Brnabić: Vučić će sutra saopštiti neke teške odluke, zabrana uvoza ruske nafte je praktično uvođenje sankcija Srbiji

Niko se neće smrzavati, to su idiotarije.
Radi se o tome da EU me dopušta Srbiji da sjedi na dvije stolice. Neka fino kaže EU nas ne zanima, hoćemo sa Rusijom i sve 5. Zavrnu vam pipu, a Rusija odvrne.
Di je problem?

А шта вас брига с ким ћемо ми, или на колико столица седимо?
Стварно, ди је ваш проблем?
 
А шта вас брига с ким ћемо ми, или на колико столица седимо?
Стварно, ди је ваш проблем?
Evo di je problem.
Ako Srbija bude pristojna, uređena i civilizirana država, to bolje i za RH.
Kako misliš nije naš problem? Pa gomiletina velikih kompanija ima "hub" u Beogradu za tzv "regiju". Normalno da mi je stalo da bude funkcionalna, progresivna, da ekonomski prosperira.
Bolje tebi, bolje i meni.
One fore "da susjedu crkne krava" ostavi za mentalnu sirotinju.
 
Poslednja izmena:
Неће ти бити смешно ускоро. :mrgreen:

Ниси ти из Хрватске, ти си Хрват из Србије. Докле ви, са резервном домовином и обавезном мржњом према Србији и свему српском, мислите да ћете моћи да роварите по Србији и против ње? :think:
 
Evo di je problem.
Ako Srbija bude pristojna, uređena i civilizirana država, to bolje i za RH.
Kako misliš nije naš problem? Pa gomiletina velikih kompanija ima "hub" u Beogradu za tzv "regiju. Normalno da mi je stalo da bude funkcionalna, progresivna, da ekonomski prosperira.
Bolje tebi, bolje i meni.
One fore "da susjedu crkne krava" ostavi za mentalnu sirotinju.
Аха, и зато нам заврћете нафту? Логично. :roll:
 
Неће ти бити смешно ускоро. :mrgreen:

Ниси ти из Хрватске, ти си Хрват из Србије. Докле ви, са резервном домовином и обавезном мржњом према Србији и свему српском, мислите да ћете моћи да роварите по Србији и против ње? :think:
nemoj tako, covek ima decu, treba ih prehraniti..........100 dolara mesecno nije malo.
 
Неће ти бити смешно ускоро. :mrgreen:

Ниси ти из Хрватске, ти си Хрват из Србије. Докле ви, са резервном домовином и обавезном мржњом према Србији и свему српском, мислите да ћете моћи да роварите по Србији и против ње? :think:
Nema tu mrznje samo realnost.

Onaj ko rovarite su vasi prvosrbijanci, lazne patrijote i sama vlast, koja decenijama radi protiv srpskog naroda a ne nacionalne manjine.

Samo treba imati iq bar 50 da to skontate.
 

Pogledajte prilog 1234309

Vučić zakazao “historijsko obraćanje” naciji i najavio teške odluke


  • 1665140546-1665072815-000_32KU3JG-1024x683-750x500.jpg

07. okt 2022 13:05

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić obratit će se naciji u subotu, 8. oktobra 2022. godine, u 10:00 sati, u Palati Srbije, objavili su iz Predsjedništva Srbije.

Spomenuoto obraćanje, okarakterisano kao “historijsko“, prethodno je zakazano za 28. septembar, ali je pomaknuto za 8. oktorbar, piše Nova.rs.
U najavama svojih obraćanja Vučić je rekao da će informisati građane o nekim teškim odlukama.

Obraćanje Vučića dolazi nakon njegovog učestvovanja na samitu u Pragu te na 77. sjednici Generalne Skupštine Ujedinjenih nacija. Očekuje se da će Vučić tokom obraćanja govoriti i o odluci Evropske unije koja je novim paketom sankcija praktično zabranila Srbiji uvoz ruske nafte preko JANAF-a.

