала и Call of Duty-a шта је боље? Мени се свиђа први део
Call of Duty-a, било је пуно разноврсних мисија јел и овде то случај? Мислим и остали делови Call of Duty-a нису лоши само што су кратки (нисам играо све, само први, онда онај наставак Allied Offensive и сад Modern Warfere)
 

Back
Top