Broj idiJota kod nas raste iz minuta u minut, iz sata u sat...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Pope, osveštaj mi pčelinjak

Tarife - Nezvanični cenovnici razlikuju se od eparhije do eparhije, od crkve do crkve, ali i od popa do popa. U Kolubarskom okrugu opelo košta 100 evra! Služba - Osveštavaju se tržni centri, stadioni, stranačke prostorije, izvori, prodavnice, lokali, njive, putevi, mostovi, pasarele, automobili, čamci, motori...

P.S. Broj idiJota, degenerika u Srbiji raste iz dana u dan, iz meseca u mesec, a o godinama da ne govorimo. Dokoni gnuovi ne znaju šta bi više od besmisla života, delanja, pa ko vele, da osveštaju i čamce i kučiće i njive, i tržne cenzte, i friz...erske salone i čak stranačke prostorije. Što je više jada, jeda, bede, propasti društva i morala, to je broj crkava, popova, krštenja, sečenja kolača i opela sve više i više i više. Od tog posla popovi su počeli da nam žive ko tajkuni, imaju sve, voze kola skuplja od Bila Gejtsa, a puše više i jedu više no bilo koji hedonista i klošar na ovome svetu. Ali zaista je tako. U to ime, daj da mi POP Ćito i Spiro preseču i okade ovaj moj komentar, ali za dzaba naravno.
 
Pope, osveštaj mi pčelinjak

Tarife - Nezvanični cenovnici razlikuju se od eparhije do eparhije, od crkve do crkve, ali i od popa do popa. U Kolubarskom okrugu opelo košta 100 evra! Služba - Osveštavaju se tržni centri, stadioni, stranačke prostorije, izvori, prodavnice, lokali, njive, putevi, mostovi, pasarele, automobili, čamci, motori...

P.S. Broj idiJota, degenerika u Srbiji raste iz dana u dan, iz meseca u mesec, a o godinama da ne govorimo. Dokoni gnuovi ne znaju šta bi više od besmisla života, delanja, pa ko vele, da osveštaju i čamce i kučiće i njive, i tržne cenzte, i friz...erske salone i čak stranačke prostorije. Što je više jada, jeda, bede, propasti društva i morala, to je broj crkava, popova, krštenja, sečenja kolača i opela sve više i više i više. Od tog posla popovi su počeli da nam žive ko tajkuni, imaju sve, voze kola skuplja od Bila Gejtsa, a puše više i jedu više no bilo koji hedonista i klošar na ovome svetu. Ali zaista je tako. U to ime, daj da mi POP Ćito i Spiro preseču i okade ovaj moj komentar, ali za dzaba naravno.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
tarzan_i_cita.jpg
 
Pope, osveštaj mi pčelinjak

Tarife - Nezvanični cenovnici razlikuju se od eparhije do eparhije, od crkve do crkve, ali i od popa do popa. U Kolubarskom okrugu opelo košta 100 evra! Služba - Osveštavaju se tržni centri, stadioni, stranačke prostorije, izvori, prodavnice, lokali, njive, putevi, mostovi, pasarele, automobili, čamci, motori...

P.S. Broj idiJota, degenerika u Srbiji raste iz dana u dan, iz meseca u mesec, a o godinama da ne govorimo. Dokoni gnuovi ne znaju šta bi više od besmisla života, delanja, pa ko vele, da osveštaju i čamce i kučiće i njive, i tržne cenzte, i friz...erske salone i čak stranačke prostorije. Što je više jada, jeda, bede, propasti društva i morala, to je broj crkava, popova, krštenja, sečenja kolača i opela sve više i više i više. Od tog posla popovi su počeli da nam žive ko tajkuni, imaju sve, voze kola skuplja od Bila Gejtsa, a puše više i jedu više no bilo koji hedonista i klošar na ovome svetu. Ali zaista je tako. U to ime, daj da mi POP Ćito i Spiro preseču i okade ovaj moj komentar, ali za dzaba naravno.

И ја да имам ПЧЕЛИЊАК - сигурно би довео попа да га освешта... или ИЗВОР... или ЊИВУ... не разумем зашто пишеш о стварима КОЈЕ УОПШТЕ НЕ РАЗУМЕШ.

Свакако да ново време доноси и потезе неких свештеника који нису прихватљиви... али у принципу ШТА СЕ ТО ТЕБЕ ТИЧЕ...:rtfm:
 
Ako se ne varam, postavljač vjernike naziva degenericima, idiotima itd.

Ne znam koliko je tema dobro postavljena?

Varaš se, ne vernike, no kvazi friške vernike koji misle da je osveštenje kučeta neka velika stvar...a da ne govorim o političkim stranačkim prostorijama.
Ako oni nisu gamad, štakori, degenerici onda tu reč treba ukinuti.
 
И ја да имам ПЧЕЛИЊАК - сигурно би довео попа да га освешта... или ИЗВОР... или ЊИВУ... не разумем зашто пишеш о стварима КОЈЕ УОПШТЕ НЕ РАЗУМЕШ.

