Quantcast

Broj telefona i ime vlasnika

gusha

Aktivan član
Poruka
1.639
mozes saznati ime osobe koja je kupila karticu samo ako je kupljena na ugovor (u telekomu ili mobtelu, sa iemnom, prezimenom i oslatik podacima klijenta), a one varijante sa trafika, mobil shopova, preprodavaca, neces nikada naci...

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
U DANASNJE VREME CISTO SUMNJAM , OSIM AKO SE RADI O NEKOJ NEVAZNOJ LICNOSTI ..... TAD MOZES DA PRONADJES , ALI KOD NAS JE LUDILO POCEVSI OD TELEFONA DO KARTICA, ALI ONAJ MOJ KOLEGA PRE MENE NIJE TE SLAGAO POSTOJI SLUZBA ZA OTKRIVANJE BROJEVA TELEFONA TAKO AKO SI STVARNO OZBILJAN I NIJE NEKA ZENSKA U PITANJU , NEKE PRETNJE ILI SLICNO OBRATI SE MENI DA TE UPUTIM NA PRAVU ADRESU INACE OVAKO NEMA SANSE DA SAZNAS !!!!

gusha

Aktivan član
Poruka
1.639
ne mora 30 metara, posto je gsm mreza u pitanju. samo da je tel. ukljucen i u mrezi, i nadju te odmah. kao onaj lik sto je rejkao da ce da ubije predsednika Tadica ako ne oslobode Legiju. za sat vremena su mu dosti zandarmerija i saj na vrata, negde u neko selo u srbiji.... ako se secate...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.