Brkovi

Eto, pojavio se izvestan vrlo delikatan problem!
Moj otac je imao brkove. I moja baba je imala brkove (mada neočekivano usled poremećaja hormona). I pradeda sa očeve strane nosio je brkove.
I ja nosim velike brkove pod nosom! Ali...
Devojka je uvela totalni štrajk ljubljenja dok se ne obrijem. Mislio sam da je šala, ali ne ljubimo se evo već dve nedelje! Kaže da je bocka i da grebe. Kaže da je neprijatan osećaj. Brkove neću da brijem, a devojka ne popušta!
Možda sam tvrdoglav, ali i devojka je tvrdoglava. Neki psihoanalitičari veruju da brkovi sa ustima predstavljaju neku vrstu dobro uzgajane vagine pod nosom!
Prosto ne znam kako bih rešio ovaj problem? Kako da raskinem sa dugogodišnjom tradicijom nošenja brkova u mojoj lozi, kako muškoj tako i ženskoj?






poirotoq9.th.jpg
 
Ne dolazim više na Krstaricu. Tako sam odlučio. Nije to zato što ovde imam nešto protiv nekog. Nego eto onako. Šta ja znam! Posvetio sam se nekim drugim stvarima.
Povremeno ću možda i da svratim čisto da vas obavestim o stanju stvari.


Brkovi odlično napreduju. Sad su lepi, dobro oštucovani i debeli! Malo su čak i požuteli tu ispod nosa od duvana. Nisu prljavi, da se razumemo! Srećan sam!


I samo ovo. Hoću iskreno da se zahvalim na podršci jednog čoveka odavde. On će znati o kome se radi. Neumoljivo ćemo ostati svoji, a oni koji to ne razumeju i ne podržavaju nas mogu da nam ...;):D...!
 
Suština nije da te dlake čine svojim. Propuštaš nešto. Mani me tih polovičnih prose…avanja o duhovnosti. Kroz formu kada progovara sadržina. To je harmonija. Namera da svojoj spoljašnosti daš određenu karakterističnu crtu. Sama odluka da li ćeš ovako ili onako izgledati može da kaže nešto o čoveku.
Nisam došao da bih se raspravljao.

Hteo sam, prijatelji moji i prijateljice, da vam poklonim jedan bećarac:
Pustilo je momče brkove na licu
Da golica devojačku
…… maštu!


Brkovi su dobro, hvala na pitanju. Ostajte mi i vi dobro!
:D:D;)
 

Back
Top