Brnabić: Vučić u svetu ima veći uticaj nego što ga je imao Tito

Lideri dve trenutno najveće svetske sile, predsednik Kine Si Điping i predsednik SAD Donald Tramp, pokazali su svoj lični odnos i uvažavanje prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekla je Ana Brnabić.

Predsednica Skupštine Srbije je to kazala govoreći o nedavnoj poseti Vučića Kini, gde ga je odlikovao predsednik Si, kao i o tome što je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social podelio intervju koji je Vučić dao za Brajtbart njuz, prenosi nedeljnik "Vreme".

"I to samu Republiku Srbiju svrstava u domen zemalja u kojem mi nikada nismo bili. Nismo bili ni u vreme Josipa Broza Tita, a za koga su govorili, pa i danas blokaderi govore, da je najuticajniji ikada bio državnik i lider sa ovih prostora", rekla je Brnabić za TV Prva.
https://www.021.rs/info/srbija/445049/brnabic-vucic-u-svetu-ima-veci-uticaj-nego-sto-ga-je-imao-tito

Ima toga još u tekstu, da vas ne davim. Zašto su Vučić i ekipa očigledno opsednuti Titom? Šta bi Tito radio sa ovakvim saradnicima?
Kad sam spominjao Vucici novi Tito, cacad se vredjala?
 
Ко запосли свој народ
и наводи га на мирољубивост
а монетарна политика му је стабилна
мора бити цењен од колега.

Сви они имају исте и сличне проблеме.
Zaposli, koga? Migrante? Pola miliona Srba pobjeglo od zaposlenja?
Miroljubivost? Sta bi sa Banjskom? Miroljubiv samo na stetu Srbije.
Monetarna politika stabilna? Jeste, ali do kada?
Cijenjen jeste, ali kod koga? Makron: Sky app ---> 3 milijarde EU za Rafale, Solc-Merz: srpski Litijum za pomoc posrnuloj nejmackoj autoindustriji, a nama iseljavanje i trajno zagadjenje za 5% rudne rente, Si: neogranicena exploatacija srpskog zlata, bakra, srebra bez ikakvih ekoloskih standarda, krediti za preskupe brze pruge . . .
 
Lideri dve trenutno najveće svetske sile, predsednik Kine Si Điping i predsednik SAD Donald Tramp, pokazali su svoj lični odnos i uvažavanje prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekla je Ana Brnabić.

Predsednica Skupštine Srbije je to kazala govoreći o nedavnoj poseti Vučića Kini, gde ga je odlikovao predsednik Si, kao i o tome što je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social podelio intervju koji je Vučić dao za Brajtbart njuz, prenosi nedeljnik "Vreme".

"I to samu Republiku Srbiju svrstava u domen zemalja u kojem mi nikada nismo bili. Nismo bili ni u vreme Josipa Broza Tita, a za koga su govorili, pa i danas blokaderi govore, da je najuticajniji ikada bio državnik i lider sa ovih prostora", rekla je Brnabić za TV Prva.
https://www.021.rs/info/srbija/445049/brnabic-vucic-u-svetu-ima-veci-uticaj-nego-sto-ga-je-imao-tito

Ima toga još u tekstu, da vas ne davim. Zašto su Vučić i ekipa očigledno opsednuti Titom? Šta bi Tito radio sa ovakvim saradnicima?
ovde su jos neki opsednuti sa Tito........................noge im se oseku kad se to ime pomene........nije mi jasno zasto.......bas fin covek.
 
_114585267_gettyimages-515396008.jpg

-----------

1819611_ejoj.jpg

T1_637x940
Haha kabrio vs hoklica!!
 
Lideri dve trenutno najveće svetske sile, predsednik Kine Si Điping i predsednik SAD Donald Tramp, pokazali su svoj lični odnos i uvažavanje prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekla je Ana Brnabić.

Predsednica Skupštine Srbije je to kazala govoreći o nedavnoj poseti Vučića Kini, gde ga je odlikovao predsednik Si, kao i o tome što je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social podelio intervju koji je Vučić dao za Brajtbart njuz, prenosi nedeljnik "Vreme".

"I to samu Republiku Srbiju svrstava u domen zemalja u kojem mi nikada nismo bili. Nismo bili ni u vreme Josipa Broza Tita, a za koga su govorili, pa i danas blokaderi govore, da je najuticajniji ikada bio državnik i lider sa ovih prostora", rekla je Brnabić za TV Prva.
https://www.021.rs/info/srbija/445049/brnabic-vucic-u-svetu-ima-veci-uticaj-nego-sto-ga-je-imao-tito

Ima toga još u tekstu, da vas ne davim. Zašto su Vučić i ekipa očigledno opsednuti Titom? Šta bi Tito radio sa ovakvim saradnicima?
приметио сма да и хрвати прате нашег предсесника више него њиовог🤣
 
S'obzirom da je Kina danas mocnija nego ceo Zapad zajedno, i da ce jos uvek rasti decenijama, i postati krajnja hipersila covecanstva, moze se reci da je vec sada Vucic nadmasio Tita sto se tice spoljne politike, tako sto je jedan od 7-8 drzavnika koji je dobio licno najvise odlikovanje od Xi Jinpinga. I tehnologija i industrijska sila su na kineskoj strani. Kraj price. Ako imate nesto glupo da napisete, ne odgovarajte mi.



508815926_743549765027023_1723082460839647606_n.jpg




China's shipbuilding capacity compared to the US : r/Sino



China Produces More Electricity Than the USA and the EU ...
 
Svaki Cigo svoga konja hvali, pa tako i ona Vučića, ništa sporno.
Tito i Vučić ipak nisu za poredjenje, druge epohe, druga geopolitika, pa i druga pozicija same države.
Vučića eventualno možemo uporediti sa žutima, koji su bili beskičmenjaci svoje vrste i apsolutno nepoštovani od srane svih, mada i tad je geopolitika bila drugačija, Kina nije bila što je danas, Evropa je imala neki ugled što danas nema, Amerika je konstanti kabadahija kako tad tako i sad... ali u novom multipolarnom svetu Srbija je na lošoj poziciji, jer je okrožena u titovskom žargonu problemima. Jugoslavija u doba tita je bila savršena kao tampon zona izmedju istoka i zapada, i tu je Tito plivao.
 
Lideri dve trenutno najveće svetske sile, predsednik Kine Si Điping i predsednik SAD Donald Tramp, pokazali su svoj lični odnos i uvažavanje prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekla je Ana Brnabić.

Predsednica Skupštine Srbije je to kazala govoreći o nedavnoj poseti Vučića Kini, gde ga je odlikovao predsednik Si, kao i o tome što je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social podelio intervju koji je Vučić dao za Brajtbart njuz, prenosi nedeljnik "Vreme".

"I to samu Republiku Srbiju svrstava u domen zemalja u kojem mi nikada nismo bili. Nismo bili ni u vreme Josipa Broza Tita, a za koga su govorili, pa i danas blokaderi govore, da je najuticajniji ikada bio državnik i lider sa ovih prostora", rekla je Brnabić za TV Prva.
https://www.021.rs/info/srbija/445049/brnabic-vucic-u-svetu-ima-veci-uticaj-nego-sto-ga-je-imao-tito

Ima toga još u tekstu, da vas ne davim. Zašto su Vučić i ekipa očigledno opsednuti Titom? Šta bi Tito radio sa ovakvim saradnicima?
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top