Свакако да ново време доноси и потезе неких свештеника који нису прихватљиви... али у принципу ШТА СЕ ТО ТЕБЕ ТИЧЕ...:rtfm:

Pa ja mojega nisam osveštao, a on zdrav, prav i bez vodice...tako da, pčele mogu samo da ga pomaze.
 
Varaš se, ne vernike, no kvazi friške vernike koji misle da je osveštenje kučeta neka velika stvar...a da ne govorim o političkim stranačkim prostorijama.
Ako oni nisu gamad, štakori, degenerici onda tu reč treba ukinuti.

Ti si sve one koji npr. osveštaju kuću nazvao degenericima.
Samim tim si uvrijedio vjernike.
 
Pope, osveštaj mi pčelinjak

Tarife - Nezvanični cenovnici razlikuju se od eparhije do eparhije, od crkve do crkve, ali i od popa do popa. U Kolubarskom okrugu opelo košta 100 evra! Služba - Osveštavaju se tržni centri, stadioni, stranačke prostorije, izvori, prodavnice, lokali, njive, putevi, mostovi, pasarele, automobili, čamci, motori...

P.S. Broj idiJota, degenerika u Srbiji raste iz dana u dan, iz meseca u mesec, a o godinama da ne govorimo. Dokoni gnuovi ne znaju šta bi više od besmisla života, delanja, pa ko vele, da osveštaju i čamce i kučiće i njive, i tržne cenzte, i friz...erske salone i čak stranačke prostorije. Što je više jada, jeda, bede, propasti društva i morala, to je broj crkava, popova, krštenja, sečenja kolača i opela sve više i više i više. Od tog posla popovi su počeli da nam žive ko tajkuni, imaju sve, voze kola skuplja od Bila Gejtsa, a puše više i jedu više no bilo koji hedonista i klošar na ovome svetu. Ali zaista je tako. U to ime, daj da mi POP Ćito i Spiro preseču i okade ovaj moj komentar, ali za dzaba naravno.

...neka se krsti ko gde i kako hoce, neka placa koga god zeli da bi mu za novce isti ostvario vezu sa Bogom samo neka mene niko ne primorava da tako nesto cinim...
 
Shto se tiche popova,dali ste chuli izreku da su u selu popvske svinje najdeblje!!
A shto se tiche idiota,znate kako??Teshko je presuditi ko je idiot,velika konkurencija!!
Zavukli se u sve pore ovog drushtva ot vlade,politike,novina o televiziji i da ne prichamo,i sada se trude da i nas ostale ubede da smo idioti ili da nas preobrate.
E vala ja necu,ja znam da sam idiot na moju stranu,necu na njihovu
 
Има квазиверника и међу поповима и међу обичним народом ко шаше!
То је последица 50 година комунизма и затирања православља!
Православље је нешто најбоље и најљепше што ми срби имамо,камо среће да се сви обратимо са кривог пута ка вери наших дедова у Христа Исуса спаситеља!
Треба народ неко да подучи вери и Христовој науци,али нема ко јер су и већина учитеља неуки или криво научени! Зато постоји Библија у њој је све написано како треба живети,па ако поп не ваља не треба попа слушати већ реч божју!
Има и изузетака међу поповима као патријарх Павле покојни што је био,као што је епископ Јегарски Порфирије који су се доказали и речима и делима такве људе треба слушати! Има таквих и још,по делима их можете познати!
Овде видим неки се спрдају са вером и са православљем нека вам је на част,али треба да знате да кад се са тим спрдате са собом се спрдате!
Обратите се Богу маловерни ради вас самих!
 
Pope, osveštaj mi pčelinjak

Tarife - Nezvanični cenovnici razlikuju se od eparhije do eparhije, od crkve do crkve, ali i od popa do popa. U Kolubarskom okrugu opelo košta 100 evra! Služba - Osveštavaju se tržni centri, stadioni, stranačke prostorije, izvori, prodavnice, lokali, njive, putevi, mostovi, pasarele, automobili, čamci, motori...

P.S. Broj idiJota, degenerika u Srbiji raste iz dana u dan, iz meseca u mesec, a o godinama da ne govorimo. Dokoni gnuovi ne znaju šta bi više od besmisla života, delanja, pa ko vele, da osveštaju i čamce i kučiće i njive, i tržne cenzte, i friz...erske salone i čak stranačke prostorije. Što je više jada, jeda, bede, propasti društva i morala, to je broj crkava, popova, krštenja, sečenja kolača i opela sve više i više i više. Od tog posla popovi su počeli da nam žive ko tajkuni, imaju sve, voze kola skuplja od Bila Gejtsa, a puše više i jedu više no bilo koji hedonista i klošar na ovome svetu. Ali zaista je tako. U to ime, daj da mi POP Ćito i Spiro preseču i okade ovaj moj komentar, ali za dzaba naravno.

slazem se sa ovom pricom ma da ipak mislim da nije bas toliko tragicna sitvacija ali i da ipak ima PODOSTA svestenika SPC koji zive kao BEG-ovi a sve ih je vise i vise kako vreme odmice, namesto da budu: isposnici, borci za pravdu i postenje... oni se voze u skupim autima, jedu prasetinu svakoga dana, imaju podno grejanje u svojim stanovima i manastirskim keiijama pa cak neki i djakuzi ili bazen...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top