Broj 76

Covid

Početnik
Poruka
8
Zanima me da li sam jedina osoba koja konstantno vidja broj 76?
Ima vise od pola godine kako svaki dan po više puta vidim taj broj na raznim mjestima npr. kada upalim tel. slucajno pogledam na bateriju kad ono 76%, izadjem u grad bezveze skrenem pogled na neko auto na tablicama bude broj 76, otvorim instagram na prvoj fotografiji koju vidim bude 76 lajkova, upalim tv na tvu vidim broj 76... Uglavnom svaki dan taj broj vidim vise puta na razlicitim mjestima... Ne znam da li tripujem ili sta al polako me to izludjuje, trazio sam po internetu na Americkim stranicama i uglavnom se govori kao andjelski broj ... Moze li neko da mi pojasni malo sta se desava, da li ima ovde jos neka osoba koja cesto vidja broj 76 ili bar neki drugi.....
 
Zanima me da li sam jedina osoba koja konstantno vidja broj 76?
Ima vise od pola godine kako svaki dan po više puta vidim taj broj na raznim mjestima npr. kada upalim tel. slucajno pogledam na bateriju kad ono 76%, izadjem u grad bezveze skrenem pogled na neko auto na tablicama bude broj 76, otvorim instagram na prvoj fotografiji koju vidim bude 76 lajkova, upalim tv na tvu vidim broj 76... Uglavnom svaki dan taj broj vidim vise puta na razlicitim mjestima... Ne znam da li tripujem ili sta al polako me to izludjuje, trazio sam po internetu na Americkim stranicama i uglavnom se govori kao andjelski broj ... Moze li neko da mi pojasni malo sta se desava, da li ima ovde jos neka osoba koja cesto vidja broj 76 ili bar neki drugi.....
Nisi jedini,zadnjih 10 godina stalno vidjam broj 22...
 
Zanima me da li sam jedina osoba koja konstantno vidja broj 76?
Ima vise od pola godine kako svaki dan po više puta vidim taj broj na raznim mjestima npr. kada upalim tel. slucajno pogledam na bateriju kad ono 76%, izadjem u grad bezveze skrenem pogled na neko auto na tablicama bude broj 76, otvorim instagram na prvoj fotografiji koju vidim bude 76 lajkova, upalim tv na tvu vidim broj 76... Uglavnom svaki dan taj broj vidim vise puta na razlicitim mjestima... Ne znam da li tripujem ili sta al polako me to izludjuje, trazio sam po internetu na Americkim stranicama i uglavnom se govori kao andjelski broj ... Moze li neko da mi pojasni malo sta se desava, da li ima ovde jos neka osoba koja cesto vidja broj 76 ili bar neki drugi.....

Zašto baš 76?
Znači li tebi lično taj broj bilo šta u životu?
Nema baš neke veze sa astrologijom tako da nemam ni šta više da napišem.
Ovo je više tema za misterije nego za zvezde. :)
 
Zašto baš 76?
Znači li tebi lično taj broj bilo šta u životu?
Nema baš neke veze sa astrologijom tako da nemam ni šta više da napišem.
Ovo je više tema za misterije nego za zvezde. :)
Pa ja bih svrstao u numerologiju ali nsiam mogao naci tu temu... Uglavnom ne znaci mi nista taj broj ali konstanto ga vidjam u zadnjih pola godine i ne znam zasto... Nmg da vjerujem da je slucajnost i da se ta slucajnost ponavlja iz dana u dan...
 
Pa ja bih svrstao u numerologiju ali nsiam mogao naci tu temu... Uglavnom ne znaci mi nista taj broj ali konstanto ga vidjam u zadnjih pola godine i ne znam zasto... Nmg da vjerujem da je slucajnost i da se ta slucajnost ponavlja iz dana u dan...

Zaista ne znam...

Rado bih ti pomogla ali nisam imala iskustva sa takvim slučajevima. :)
 
1588449466780.png

Cist primjer, otvaram stranicu da vidim da li ima novih odgovora i naravno eto i 76ice... Uvijek ma sta god radio taj broj se jednostavno mora pojavit ....
 
Zanima me da li sam jedina osoba koja konstantno vidja broj 76?
Ima vise od pola godine kako svaki dan po više puta vidim taj broj na raznim mjestima npr. kada upalim tel. slucajno pogledam na bateriju kad ono 76%, izadjem u grad bezveze skrenem pogled na neko auto na tablicama bude broj 76, otvorim instagram na prvoj fotografiji koju vidim bude 76 lajkova, upalim tv na tvu vidim broj 76... Uglavnom svaki dan taj broj vidim vise puta na razlicitim mjestima... Ne znam da li tripujem ili sta al polako me to izludjuje, trazio sam po internetu na Americkim stranicama i uglavnom se govori kao andjelski broj ... Moze li neko da mi pojasni malo sta se desava, da li ima ovde jos neka osoba koja cesto vidja broj 76 ili bar neki drugi.....
da je 69 pa da te razumem i pojasnim , ali 76 :lol:
 
Poslednja izmena:
This is some scary shit...:dosadno:
Hahahah mene to nervira najvise i samo postajem jos vise znatizeljan, sta se to krije iza tog broja, i uvijek se pitam zasto, npr. zasto sam ja bas morao da pogledam stranicu u tom trenutku kada je tu bilo 76 odgovara a mogao sam i 2 minute kasnije kada je tu bio broj 77 i tako se ponavlja u nedogled sta god radio taj broj se pojavi i ja jednostavno moram da ga ugledam zelio to ja ili ne...
 
