Brnabić: Vučić u svetu ima veći uticaj nego što ga je imao Tito

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
257.277
Lideri dve trenutno najveće svetske sile, predsednik Kine Si Điping i predsednik SAD Donald Tramp, pokazali su svoj lični odnos i uvažavanje prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekla je Ana Brnabić.

Predsednica Skupštine Srbije je to kazala govoreći o nedavnoj poseti Vučića Kini, gde ga je odlikovao predsednik Si, kao i o tome što je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social podelio intervju koji je Vučić dao za Brajtbart njuz, prenosi nedeljnik "Vreme".

"I to samu Republiku Srbiju svrstava u domen zemalja u kojem mi nikada nismo bili. Nismo bili ni u vreme Josipa Broza Tita, a za koga su govorili, pa i danas blokaderi govore, da je najuticajniji ikada bio državnik i lider sa ovih prostora", rekla je Brnabić za TV Prva.
https://www.021.rs/info/srbija/445049/brnabic-vucic-u-svetu-ima-veci-uticaj-nego-sto-ga-je-imao-tito

Ima toga još u tekstu, da vas ne davim. Zašto su Vučić i ekipa očigledno opsednuti Titom? Šta bi Tito radio sa ovakvim saradnicima?
 
Lideri dve trenutno najveće svetske sile, predsednik Kine Si Điping i predsednik SAD Donald Tramp, pokazali su svoj lični odnos i uvažavanje prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekla je Ana Brnabić.

Predsednica Skupštine Srbije je to kazala govoreći o nedavnoj poseti Vučića Kini, gde ga je odlikovao predsednik Si, kao i o tome što je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social podelio intervju koji je Vučić dao za Brajtbart njuz, prenosi nedeljnik "Vreme".

"I to samu Republiku Srbiju svrstava u domen zemalja u kojem mi nikada nismo bili. Nismo bili ni u vreme Josipa Broza Tita, a za koga su govorili, pa i danas blokaderi govore, da je najuticajniji ikada bio državnik i lider sa ovih prostora", rekla je Brnabić za TV Prva.
https://www.021.rs/info/srbija/445049/brnabic-vucic-u-svetu-ima-veci-uticaj-nego-sto-ga-je-imao-tito

Ima toga još u tekstu, da vas ne davim. Zašto su Vučić i ekipa očigledno opsednuti Titom? Šta bi Tito radio sa ovakvim saradnicima?
Исуса и Алаха није спомињала? :sad2:
 
Lideri dve trenutno najveće svetske sile, predsednik Kine Si Điping i predsednik SAD Donald Tramp, pokazali su svoj lični odnos i uvažavanje prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekla je Ana Brnabić.

Predsednica Skupštine Srbije je to kazala govoreći o nedavnoj poseti Vučića Kini, gde ga je odlikovao predsednik Si, kao i o tome što je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social podelio intervju koji je Vučić dao za Brajtbart njuz, prenosi nedeljnik "Vreme".

"I to samu Republiku Srbiju svrstava u domen zemalja u kojem mi nikada nismo bili. Nismo bili ni u vreme Josipa Broza Tita, a za koga su govorili, pa i danas blokaderi govore, da je najuticajniji ikada bio državnik i lider sa ovih prostora", rekla je Brnabić za TV Prva.
https://www.021.rs/info/srbija/445049/brnabic-vucic-u-svetu-ima-veci-uticaj-nego-sto-ga-je-imao-tito

Ima toga još u tekstu, da vas ne davim. Zašto su Vučić i ekipa očigledno opsednuti Titom? Šta bi Tito radio sa ovakvim saradnicima?

Likvidirao ili u najboljem slucaju poslao na Goli Otok.
 
Lideri dve trenutno najveće svetske sile, predsednik Kine Si Điping i predsednik SAD Donald Tramp, pokazali su svoj lični odnos i uvažavanje prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekla je Ana Brnabić.

Predsednica Skupštine Srbije je to kazala govoreći o nedavnoj poseti Vučića Kini, gde ga je odlikovao predsednik Si, kao i o tome što je Tramp na svojoj društvenoj mreži Truth Social podelio intervju koji je Vučić dao za Brajtbart njuz, prenosi nedeljnik "Vreme".

"I to samu Republiku Srbiju svrstava u domen zemalja u kojem mi nikada nismo bili. Nismo bili ni u vreme Josipa Broza Tita, a za koga su govorili, pa i danas blokaderi govore, da je najuticajniji ikada bio državnik i lider sa ovih prostora", rekla je Brnabić za TV Prva.
https://www.021.rs/info/srbija/445049/brnabic-vucic-u-svetu-ima-veci-uticaj-nego-sto-ga-je-imao-tito

Ima toga još u tekstu, da vas ne davim. Zašto su Vučić i ekipa očigledno opsednuti Titom? Šta bi Tito radio sa ovakvim saradnicima?

Imao je bolje saradnike koji su završili svoje karijere a ova ekipa je za Goli otok.

Kada se već porede sa Titom neka pokažu slike kako je Tito sedeo kod Niksona a kako Vučić kod Trampa u Beloj kući.
 
_114585265_gettyimages-515399260.jpg.webp

Vs

Av sedi na hoklici.
 
Ne znam da li je ta izjava smešna ili žalosna.

Taj njegov "uticaj" više liči na to da je koristan svima koji žele nešto od Srbije. Nije teško biti omiljen kod velikih sila ako si spreman da prodaješ resurse, praviš ustupke, truješ svoj narod i žrtvuješ dugoročne interese zemlje zarad kratkoročne političke koristi. Takvih bi se našlo koliko hoćeš. Mnogo je teže izboriti poštovanje tako što štitiš interese svoje države. Tu se meri stvarni uticaj.
 

Back
Top