Brnabić: Vučić će sutra saopštiti neke teške odluke, zabrana uvoza ruske nafte je praktično uvođenje sankcija Srbiji

ziltoid

Iskusan
Banovan
Poruka
5.859

Brnabić: Vučić će sutra saopštiti neke teške odluke, zabrana uvoza ruske nafte je praktično uvođenje sankcija Srbiji​


Brnabić: Vučić će sutra saopštiti neke teške odluke, zabrana uvoza ruske nafte je praktično uvođenje sankcija Srbiji 1


Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da najava iz Evropske unije da Srbija nije izuzeta iz osmog paketa sankcija Rusiji zbog njene agresije na Ukrajinu, odnosno da nije izuzeta iz odluke o zabrani uvoza ruske nafte, „praktično znači sankcije prema Srbiji“. Link


Ovo je samo uvod. Slede sankcije Rusiji od strane Srbije. Drago mi je zbog kremljofila. Za njih stvarno predstoji "teška zima" koja će trajati malo duže od jednog godišnjeg doba. Biće im na duži period oduzet megafon u vidu medijske podrške koju sada imaju za svoju anti-evropsku i shodno tome anti-srpsku propagandu.
 

Brnabić: Vučić će sutra saopštiti neke teške odluke, zabrana uvoza ruske nafte je praktično uvođenje sankcija Srbiji​


Brnabić: Vučić će sutra saopštiti neke teške odluke, zabrana uvoza ruske nafte je praktično uvođenje sankcija Srbiji 1


Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da najava iz Evropske unije da Srbija nije izuzeta iz osmog paketa sankcija Rusiji zbog njene agresije na Ukrajinu, odnosno da nije izuzeta iz odluke o zabrani uvoza ruske nafte, „praktično znači sankcije prema Srbiji“. Link


Ovo je samo uvod. Slede sankcije Rusiji od strane Srbije. Drago mi je zbog kremljofila. Za njih stvarno predstoji "teška zima" koja će trajati malo duže od jednog godišnjeg doba. Biće im na duži period oduzet megafon u vidu medijske podrške koju sada imaju za svoju anti-evropsku i shodno tome anti-srpsku propagandu.
sankcije su nasa sansa za ekonomski napredak :lol:
cekam dan kada ce da to da odvale...stavili im muda u procep... nit smeju da se odreknu rusije nit da se bune protiv sankcija...pad je vrlo blizu, a ako je u najavi da onaj propalitet djido preuzme dizgine to ce biti gradjanski rat sa kvotom 1,05 ko kad bi siti igrao protiv flamurtarija
 

Ovo je samo uvod. Slede sankcije Rusiji od strane Srbije. Drago mi je zbog kremljofila. Za njih stvarno predstoji "teška zima" koja će trajati malo duže od jednog godišnjeg doba. Biće im na duži period oduzet megafon u vidu medijske podrške koju sada imaju za svoju anti-evropsku i shodno tome anti-srpsku propagandu.

Извор информације, тетка, која има комшиницу, чија ћерка зна стрину од девојке која ради као кафе куварица у председништву.
 
Spremite se za decibele kmečanja.
Ali koliko god Vučiću teško bilo, nikada neće odustati od napredne Srbije! Nikada!
Napredna Srbija je Srbija na evropskom putu. Bogata jer je puna zapadnih investicija. Srbija koja ima pristup pretpristupnim fondovima EU. Izolovana, siromašna i bedna Srbija koja Rusima služi kao poligon za proxy rat sa Evropom ne može biti napredna Srbija. I to Aleksandar Vučić odlično zna.
 
mašala,red je bio
Sad samo odlučno
U boj,u boj,u boj!!!
Ruska nafta se nalazi u Rijeci,u rafineriji.
Smesta probiti koridor i osloboditi autoput skroz do Rijeke.
Imamo ruske i beloruske migove,sopstvena borbena vozila tipa Lazar i Lazar 2,imamo i tenkove tipa T84 poslednje generacije.imamo i odličan komandni kadar i vrhunski obučenu pešadiju sa najsavremenijim naoružanjem u ovom delu Evrope.
Lako možemo osloboditi autoput,denacifikovati sve gradove koji se nalaze uz njega,zatim pohapsiti one ustaške pilote,i prodavati oslobođenu naftu po našim cenama i uslovima.
 
Tugica.

Pa jbg, moraće opet da kupuju iračku, a Rusija neka nađe pare za minut-pire za vojnike u Ukrajini na nekom drugom mestu.

To i ja kažem. Kupovaćemo iračku, baš kao i pre rata (60%) i kazahstansku, plaćaćemo tržišnu cenu, baš kao i pre rata...

Jedino ćemo mi gorivo u Srbiji plaćati 20% skuplje nego na okolnim tržištima...zbog rata... :hahaha:
 

Back
Top