Brnabić: Vučić u svetu ima veći uticaj nego što ga je imao Tito

Zaposli, koga? Migrante? Pola miliona Srba pobjeglo od zaposlenja?
Miroljubivost? Sta bi sa Banjskom? Miroljubiv samo na stetu Srbije.
Monetarna politika stabilna? Jeste, ali do kada?
Cijenjen jeste, ali kod koga? Makron: Sky app ---> 3 milijarde EU za Rafale, Solc-Merz: srpski Litijum za pomoc posrnuloj nejmackoj autoindustriji, a nama iseljavanje i trajno zagadjenje za 5% rudne rente, Si: neogranicena exploatacija srpskog zlata, bakra, srebra bez ikakvih ekoloskih standarda, krediti za preskupe brze pruge . . .

Лајфизбич, бро :gadja:
 
Svaki Cigo svoga konja hvali, pa tako i ona Vučića, ništa sporno.
Tito i Vučić ipak nisu za poredjenje, druge epohe, druga geopolitika, pa i druga pozicija same države.
Vučića eventualno možemo uporediti sa žutima, koji su bili beskičmenjaci svoje vrste i apsolutno nepoštovani od srane svih, mada i tad je geopolitika bila drugačija, Kina nije bila što je danas, Evropa je imala neki ugled što danas nema, Amerika je konstanti kabadahija kako tad tako i sad... ali u novom multipolarnom svetu Srbija je na lošoj poziciji, jer je okrožena u titovskom žargonu problemima. Jugoslavija u doba tita je bila savršena kao tampon zona izmedju istoka i zapada, i tu je Tito plivao.
Da različite epohe ali zato je bas jos jedinstvenije da je Vucić dobar s svima.
 
Nakaze

1000020932.jpg
 
Када ти амбасадори КВИНТЕ поставе идиота на власт да би што лакше реализовали своје циљеве у Србији, а он опет да би се осећао сигурно окружи се још већим кругом идиота, е онда добијеш Брнабу.
Особа којој је једини и највећи квалитет то што је геј.
Сачувај Боже.
Погледај ти само ово четворо сподоба на слици. Ту нема једна цела особа.
 
Када ти амбасадори КВИНТЕ поставе идиота на власт да би што лакше реализовали своје циљеве у Србији, а он опет да би се осећао сигурно окружи се још већим кругом идиота, е онда добијеш Брнабу.
Особа којој је једини и највећи квалитет то што је геј.
Сачувај Боже.
Погледај ти само ово четворо сподоба на слици. Ту нема једна цела особа.

Е то је обојена револуција...

Српски Владалац има задатак да се не сазнају његове дахијске и харачлијске активности
 
  • Podržavam
Reactions: MC_

Back
Top