Podsjetimo, Vučić je, po povratku iz New Yorka, rekao da Srbiji predstoji i politički i ekonomski težak period i da će se u narednih sedam do deset dana morati donijeti teške odluke za zemlju.

Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da će Vučić sutra objaviti neke strateške odluke i da će Srbija morati mijenjati poziciju.
Vučić ima, barem 5 puta godišnje "historijsko" obraćanje naciji.
 
Srbima jeste. Ustasama sigurno nije, i ako Bog da opet nece.

Cisto da se razumemo.

P.S. Istorija se ponavlja a mi nase greske ponoviti necemo kad ste vi u pitanju. To ti garantujem.
Rusi su među prvima priznali Hrvatsku kao suverenu državu, donirali Hrvatima oružje u ratu, odlikovali Mesića itd. visokim državnim odličjima Rusije... Meni se čini da su odnosi Hrvata i Rusa bili jako dobri. Sada ih je ruska invazija na Ukrajinu poremetila, ali Putin nije Rusija. Kad on ode, Hrvatska i Rusija će opet imati dobre odnose.

P.S. Povijest se nikada ne ponavlja. Tu krilaticu je izmislila neka očita neznalica, a onda je takvi slični nekritički ponavljaju.
 
Evo di je problem.
Ako Srbija bude pristojna, uređena i civilizirana država, to bolje i za RH.
Kako misliš nije naš problem? Pa gomiletina velikih kompanija ima "hub" u Beogradu za tzv "regiju". Normalno da mi je stalo da bude funkcionalna, progresivna, da ekonomski prosperira.
Bolje tebi, bolje i meni.
One fore "da susjedu crkne krava" ostavi za mentalnu sirotinju.

Jes video...pa ništa, ako nama zveknu neke sankcije, kojima se, koliko vidim, ipak većina Hervatah na ovom slavnom forumu nada...možda se premeste u Zagreb...
 
Evo di je problem.
Ako Srbija bude pristojna, uređena i civilizirana država, to bolje i za RH.
Kako misliš nije naš problem? Pa gomiletina velikih kompanija ima "hub" u Beogradu za tzv "regiju". Normalno da mi je stalo da bude funkcionalna, progresivna, da ekonomski prosperira.
Bolje tebi, bolje i meni.
One fore "da susjedu crkne krava" ostavi za mentalnu sirotinju.
to ti malo da objasniš tvojim Splićanima kad stignu momčad iz Dinama
 
Evo di je problem.
Ako Srbija bude pristojna, uređena i civilizirana država, to bolje i za RH.
Kako misliš nije naš problem? Pa gomiletina velikih kompanija ima "hub" u Beogradu za tzv "regiju". Normalno da mi je stalo da bude funkcionalna, progresivna, da ekonomski prosperira.
Bolje tebi, bolje i meni.
One fore "da susjedu crkne krava" ostavi za mentalnu sirotinju.
Па Додик има одличне односе са хрватском републиком Херцег Босном и републиком Хрватском, па опет Република Српска није баш уређена, пристојна и цивилизована држава у поређењу са западним државама, јесте само у односу на Бошњакистан.

Шта вреди да имамо и три Тадића, ако Србија која има добре односе са ХР, рецимо и даље ложи блато и јаловину са адитивима.

Боље је чак и да будемо у лошим политичким односима, а да све ове државе буду уређене.
 
По мом мишљењу Вучић води ужасну спољну политику. Дакле уколико си убјеђен да је признање Космета, и убрзан пут ка ЕУ једини спас за Србе и Србију, нека ти то буде званични програм и распиши изборе. Ако добијеш већину, ради тако. А немој нам мозак испирати сваки дан тугљивим говорима како ћеш издржати док будеш могао, и осталим глупостима. Дакле буди мушко, вуци потезе ако мислишда треба, не пренемажи се ко баба нека сваки дан.
 

Back
Top