Hahahah mene to nervira najvise i samo postajem jos vise znatizeljan, sta se to krije iza tog broja, i uvijek se pitam zasto, npr. zasto sam ja bas morao da pogledam stranicu u tom trenutku kada je tu bilo 76 odgovara a mogao sam i 2 minute kasnije kada je tu bio broj 77 i tako se ponavlja u nedogled sta god radio taj broj se pojavi i ja jednostavno moram da ga ugledam zelio to ja ili ne...
Evo sad bez zezanja, čula sam slučajeve da se to ljudima dešavalo. Meni se na primer ranije dešavalo da slučajno bezveze pogledam u sat i svaki put bude 2:15
Svakog dana u isto vreme pogledam u sat, bez prethodnog razmišljanja o tome i svaki put bude tačno 2:15 ni minut gore ni minut dole. To je trajalo možda 2-3 meseca, bilo mi je čudno, ali nisam nešto posvećivala tome pažnju. Ko zna, ja verujem u razne znakove i te stvari. Nekad ih vidimo, nekada ne. Ne mislim da si lud :)
 
Za teslu su brojevi 3 - 6 - 9. Uviđao je obrasce tim brojevima i postao opsednut da je tri puta obišao zgradu hotela pre nego što je ušao.
Evo zašto je njega fascinirao broj 9.

1440 minuta ima u danu ( 1 + 4 + 4 + 0 ) = 9
86400 sekunde u danu ( 8 + 6 + 4 + 0 + 0 ) = 18 (1 + 8)= 9
10080 minuta u nedelji ( 1 + 8 ) = 9
525600 minuta u godini (5 + 2 + 5 + 6) = 18 (1 + 8) = 9

Krug. 360 stepeni (3+6) = 9
Pola kruga. 180 stepeni = 9
Četvrtina kruga. 90 stepeni = 9
Osmina kruga. 45 stepeni = 9
Šesnaestina kruga. 22.5 stepeni = 9

Itd itd itd

P.S. Imao je kompulsivno opsesivni poremećaj
 
Za teslu su brojevi 3 - 6 - 9. Uviđao je obrasce tim brojevima i postao opsednut da je tri puta obišao zgradu hotela pre nego što je ušao.
Evo zašto je njega fascinirao broj 9.

1440 minuta ima u danu ( 1 + 4 + 4 + 0 ) = 9
86400 sekunde u danu ( 8 + 6 + 4 + 0 + 0 ) = 18 (1 + 8)= 9
10080 minuta u nedelji ( 1 + 8 ) = 9
525600 minuta u godini (5 + 2 + 5 + 6) = 18 (1 + 8) = 9

Krug. 360 stepeni (3+6) = 9
Pola kruga. 180 stepeni = 9
Četvrtina kruga. 90 stepeni = 9
Osmina kruga. 45 stepeni = 9
Šesnaestina kruga. 22.5 stepeni = 9

Itd itd itd

P.S. Imao je kompulsivno opsesivni poremećaj
Znam sta je kompulsivno opsesivni poremecaj i te cinjenice vezane za Teslu... Toliko jos nisam izludio za tim da obilazim 76 puta oko kuce 🤣
 
Naravno da hocu, hvala na savjetu 👍
Ako nisi nikad nista citao na tu temu, obrati posebnu paznju na kognitivne distorzije("cognitive bias").
Ukratko: Ti mislis da ti drzis volan a nisi ni svestan koliko tvoj mozak vozi tebe. :D
Mozda znas da postoji podsvest, ali o njoj verovatno ne znas nista. A ta podsvest je ranga kao kad ukljucis autopilot u avionu i mislis da ti upravljas sa njim. A ustvari ti samo gledas kroz prozor.
To sto tebe muci je: "Pattern recognition "
 
Poslednja izmena:
Ugovor o sporazumnom raskidu radnog odnosa nije ovde toliko bitan, bitan je Ugovor o radu koji si sigurno morao da potpišeš kada si se zapošljavao, jer je on osnova za sve ostalo. Firme se tim ugovorom uvek obezbeđuju unapred za sve ostalo što može da se desi. Prema tome, prvo pročitaj Ugovor o radu i vidi šta tamo piše, jer je moguće da je jedna od stavki da Poslodavac može da ga raskine kada prestane potreba za tim.
U tom slučaju, potpisao ti ili ne, ne menja ništa.
Pogledajte prilog 691659
Cist primjer, otvaram stranicu da vidim da li ima novih odgovora i naravno eto i 76ice... Uvijek ma sta god radio taj broj se jednostavno mora pojavit ....
Meni se to desavalo jedno vreme sa brojem 33 , resio sam problem tako sto sam obracao paznju na sve brojeve i ustanovio da me podjednako progone svi brojevi , nego sam slucajno 4-5 puta registrovao broj 33 , to povezao sa necim abnormalnim i onda posto sam bio sa tim "opsednut" verovatno da je mozak uvek trazio to 33 a ostale brojeve ignorisao , evo uzmi recimo trudi se da nadjes broj 27 sto vise puta dnevno slucnajno , videces kako ce ti se 76 polako gubiti iz vida a 27 poceti da dominira :)
 

Back
Top